Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 14:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

20 kilosana özel mesaj attım canım okurmusun?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 14:46

tamama madem bütün yediklerimin hesabını vercem buraya yazım yediklerimi.sabah 09,00 da kahvaltı yaptım bu gün. 1 dilim beyaz ekemek 1 adet salatalık, 3 dilim salam.(salam olmaya blirid)saat 11,00 da 1 tane elma yedim .saat 14,00 da da 8 yemek kaşığı yemek ve yarım kase kadar cacık (ekmek yok) ama öğle yemeği ağır geldi midemi yaktı şiştim ama hala canım dondurma istio ımmmmm şöle bi kornet alda ye dio içimndeki ses.ben şimdi tekvondaya gidicem orda baya terliom inşalah çğle yemeğini yakarım.ama canım dondurma istioooo içimden gelen sesi dinlemek istemiyorum ama herhan o na uyabilirim. yardım edinn:(

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 14:49

offfff çışdırcam ya midem yanıo şiştim ama canım dondurma istio.ya neden sevdiğim bi yemeği yedikten sonra arkasından canım tatlı istio ki anlamadım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 18:07

20 kilo güzelim blogunda yazdığın diyet listene baktımda ne yaptın sen böyle nazi kampındamısın canım sen ? 13 yaşında biri için öyle sağlıksız şeyler yiyorsunki bak canım yıllardır diyet yapıp bozan ve metabolizmasını 1400 kaloriye indirmiş biri olarak söylüyorumki lütfen ama lütfen bu yeme alışkanlığından hemen vazgeç sen domatesle salatalığı bile sayıyla yazmışsın hayrete düştüm... sana akıl vermek niyetinde değilim ama bundan yaklaşık 4 sene kadar önce yaptığım bir hatayı yazıcam İnşallah biran önce farkına varırsın..

çok ünlü bir diyetisyene gittim o bana bir diyet listesi verdi fakat nekadar sağlıksız olduğunu 2. diyetisyen maceramda farkettim.. adam bana salata yoğurt veriyordu paso sonra bırakmak zorunda kaldım kendi başıma yaparım diye düşündüm çünkü ücreti çok tuzluydu..

Neyse 70 lere yakındım diyetisyenimle beraber 57 lere düştüm.. Bırakınca birkaç kilo aldım sonra tekrar diyete başladım ama yaptığım şey yağsız tuzsuz salata yoğurt ve yağsız tuzsuz çorba öğle ve akşam yemeğim bunlardı bazen salataya tavuk eklerdim okadar sonra kilo vermeye başladım 50 kilo oldum uzun zamandır ilk defa 50 kilo olmanın mutluluğuyla hırsla diyet yapıyordumkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gidenlerin yağ olmadığını anlayana kadar..... evet 50 kiloydum ama 40 bedene zor giriyordum.. Üstüne üstlük yüzüm çöktü göz altlarım morardı halsizlik başladı hatta hastamısın neden bukadar kilo verdin diyenler bile vardı.. ve tansiyon düşüklüğü başladı busefer yemeye başladım ve 75 oldum uzun lafın kısası ben o listeleri iyi bilirim bak şimdi benim metabolizmam normal insanlarınkinden daha düşük vücudumla okadar oynamışımki.. Bu yüzden dikkat et tatlım doğru yolda değilsin.. Amacım ukalalık yapmak değil senide kırmak istemem ama benim yaşadıklarımı yaşama.. Bak sana yaptığın yanlışları yazayım

SABAH(09,00)= yarım dilim beyaz ekmek,

4veya 5 dilim domates(sınırsız olması lazım)

6 dilim kadar salatalık(sınırsız olması lazım)

2 ince dilim salam

1 bardak az şekerli çay kahvaltı olarak bunu yazmışsın peki ben bu kahvaltıda peynir zeytini göremedim ? ayrıca yarım dilim beyaz ekmek neki? canım benim diyetisyenim bile bana günde 5 ekmek vermişti..

ÖĞLE(13,00)= 1 kase çorba

yarım dilim beyaz ekmek

1veya 2 kaşık kadar yoğurt

bu öğünde ne et nede sebze yemeği var....

