Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 14:27
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kızlar yavaş da olsa kilo vermek okadar güzelki emin olun hızla verilen kiloların kurbanıyım ben
daha önce çok yerde bahsettim salata yoğurt yağsız tuzsuz sebze yemeği vs. bunlarla 50 kiloya indim sonuçta genede 40 bedene zor sığıyordum hatta halsizlik kol uyuşması göz altı morlukları suratımda çökmelerde cabası ve sonra birden 75 oluverdim vücudum zaten çatlaklarla doluydu yenileri eklendi..

bu yüzden hızla kilo verince sizden giden su ve kas oysa bizim için önemli olan yağlar yani tartıda hafiflemiş gibi gözüksenizde eğer sizden yağ yerine su ve kas gidiyorsa bu zayıfladığımız anlamına gelmiyor.. bu yüzden kafanızı tartıya takmayın zayıfladığınızı kıyafetlerinizden daha rahat anlarsınız

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 14:52

canım tekrar aynı hataya düşme.dengeli beslen.vücudun bütün yiyeceklere ihtiyacı var.
azaltarak ye herşeyden.herşeyin ilacı zaman .yavaş yavaş ver kiloları.sağlık elden gitti mi.
zor geliyo.bilmediğin hiç bir ürünü kullanma.kısıtlama mikrobundan kurtulmak lazım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Komik (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 22:45

tamam tamam üzülme sen kıyamam ben sana amaaaaaaa moralini bozarsan kızarım haberin olsun (yeterince korkatabildim mi?)

tubikkos demiş ki:
evet beyaz pantolon Smile can evimden vurdun beni duruuuuu.... tamam bozmuyorum moralimi söz ama sen bana kızma tamam mı sonra üzülürüm Embarassed

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 23:58

zayıf olmak cok güzel bşidir eminim 56 kiloyum anca 63 ten inme

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Ağu, 2007 22:18

Nescafe canım senden bir ricam var altta bir eklentin var "Kendimi bildim bileli şişmanım"Allah aşkına sil şunu :(Bunu gördükçe moralim bozuluyor ya sen nasıl böyle bir şeye inandırsın kendini çok uzun zamandır içimde DKZ ye inanmanı bekliyordum artık böyle zayıflayacağınada inandırmışsın kendini lütfen kendini sev inan vücudunla barış.Sen başaracaksın ben bunu görebiliyorum ben görebildikten sonra sende zaten olay bitmiştir diye düşündüğüm için nazımın geçtiğini düşündüğümden böyle bir uyarı yapma gereği hissettim.Lütfen hoşgör..İnan senin iyiliğini istediğimdendir söylediğimm..!!!
Sevgilerimle...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Ağu, 2007 21:53

daadacım emin ol ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum hiç zayıf olmadım... evet DKZ ye inanıyorum özellikle senin resimlerini gördükten sonra dahada bir inandım yaptığım belki tam olarak DKZ değil ama acıkana kadar beklemeyi öğrendim.. madem sen istiyorsun silerim o yazıyı Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Çar 22 Ağu, 2007 22:55

Nescafe canım çok sevindim çok teşekkürler.İnancının daim olması dileklerimle.
Sevgilerimle.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 23:58

dada abla sen 100 kg dan 71 kg a indin harikasın valaha . nasıl başardın ,dkz mi
uyguluyosun harika başarı kutlarım ne kadar zamnda verdin merak ettim . ama
en kısa zamnda ban cevap yazarsan çokkk sevinirim. çevrendekiler sana hayran
kalmışlardır dimi.harikasın . diyet çizgelden gurur yağıyo. bu site harika allahım
sizin gibi hapsız ilaçsız zayıfalayan insanları gördükçe kendime güveniyorum.
çünkü benim çevremde kilolu insan çok var ama öle sadece diyet yaparak zayıfalayan
bir kişi bileyok. bu yüzden karamsarlığa kapılıyodum. ama sizler beni motive ediyosunuz
kendime güveniyorum. ben hiç 2 günden fazla diyet yapmamıştım. şimdi 5 veya 6 gün oldu
yanlış saymadıysam. ama bu yaptığımın diyetin de zaralı olduğnu öğrendim. yarın dkz a başlıyacağım bana sölermisin dada abla dkz mi yaptın eğer ölese kesinlikle dkz yapcam ömür boyu.böle devam et .çok iyi gidiyosun Image

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 00:03

evet nescafe abla senden çok özür bensana kimse dkz le veremio dedim sende bana dadayı söledin ya da bunu dien pınar ablamıydı herneyse herkimse çok özürrrr. dada abla idolümsün.
Image

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 13:39

20 kilocum umarım daadanın bloğunu gezip resimlerini görmüşsündür ve tamamen DKZ ile zayıfladı umarım sende artık diyet yapmaktan vazgeçmişsindir

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.