Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

20 kilo ben sana kızıcam artık.Herkes senin için bişeyler yazıyo bak bu yaşta diyet olmaz.Hatta hayatın hiç bir evresinde olmazz..diyet sadece verdiğin kiloları fazlasıyla geri almana ve iyi ce moralinin bozulmasına sebep olacak.Burda bir çok kişinin yaptığı diyetsiz kalıcı zayıflama olayını uygularsann hem gelişimini aksatmazsın hem de sağlıklı bir şekilde ideal kilona düşersin. Yok öyle bir ayda 10 kilo falan güzelim ne yapıyorsun sen böyle kendimi öldürmeye mi çalışıyorsun. Litfen biz ablalarının önerilerine kulak ver olur mu? Diyetsiz Kalıcı Zayıflama başlığı altındaki forumları oku takıldın birşey olursa da bize çekinmeden sor. Ama lütfen bak TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM LÜTFEN DİYET YAPMAAA!!!!

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:29

ablacım ben diyet yapmıyorum ki zaten. yani önceden çok aşırı tatlı yiyodum. artık tatlıyı azalttım. sonra günde 2 ekmek yiyodum artk günde 2 dilim veye 3 dilim ekmek yemeye başladım.yani doğru beslenmeye çalışıyorm. hem beslenme lşeklimi değiştirmek hem de kilo vermek istiom.ayrıca 14 yaşındayım 13 değil.bi yanlışlık olmuşSad yani beöle yaparak kilo vermemde bi sakıbca yok ki

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:33

mesela dün ne yedin yaz bakalım bize sabah öğle akşam hadi yaz

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:35

sabah: canım börek istedi annem çalışıyo benim bende hem yapmasını öğrenirim diye börek yaptım kendim.peynirli.böle sigara böreği büyüklüğünde bir börek yedim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:36

canım 13 ya da 14 yaşında olman önemli değil.18 yaşında bile olsan küçüksün çünkü hala gelişme çağındasın canım. BEn sadece uçuk buldum ayda 10 kilo verme isteğini bir ayda.Çünkü çok sağlıksız. GEl sen abla sözü dinle.tamam evet günde hakketen 2 ekmek fazla cabartmamak lazım. Şöyle yap birşeyler yemek istediğin zaman önce kendini bir dinle acaba gerçekten açmıyım diye. Eğer gerçekten açsan sevdiğin istediğin her neyse mesela bu dondurma da olur cips te olur yiyebilirsin. ama bir şart var.eğer aç değilsen yemeyeceksin ve karnın doyduğunda yemeyi bırakcasın. Tokken yemek yok. Ve ayrıca kafanda bu güne kadar biriktridiğin bütün diyet düşüncelerini atacaksın tamam mı? sana şimdi bir link vericem.ONu oku eminim ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com/ vaktin boldur bunu güzelce oku tamam mı unutma artık diyet fikri yoookkk
öpüyorum canım
takıldığın birşey olursa sor

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)

afiet olsun öğlen ve akşam ne yedin canım

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)

sonara börek yaparken bi de keke yapmıştım: sabah 11,00 da börek yemiştim sonra saatini hatırlamıyorum ama baya geçti bi dilim kek yedim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:38

tuğbacım güzel yazmışsın yani 20 kilo senin için sitede seferberlik ilan edildi lütfen bizleri dinle DİYET YAPMA ama açlığını tokluğunu öğrenmeden kilo veremezsin anladın mı?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:38

tuğbacım güzel yazmışsın yani 20 kilo senin için sitede seferberlik ilan edildi lütfen bizleri dinle DİYET YAPMA ama açlığını tokluğunu öğrenmeden kilo veremezsin anladın mı?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:39

sonara börek yaparken bi de keke yapmıştım: sabah 11,00 da börek yemiştim sonra saatini hatırlamıyorum ama baya geçti bi dilim kek yedim sonra saat 20,00 da 2 tane elme yedim.sonra annemler geldi saat 21,00 da onlarla bir tabak domates çorbası içtim ,yarım dilim beyaz ekmekle bi de bir ısırık börek aldım baya yiycektiğm babam engelledi bıraktım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.