Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ya gerçekten olmuyor yada ben sabretmesini bilmiyorum
 Çar 29 Ağu, 2007 23:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

dkz yapmaya karar vereli tam 2 ay olmuş ama bende tık yok. tamam buzdolabı ziyaretlerim bitti sadece su ve meyve için açılıyor dolap ama bende eksik bişiyler var açlık tokluk sinyallerime hala kulak veremiyorum. günde 4-5 defa acıkıyorum ve zaten doymayı henüz öğrenemedim. acele ettiğimi biliyorum ama işin bir farklı tarafı da artık evliliğimizin bir meyvesi olsun istiyoruz ve ben bu kilo ile bebek sahibi olmak istemiyorum o yüzden S.O.S 911 polis imdaat biri bana yardım etsin napçam bilmiyorum karamsarlığa kapılıp pes etmeme az kaldı. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 08:05

üzöe kendinii biliyosun ki vücut kendini aşlıştırıyo kilo verememe durumları hep oluyor evet tek gereken sabır maalesef:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 08:42

bıcırcımm üzme kendini noldu sana? öyle pes etmez benim arkadasım ama. Sen tatillere git anneciğinin güzelim yemeklerini ye dkz yi unut ondan sonra da olmuyo de Very Happy olmaz tabi.Ben de aynı durumdayım inan.29 hazirandan beri dkz yapıyorum ama sadece bir kilo gitti ve de tık yok tabiri caiz ise.Vücudun alıştığı kiloları atması biraz zaman alıyo sanırım.Vedalaşamıyorlar bir türlü napsınlar.Motivasyonunu yitirme canım biz ihtiyacın olduğu her an yanındayız.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 10:24

teşekkür ederim rouge ve tubik pes etmek değil belki bu ama olmuyor işte iki ayda hiçmi değişiklik olmaz insanda. üstelik bizim hanenin gündemi dediğim gibi bu ararlar bebek. ve ben kilo vermeden bebek yapmak istemiyorum kafam biraz karışık ama vazgeçmiycem eğer başaracağıma inananlar varsa inançlarını boşa çıkarmıycam. yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. bende bütün kardeşlerimin yanındayım eğer isterlerse...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 10:48

bence hamile kalınca da dkz ye devam edersin çok kilo da almazsın sonra doğunca da dkz sayesinde hem de emzirme sayesinde daha çabuk gider kilolar:D bebek yapmak istiyosan yap valla biz de sevelim kiloyu HEp verirsin Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 11:02

arkadaşlar tartıldım bende hiç verememişim kiloları.ben dkz ye başlayalı26 gün oldu.
acaba yanlış mı uyguluyoruz.ben günde 2 kere yemek yiyorum.abur cubur yok artık eskisi gibi.
biraz zamana ihtiyacımız var sanırım.bıcırcım canım çok haklısın kiloları vermeden hamile kalmamaya çalış.tecrübeli biri olarak söylüyorum.doğumda problemler oluyor sonra.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 11:26

bende dkz yi 35 gün falan yaptım.inana 100gr bile veremedim.bu da demek oluyorki acaba klasik yöntemlerle zayıflayıp kilo kontrolü içinmi dkz yi kullanmalı.hiç bilemiyorum.bilenlerden yardım bekliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 11:27

evet pınarcım bende biliyorum kiloluyken doğum zor oluyor bebek anne karnında rahat gelişemiyor sonrasında kilo sorunu da oluyordur muhakkak ama benim sıkıntım bebeğin sağlığı. belki rouge nin dediği gibi dkz ile hamilelikte fazla kilo alınmaya bilir. ama ya hamileliğim aşermelerle geçerse???? bebeğim olmasını bende çok istiyorum ( gerçi itiraf etmeliyim çokta korkuyorum Wink ) ama sağlıklı bir anne bebek konumunda olmadan yapmak istemiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 12:10

bıcırcım ozaman şöyle bir önerim olucak.. bende DKZ olayına inanlardanım ve hemen hemen herkese tavsiye ediyorum.. fakat kendim tam olarak yapamıyorum çünkü en az bi 10 kiloyu en kısa sürede vermem gerekli.. bazı sağlık problemlerim var. ciğerlerime yük biniyor, nefes almakta zorluk çekiyorum vs. bu yüzden 10 kilo verene kadar diyet yapıcam ama kendimi çok aşırı sıkmadan.. zaten daha önce diyetisyene gitmiştim onun verdiği diyet listesini uyguluyorum.. çokta güzel bir liste.. sende bir 10 kiloyu bu şekilde versen sonra DKZ ye geçsen ????

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 12:38

nescafecim önerin için teşekkür ederim aslında bunu bir ara bende düşündüm fakat diyetler bırakılınca kilolar geriye geliyor diyet sonrası dkz yaparak ta aynı şeyi yaşarmıyım acaba diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen bizi aydınlatsın.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.