Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 toplam 10 kg oldu....
 Sal 04 Eyl, 2007 17:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

toplam 10 kg oldu arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum ama yavaş yavaş eridiğimi hissediyorum. yorulmadan ve aslaaaaaaa vazgeçmeden bütün kilolarımdan kurtulacağımm bayramdan sonrasına kadar toplam 10 kg daha verecem. Rolling Eyes

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 18:01

tebriiklerrrr bravo ben de 8 kilo verdim hedefim on kiloydu

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 18:32

canım senide ben tebrik ederim ne güzel 10 kilo fazla varmış ama benim tam 20 kilo daha vermem lazım ama vereceğim çünkü azim ettim.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 09:46

arkadaşlar tebrik ederim hepinizi. şimdi ben 14 yaşındayım 70 kiloyum acaba kaç kilo fazlam var ki.10 mu 20 mi??.annem sen 10 kilo verirsen çok incelirsin 20 kilo fazla gelir dio.çünkü bizim kemik yapımız iri dio.zaten bende öle 70 kg gibi gözükmüom.65 60 falan gibi duruom.sizce kaç kilo vermem lazım??bu gün diyetimin 5, günü hiç kilo veremedim sanırım.zaten 5 günde verilmez ama olsun devam etcem.arkadaşlar bişi sorcam bu 10 kg veren arkadaşlar kaç ayda veriyolar acaba.ben 1 ayda 10 kg vermei düşünüom . acaba f 1 ayda bu kadar verilmezmi?? siz ne kadar zamn da verdiniz cevaplarsanız sevinirim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 17:57

canım ben 1,5 ayda 10 kilo verdim. bence sağlıksızda vermedim çünkü çok yürüyüş yaptım. beslenmeme sütüme ne bileyim herşeyime dikkat ettim aslında tabiki 10 kiloyu 2,5 ayda verilmesi daha sağlıklı. ben senin yaşndayken 85 kiloydum 4 ayda 60 kiloya düştüm doktor kontrolünde. sonradan kiloda almadım taaakiii doğum yapana kadar şimdide kilo vermekte biraz zorlanıyorum ama yaaa sabır diyorum ve devam ediyorum. sana gelince derslerine zarar vermeden ve kendini çok sıkmadan yavaş yavaş 1 senede ver kilolarını. tamam mı şeker. sanada bana da ve diğer arkadaşlarımıza da kolay gelsinn Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 00:31

çok teşekkür ederim yıldız abla bende inşalah kısa sürede veririm yani sağlıklı olan bu ama uzun süre dayanamama korkusu var içimde nedense bozmaktan korkuyorum.(benle ilgilenen ablalarım duymasınlar )çünkü onlar bana hep sadece sağlıklı beslen diyet yapma diolar.kızabişlirler.hişşşşşttttt!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 artık bende kilo vermek istiyorum
 Per 14 Ağu, 2008 10:41

Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 artık bende kilo vermek istiyorum
 Per 14 Ağu, 2008 10:42

Merhaba bende bu hafta diyete basladim, 74 kgyum 64 olmak istiyorum. Diyet listemi gondersem bana bu sekilde kilo verebilip veremeyecegim hakkinda yorumlarda bulunabilirmisiniz lutfen?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Ağu, 2008 10:43

Merhaba bende bu hafta diyete basladim, 74 kgyum 64 olmak istiyorum. Diyet listemi gondersem bana bu sekilde kilo verebilip veremeyecegim hakkinda yorumlarda bulunabilirmisiniz lutfen? Question

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Ağu, 2008 10:43

Merhaba bende bu hafta diyete basladim, 74 kgyum 64 olmak istiyorum. Diyet listemi gondersem bana bu sekilde kilo verebilip veremeyecegim hakkinda yorumlarda bulunabilirmisiniz lutfen?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.