Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bıcırım çok güzel özetlemişsin olayı canım... Smile Bu siteye yaş sınırı koyluması gerek diye düşünüyorum.Öocukların sağlığı için.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:53

haklısın tubik ama ne yazıkki bir gerçek var etrafımızda bunu yadırgayan insanlar sadece biziz yani dkz yapanlar. ortalık diyetisyen ve diyet listeleriyle dolu ve öyle de güzel göz boyuyorlar ki insanlar kendilerini diyet yapmaktan alıkoyamıyor. hatta dün dolmuşta bir çocuk vardı 4-5 yaşlarında kendi aralarında konuşurlarken kulak misafiri oldum da o bile diyetisyene götürülüyormuş çok yazık ki, kilosu da birşey olsa. ben bunları duydukça çok üzülüyorum ama birde sevindiğim nokta varki iyi ki dadaa nın yazılarına rastlayıp dkz ve sizinle tanışmışım sanırım bu kendim için yaptığım en iyi şeydi. Embarassed

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:56

sen kendin için en doğrusunu yaptın. herkes de kendinden mesuldür.biz başkaları için elimizden gelieni yapıyoruz ama sonuçta bir yere kadar.kimse için kendimi yıpratıp üzemem. Özgür irade dediğimiz şey,herkes özgür Smile sen doğru yoldasın bıcırım ben başaracağına inanıyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:57

bıcırcım ve tubikcim sizlere katılıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:59

arkamı yaslayabileceğim böyle sağlam duvarlarım varken elbetteki başarırım.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:03

heralde yaniiiiiii Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:03

Sad burda herkes bana laf çarpmış offfffff yalnız kaldım bende kendi kendime zayıflarım ne yapım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:58

20 kilocum canım benim bak güzelim burdaki hiç kimse sana laf çarpmıyor aksine herkes iyiliğin için yorum yapıyor ama sen anlamamakta ısrar ediyorsun.. 20 kilo: "ama nasıl yapcam mesela ben sabahları yağlı şeyler yemeyi seviyorum .mesala sucuklu yumurturta kızrmış sosis kızrmış paptes gibi. şimdi acaba bunlardan doyana kadar mı yeysem her gün yoksa bunlardan haftada bir üç günde bir yiyip diğer günler kahvaltılık gevrek mi yesem ya da sütün içne kuruüzüm fındık elma rendesi ve bal atıp onumu yesem sizce o zamn fikir verin baba bende söz deiğnizi yapcam " yazılarını dikkatle okuyorum hatta bazen hayrete düşüyorum mesela bu yazında kızarmış patatesi sosisi doyana kadarmı yiyeyim demişsin hayatım kızarmış patates yada sosisin insan vucudu için bir tek yararını söyleyebilirmisin???? yada şöyle diyeyim DKZ ye göre bunuda doyana kadar yiyebilirsin ama patates kızartması insanı çabuk acıktırır ve sağlığın için bir faydasıda yok. bir yazındada ben zaten yaptığım listedekilerle doyuyorum demişsin önemli olan doymak değilkii ne yiyipte doyduğun mühim mesela bende bir meyveyle doyuyorum yada bir bardak nescafe beni 3 4 saat tok tutuyor ama ben bunlarla yaşarsam sağlığım tehlikeye girer. sana doyuncaya kadar ye derken kızartma yada sağlıksız şeyler ye demedikki açık açık yazıyorum güzelim bunda anlamıyacak hiçbirşey yok sizin evde normal sebze yada et yemeği yapılmıyormu??? bunları yiyeceksin sabahlarıda peynir yemiyeceksen ozaman kahvaltılık gevrek ye hem sütte içmiş olursun umarım budefa anlamışsındır canım unutmadan kemiklerin gelişsin derken kastımız kemiklerinin büyümesi değil yani sen süt içince kemiklerin irileşmez merak etme ve süt içmeye devam et

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 18:18

Smile siz ne derseniz deyin o bildiğini okuyacaktır.

offf offf keşke banada küçükken böyle öneri verenler olsaydı.
bilinçsiz diyet yapa yapa bu hale geldik..

şok diyet yaparsan 70den 60a 1 yada 2ayda düşersen şook şook 1 yada 2ayda 80e çıkarsın

Bunların hepsi denenmiş yaşanmış şeyler canımcım. yavaş yavaş.bilinçli kilo vermeni istiyor herkes.umarım anlamışsındır.

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

blank.gif
Iıı ! sakınn
 Çar 04 Kas, 2009 15:27

sakın ha bak bu yaş biraz diyet için sakıncalı ancak doktora danışarak bazı şeylerden kaçınabilir ve dengeli beslenmeyle bu işi yapabilirsin ancak bu yaşta diyet tariflerini okuyarak kendi kendine diyet yapma

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.