Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! Bana yardim edin arkadaslar kafayi yemek üzereyim :(
 Cmt 17 Kas, 2007 20:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaslar kendimi hic iyi hissetmiyorum. Kac aydir kilo verecem diyorum yüzdefa kagitlara kilolarimi ve ölcülerimi yaziyorum her hafta yeni liste yapiyorum nasil zayiflayacagim diye ama hicbirsey yapmiyorum. Kilo verecegime gittikce aliyorum, kafayi yemek üzereyim artik 40 beden pantolonlar bile daralmaya basladi. Herkes hakkimda dalga gecmeye basladi agrima gidiyor artik hersey. Popomun tipki ördeklerdeki gibi büyüdügünü söylüyor ailem. Hic icime sinen birsey giyemez oldum, dügünlere egelencelere gitmiyorum. Herkes bana bakac ak diye. Cok kötüyüm arkadaslar suandada aglamaktayim. Kafamda diyet, zayiflama, kilo gibi sözcükler ucucusup duruyor, internete her girdigimde diyet sayfalarina giriyorum ama hicbir ise yaramiyor. Kafada tak etmesi lazim diyorlar, ama ben zaten vermeye niyetliyim. Uffff, sakin kafayla yapayim diyorum ama hic sakin kafam olmuyor ki. Hep dert tasa. Derslerimden kafami kaldiramiyorum. Okulumda zaten kendime güvenimi kaybetitgim icin basarisizlik basladi. Sporda yapmiyorum artik gittikce eve kapanya basladim alisverise bile gitmiyorum artik arkadaslarimla. Cünkü karsilarindaykene resmen nispet yapiyorlar. bende böyle kisiler nasil benim arkadaslarim olur diyorum. Ufffffff ne olur arkadaslar yardim edin. Hep bilgisayarin basinda oturuyorum, herkes alay ediyor benimle. Artik biktim bundan bende zayiflamak istiyorum, yemin ederim heryerimden yaglar fiskiriyor ben kabullenemiyorum hep dar giyinirdim ve halen öyle giyiniyorum ama annem kiziyor yaglarin cikmis bol birey giyin diyor, Benim tabiiki hemen tepem atiyor gitmiyorum evden cikmaz oldum Cok kötü durumdayim ve simdide yilbasini düsündükce korku basiyor beni, ne giyincem diye, sismankene güzel degilimki, ne yapsam yakismazki. Etrafimdaki tüm kilolu insanlar kilo versdi ve benimle konustuklarinda sanki dalga geciyorlar. yilbasindada herkes SIK giyinecek bende capulcu gibi olmak istemiyorum doyasiya göbek atmak istiyorum hic kilomu takmadan. ufffff cok doluyum arkadaslar bu hususta ne yapcagimi sasirdim moralim bozuldukca gittice yemege saldiriyorum hic doyma hissi yok. Zaten doktora gittim bu kadar kilo almamin sebebini ögrenmek icin. Ve vucudum cok insulin salgiliyormus buda tüm yediklerimi otomatikman yaga ceviyormus. Ekmek falan yedigimde vucudum yakmiyormus direkt yag olarak depoluyormus. Bu yüzden ilac yazdi bana. Ufff karacigerim cok yagli cikti bu yüzden. adetim düzernsizlesti. 21 yasindayim ama kendimi resmen yasli gibi hissediyorum. Hic genc kizlar gibi giyinmeyi kendime yakistiramiyorum...

neyse cok yazdim..özür dilerim Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Kas, 2007 13:16

arkadaslar desteginize ihtiyacim var, bana bu hususta yardim edecek birisi yokmu???

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 10:41

siyahbeyaz sana diyet fikrinden arınıp dkz yapmanı önermekten başka çarem yok Smile aslında sanırım bu sana yapabieceğimiz en büyük iyilik gel sen de bize katıl.eğer dkz ile ilgili bilgi almak istersen www.dkzgrubum.blogspot.com adresine bi tıkla derim. bu biz dkz cilerin kurduğu bir blog aramıza katılabilirsin Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 yanlız değilsin arkadaşım
 Sal 20 Kas, 2007 15:56

arkadaşım yalnız değilsin...
gelelim benim hikayeme...
150 kiloluk bir babanne elinde reçelli yoğurtlar tereyağlı ekmeklerle geçirilmiş obez bir çocukluktan sonra ilk aşk ilk heyecan sebebiyle hayatımın en zayıf yıllarını -50- kilo ortaokul lise döneminde geçirdim... sonraki yıllarda şehir dışında üniversite okurken son iki yılımda o zamanki flörtüm şimdiki kocam vedatla geceyarıları kokoreç kaçamakları , fast food beslenme tarzı sebebiyle 63 kiloyla gelinlik içine resmen sıkıştırıldım!5 yıllık evlilik bünyeme 5 kilo daha kattı.. ama kilo alan sadece ben değildim sevgili kocamda 73 kilodan 90 kiloya terfi etti bu süre boyunca..2006 yılının mayıs ayında ta ta ta taaaaaaaam 78 kiloyla hamile kaldım.. allaha şükür 9 ay boyunca sadece 12 kilo aldım.canım kızım bünyeden ayrıldıktan sonra hızla 2 ay içinde doğum kilolarımı verdim.ama sonrasında evde geçen 8 aylık bir doğum izni bünyede patlama yarattı .. velhasıl arkadaşlar kızım 9 aylık 9,5 kilo oldu bense 83 kilo.. temmuzdan beri uğraşıp Ender Saraç'tan 26 kasıma randevu almayı basşardım... önümüzde pazartesi doktorumun huzuruna çıkmadan önce resmen önümdeki zorlu günlerin acısını çıkarmak için deliler gibi yiyiyorum.. burayada diyet yaparken motive olmak için kaydoldum.. azminize hayranım allah banada nasip etsin emi:)

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 17:17

tubikkos demiş ki:
siyahbeyaz sana diyet fikrinden arınıp dkz yapmanı önermekten başka çarem yok Smile aslında sanırım bu sana yapabieceğimiz en büyük iyilik gel sen de bize katıl.eğer dkz ile ilgili bilgi almak istersen www.dkzgrubum.blogspot.com adresine bi tıkla derim. bu biz dkz cilerin kurduğu bir blog aramıza katılabilirsin Smile

tsk ederim canim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Kas, 2007 16:49

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

www.tubikkoslife.blogspot.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.