Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 13:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

evet annemde bana hep çok acelecisin der. sadece diyer konusunda değil her konuda hep acela ediyorum ya da telaş ediyorum. istediğimin hemen olsun istiyorum . hatta babam bana telaşe müdürü der. tubikkos abla tamam okuyacağım dky yi ok kızma ya Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 14:13

bak canım sen gelişme çağındasın senin şuan düzenli olarak yumurta, peynir, süt, et ,yoğurt,sebze ve ekmek gibi besinleri tüketiyor olman gerek ama senin diyetinde yumurta peynir süt ve et göremedim ozaman ne olur kemiklerin gelişemez.. kilo veriyim derken boyun uzamaz tamam sen 1 ayda 10 kilo vericeksin sonra bırakıp istediğini yiyeceğini düşünüyosun ama asıl hatayı ozaman yaparsın 10 kilodan fazlasını alırsın DKZ yi eğer o siteden anlamadıysan forumdaki DKZ bölümünü oku yada kısaca özetliyeyim.. acıktığında ye doyduğunda bırak ve tekrar acıkana kadar yeme.. yani sen kahvaltında peynirde ye yumurtada domatesle salatalığıda saymadan ye doyunca bırak.. sonra acıkınca yediğin yemek yağsız tuzsuz değilde evde ne varsa mesela et yemeği yada sebze yemeğimi var sen salata ve yoğurtla onuda ye doyunca bırak özetle olay bu tatlım tabi bu işin ustaları daha iyi bilir yanlışım varsa düzeltsinler lütfen ama benim DKZ den anladığım bu

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 15:51

nescafecim çok güzel anlıyorsun bence.sağlık problemini atlatınca dkz yi başarılı bir şekilde uygulayacağını düşünüyorum Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:12

aslında benim uyguladığım seylerde dkz gibi.( dkz yi okudum ayrıca)bu blogumda yazdığım çoğu şeyle ben doyuyorum ki zaten . yani gerçekten dıyuyuorum e tamama dkz doyana kadar yemek değilmi tamam bende zaten bu yediklerimle doyuyrum aç kalmıyorum ki. sadece diyet süresinece tatlı şelerden uzak kalmaya çalışıyorum. ama diyet bittiğnde tam bir dkz uygulayacığım tatlı falan yemeye başlıyacağım ama azar azar şimdilik diyet yaparak açlığımı tokluğumu kontrol edi6yorum. yani bi nevi yarım dkz uyguluyorum sadece tatalıyı azalttım. ayrıca benim boyum 1,65 kemiklerimde genetik olarak yeterince iri.belki biraz daha boyumun uzamasını isteebilirim ama asla kemiklerimin daha fazla gelişip de irirleşmesini istemiyotum. umarım bana kısmasınız ...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:26

20 kilo kemiklerim gelişmesin nedemek? kızarız hepimiz kızarız kemiklerin gelişmeşmesi çok öenmlidir

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:29

ayrıca yarım dkz diye bişey yoktur böyle yazarak insanların aklını karıştırmayın

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:29

ya ama benim kemiklerim yeterinxe iri ve gelişmiş ondan dedim.arkadaşalrım ben noktayla virfül gibi duruyoruz ından dedim.annemde ölymiş Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:30

20 kilo tamam bildiğin gibi yap

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:31

tabiki yarım dkz die bişi yok bundan emin olunuz bu sadece kendi deiyetime kendi yorumum desek

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:31

ama ben dkz uyguluyorum falan deme uygulamıyorsun çünkü sen diyet yapıyorsun dkz de kısıtlama yok yeni dkz ye başlıyanların kafasını karıştırmak doğru olmaz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.