Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:19
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ama nasıl yapcam mesela ben sabahları yağlı şeyler yemeyi seviyorum .mesala sucuklu yumurturta kızrmış sosis kızrmış paptes gibi. şimdi acaba bunlardan doyana kadar mı yeysem her gün yoksa bunlardan haftada bir üç günde bir yiyip diğer günler kahvaltılık gevrek mi yesem ya da sütün içne kuruüzüm fındık elma rendesi ve bal atıp onumu yesem sizce o zamn fikir verin baba bende söz deiğnizi yapcam

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:19

ama nasıl yapcam mesela ben sabahları yağlı şeyler yemeyi seviyorum .mesala sucuklu yumurturta kızrmış sosis kızrmış paptes gibi. şimdi acaba bunlardan doyana kadar mı yeysem her gün yoksa bunlardan haftada bir üç günde bir yiyip diğer günler kahvaltılık gevrek mi yesem ya da sütün içne kuruüzüm fındık elma rendesi ve bal atıp onumu yesem sizce o zamn fikir verin baba bende söz deiğnizi yapcam

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:20

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:36

canın ne istiyosa onu ye. sucuklu yumurta,kızarmış sosis patates,çikolata dondurma. ama tek şart var aç değilsen yeme.Aç değilsen bu dediklerinden doyana kadar yiyebilirsin.yavaş yavaş çiğnemelisin yalnız. Doyduğun zaman da yemeyi bırak. Dotduktan sonra üstüne yeme.CAnın tatlı isterse mesela sonrasında;bana yasak değil acıkmayı bekliycem de .Acıkınca ye. Unutma istediğin herşeyi yemekte serbestsin.Ama canının istediği herşeyi yiycen diye de hep fast food yeme. Beslenmen çeşitli olsun. Bazı sabah bunu ye bazı sabah ballı sütlü corn flakes ye.

Diğer öğünler için de kendine büyük bir tabak edin. O gün annen ne yemek yapmışsa hepsinden 3-4 çorba kaşığı (yemek yediğimiz kaşıklardan) koy. Tabağın dolu olsun güzelce. Onları yine yavaş yavaş ye. Eğer doymadını hissedersen birer kaşık daha ekle. Unutma midenin sinyallerini dinleyeceksin.Yemek yemek için acıkmayı bekleyeceksin.Yemeğe bağladığında ise doyduğunda bırakmayı bileceksin.Yok bu da kalmasın deme;eğer gerçekten doyduysdan bir lokma bile olsa bırak.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:37

Aç değilsen bu dediklerinden doyana kadar yiyebilirsin. demişim ama açşan olacaktı.Açşan dilediklerinden doyana kadar yiebilirsin.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 17:59

tubikkos demiş ki:
nescafecim çok güzel anlıyorsun bence.sağlık problemini atlatınca dkz yi başarılı bir şekilde uygulayacağını düşünüyorum Smile

tubikkoscum bende çok istiyorum fakat benim hipotansiyonum var yani 2 3 saatte bir şey yemem gerekiyor ama acıkma sürem bazen 4 5 saati buluyor işte bunu dengelemem biraz zor oluyor DKZ ile ama bişekilde yapmaya çalışacağım mesela Ramazan ayında DKZ yapmayı düşünüyorum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 21 Ekm, 2007 14:26

yaa bak 20 kilo uzun zamandır senin yazdıklarını takip ediyorum ve sen çok yanlış bir yoldasın.bende senin yaşındayım ve benim boyum 1.64 gibi vardır kilom 50.arkadaşlarım zayıfsın diyo ama bende kafaya taktım 3 kilo gibi bişey vereceğim ve isteyince acayip kilo verebiliyorum.ama senin yaptığın çok yanlış bişey seni yaşındaki bir çocuk için diyet çok yanlış bişey .ben kilo veriyorum ama her istediğimi yiyorum ve oturmuyorum .bence çok yağlı şeylerden uzak dur ve süt ürünlerini sakın yemeyi bırakma. ve sürekli dışarı çıkamıyorsan evin içinde gezebilirsin .inanki müzik açıp oynayınca 1 ayda 5 kilo verebilirsin ama hergün terliyene kadar oyna ama sakııııın diyet yapma

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 22 Ekm, 2007 11:53

ya tebrik ediyorum sizi gerçekten çok güzel bi olay bu onun mutluluğunu tahmin edbiliyorum darısı bana(aminnnnn) :)benim hedef 5 kilo ayın 20sinde başladım hergün tartıya çıkıyorum ama hala 65im sinir oluyom ya:(

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Kas, 2007 15:03

herkese merhabaa.. yıldız hnm tebrikler Smile
bende bugun basladım diyete, umutluyum bunyem kılo vermeye cok musayıt dedım kı neden ustumdekı agırlıgı tasıyorum gencım guzelım kılo vermelıyım hadı hayırlısı. muhuhuhuh bende veriiceeeeeeeeeem Twisted Evil

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.