Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hehehe ! 8 KİLO VERDİM YAŞASINNNNN
Cum 24 Ağu, 2007 02:02

Per 23 Ağu, 2007 15:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DİYETE BAŞLAYALI 1 AYA YAKLAŞTIM ARKADAŞLAR 3 GÜN SONRA 1 AY BİTECEK VE BEN BU KADAR ZAMANDA 8 KİLO VERDİM. ASLINDA BU KAÇINCI DİYETİM BEN BİLE SAYISINI UNUTTUM AMA DOĞUMDAN SONRA ALDIĞIM KİLOLARI ANCAK 2 SENE SONRA VERMEYE BAŞLADIM. HEDEFİM 60 KG BAKALIM KAÇ AYDA VERİCEM BU AY BİRAZ HIZLI VERDİM AMA BUNDAN SONRA SANIRIM HAFTADA 4 KİLO VEREBİLİRİM. Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 15:44

yıldız tebrik ederim.banada 8 kilo çok fazla geldi.sağlıksız bir diyet uygulamıyorsundur umarım.ayda 4 kilo demek istedin sanırım.amacına ulaşırsın işallah..sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 17:05

bende kilo vermeyi başaramayan biri olarak sizi tebrik ediyorum.ve ne yöntem uyguladığınızı merak ediyorum.bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 18:35

süpersinn ama 8 çok fazla dikkat et yorma bünyeyi Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 19:31

yıldızcım
tebrik ederim devamı yavaş gelir inşallah , sonradan alacağımız kiloları vermenin bi anlamı yok çünkü....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hehehe ! Re: 8 KİLO VERDİM YAŞASINNNNN
 Per 23 Ağu, 2007 21:12

yıldız demiş ki:
DİYETE BAŞLAYALI 1 AYA YAKLAŞTIM ARKADAŞLAR 3 GÜN SONRA 1 AY BİTECEK VE BEN BU KADAR ZAMANDA 8 KİLO VERDİM. ASLINDA BU KAÇINCI DİYETİM BEN BİLE SAYISINI UNUTTUM AMA DOĞUMDAN SONRA ALDIĞIM KİLOLARI ANCAK 2 SENE SONRA VERMEYE BAŞLADIM. HEDEFİM 60 KG BAKALIM KAÇ AYDA VERİCEM BU AY BİRAZ HIZLI VERDİM AMA BUNDAN SONRA SANIRIM HAFTADA 4 KİLO VEREBİLİRİM. Rolling Eyes

Bahsettiğiniz rakamlar çok fazla , umarım zayıflamak uğruna sağlığınızı tehlikeye atmıyorsunuzdur.

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 22:16

süüper!!! 8 kg bir ayda bence normal bir rakam.şimdi iş

2.3.4.5. aylarda başlıyor.saydığım aylarda kilo vermen baya bir yavaşlıyacak.hazırlıklı olmalısın.yılmadan mücadele edersen.vereceğin kilo 18-20 yide bulur ama PES etme.Yaz döneminde kilo vermek basittir.yürüyüş yaparsın sebze meyve su bol tüketebilirsin.kışa göre yaz avantajlıdır.tebrikler.mücadelende başarılar.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Ağu, 2007 12:47

süpersin valla bu iradeyi nerden buluyosunuz anlamıyorum Smile ben bir yıldır 6 kiloyu veremiyorum.neyse başarılarının devamını dilerim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Ağu, 2007 17:32

arkadaşlar aslında hızlı vermedim çünkü diyete başlamadan önce çok fazla yemek tüketiyormuşum ben diyet yapan arkadaşların diyet önerilerini ve yaptıklarını okudum aslında benimde sizlerin yaptığı diyetten pek farkım yok. sabahları 1 dilim kepek ekmeği peynir 5 zetin yedim öğle : 1 kasa kocaman bir kase ama çorba ve 1 dilim ekmek yedim saat 5 de 1 elma akşamda ne yemeği yapmışsam onu yedim buna makarna pilavda dahil ama sınırlı tabi haa birde en önemlisi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa 50 şer dakikalık tempolu yürüyüş yaptım. 2. aya girdim ve kilo vermem biraz yavaşladı. kış geldiya gezme olaylar arttı biraz. ama alıştımda artık bu kadar yemeye hedefim şubata kadar bu kilolardan kurtulmak ama bakalım hayırlısı. önerileriniz için teşekkür ederim . Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 10:26

offffff herkes 8 kiloya fazla diyo ya ben ayda 10 kilo versem die düşünüyorum ama sanırım uçuyorum havalarda . aslında ayda 4 kilo falan iyi de ben işte öle uzun süre diyet yapamazsam da bırakırsam die ayda 10 kg verip işi bitirmei düşünüodum ama aolmayacak galiba bu gün 5 gün oldu daha kilo vermedim galiba:(

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.