AKŞAM=saat 19,00 gibi 8 yemek kaşığı kadar patlıcan yemeği,1 dilim beyaz ekmek,1 kase cacık yenebilir.

bak akşam yemeğin fena değil ayrıca günde 3 meyve yemişsin buda güzel...

umarım hatanı farkedersin Rolling Eyes Wink

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 19:08

20 kilo öncelikle hoşgeldin aramıza
aklıma takılan bişiy var ve sana sormak istiyorum. sanırım hedefin 20 kilo vermek peki diyelimki günü geldi ve sen adına ister diyet de ister dikkat ediyorum de yani kendini kısıtlayarak verdin kilolarını. peki ondan sonrası ne olacak her zaman bir dilim ekmek mi yiyeceksin yumurtadan hep uzak mı duracaksın ben söyleyeyim hayır belki birkaç gün daha devam edeceksin ve sonrasında istesende duramayacaksın nede olsa istediğim kilodayım diye canının istediği herşeyi yemeye başlayacaksın ve hooop verdiğin kiloların sana yanlarında birkaç kilo arkadaşla beraber geriye dönecekler. tubikkos sana bir link vermiş ilgilenmeni bende öneririm hayatın boyunca diyet yapamazsın yapma da zaten. sende normal kiloda olan insanlar gibi yaşa acıkınca ye doymayı öğren doyduğun zamansa asla birşey yeme. canın çikolata gofret bile çekse bekle acıkmadan yeme

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 22:11

öncelikle nescafe ablama (veya abimem hernyse)çok teşekkür ediyorum . diyetimi okumuş çok dikkatli bir şekilde incelemiş çok soğolsun.bıcır ablamada çok teşekürlerimi sunuyorum. ve tabiki benimle ilgilenen pınar ablama ve diğerlerine de çok saygılar sevgiler öpücükler.nescafe abla ben nette duydum yani başlığı ayda 10 kg verin dio du . sabah kahvaltı yapın sonra öğlen çorba için meyve yiyin akşam sekiz yemekm kaşığı yemek yiyn falan dio du yani ordan bulmuştum benimle ilgilendiğin için sağol

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 01:56

sevgili 20 kilo anlaşılan diyetsiz zayıfla uyarıları seni pek etkilememiş seni anlıyorum kısa zamanda hedefe ulaşmak tartıda ve aynada zayıfladığını biran önce görmek istiyorsun. ama atalarımız hızlı koşan çabuk yorulur demiş sakın unutma bunu. kimse senin kötülüğünü istemez hepimizin derdi ortak yani kilo vermek ama bunu en sağlıklı nasıl yapabiliriz onu da düşünmek lazım. insanlar kilo vermek uğruna nelere katlanıyorlar hatta hayatını yitirenler bile var hızlı kilo verme sevdasından. daha o kadar küçüksün ki önünde kocaman bir hayat var ve her adımında kilolarınla uğraşma diye çabalıyoruz. gene de seçim senin bu senin hayatın

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 11:33

20 kilo demiş ki:
öncelikle nescafe ablama (veya abimem hernyse)çok teşekkür ediyorum . diyetimi okumuş çok dikkatli bir şekilde incelemiş çok soğolsun.bıcır ablamada çok teşekürlerimi sunuyorum. ve tabiki benimle ilgilenen pınar ablama ve diğerlerine de çok saygılar sevgiler öpücükler.nescafe abla ben nette duydum yani başlığı ayda 10 kg verin dio du . sabah kahvaltı yapın sonra öğlen çorba için meyve yiyin akşam sekiz yemekm kaşığı yemek yiyn falan dio du yani ordan bulmuştum benimle ilgilendiğin için sağol

doğru tahmin etmişsin canım ablayım abi değil Very Happy Very Happy sen hangi konuda yardım istersen ilgilenmeye hazırım bıcırında dediği gibi senin için en uygun olanı DKZ evet yavaş yavaş vericeksin DKZ yöntemiyle ama emin ol vericeksin ben sağlık sorunlarım yüzünden yapamıyorum ama bence sen yapmalısın Wink

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 12:22

evet bana herkes dkz yi önerio. ben baktım sitsine sadece zayıflama diyetleri çöpe dio başka da bişi demio. yani bumu demek dkz anlamadım ,ne bu dkz ,nasıl yapılıo, ne yiyosun hiç bişi anlamdım.... Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 12:59

güzelim sen o başlığın altındaki yazıları okudun mu? orda 45 sayfalık kitap var yani 1-45 arası hepsini bi oku istersen sadece zayıflama diyetleri çöpe demiyo bütün ayrıntıları yazıyo.ama sen aceleci olduğun için bizi pek dinlemiyorsun sanırım ve dikkatsiz davranıyorsun. sabah sabah aç karnına erik yedim 13 de kahvaltı edicem demişsin. iyi de bedenine neden eeziyet ediyosun ki? daha çok küçüksünüz lütfen böyle yapmayın kızlar. Burda aynı şeyleri yaşAamış büyüklerinizi ablalarınız var en azından bundan ders alın biraz olmaz mı?

www.tubikkoslife.blogspot.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.