Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

netherlands.gif
Not Selam
 Per 09 Ağu, 2007 00:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[align=center][B]
Herkese Hollanda'dan Merhabalar
Yeni bir ortama girmeyeli 8 ay oldu. Yardıma ihtiyacım var. Şişmanladıkça şimanlıyorum bugün nette gezinirken bu siteye rastladım İlk görüşte aşk böyle birşey herhalde. Tasarımı Forumları sizlere vuruldum.
Kendimden bahsetmem gerekir diye düşünüyorum Yaklaşık bir yıl önce evledimç eşim Hollandalı dolayısı ile benimde Hollandaya taşınma durumu ortadaydı. Evlediğim sırada Banka da çalışıyordum.Uzun lafın kısası Amsterdam a tayinim çıktı. Ailemden,dostlarımdan iş arkadaşlarımdan alıştığım çevreden ayrıldım. Bu bana 5 kilo daha getirdi açıkçası daha önce de bayağı kiloluydum ama deyim yerindeyse şu an obezim. Diyeti uyguladığımda ki hep doktor ve spor beraber gidip en fazla 28 kilo vermişliğim vardı. ama şu an destek olacak halimden anlıycak kimsem yok.Eğer benide aranıza kabul etme inceliği gösterirseniz benim bir adım atmama yardımcı olacaksınız artık yanlız olmıyacağım.
Bu arada benim adım Pınar Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 00:10

pınarcım iyi geceler aramızdasın zaten hoşgeldin.bende ilk görüşte aşık olmuştum. yalnız değilsin her türlü desteği birbirimize vermeye hazırız hep beraber başarıcaz, sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 00:13

arkadaşlar isterseniz kullanıcı adını yazalım pınarlar karışıyo.hoşgeldin kurabiye .başarılar

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 09:07

merhabalar kurabiye73 ,
ben seni tanıyorum desem hatta yazdığını okuduğumda şok oldum desem.Hikayeyi okuyounca allah allah didocumun pınar ablasına ne kadar benziyo dedim Very Happy Bir de baktım ki gerçekten osun Smile Tesadüfün bu kadarı.Ben kız kardeşinizle aynı işyerinde çalışıyorum.
Pınar abla sana da DKZ öneririm ben.Diyetsiz Kalıcı Zayıflama başlığı altında bu konuda bilgi edinebilirsin. Bu arada DKZ diyetsiz kalıcı zayıflama demek. Diyet olaylarının hepsini çöpe atıyoruz ve açlık tokluk sinyallerimizi kontrol ederek ağırlık dengeleme sistemimize kavuşuyoruz. Bu konuda daada arkadasımız tam bir idol gerçekten çok başarılı. DKZ hakkında Dr Ozan Tunçerin e-kitabu blogunda mevcut aşağıda linki veriyorum.Eminim işe yarayacak ve bunca zamandır diyet konusunda çoğumuzun ne kadar hata yaptığını senin de görmeni sağlayacak Smile
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com/

DKZ ile ilgili bir problemin sorun olursa burdaki bütün kardeşler seve seve yardım eder emin olabilirsin.
Sevgiler

www.tubikkoslife.blogspot.com

Yeni Üye
Yeni Üye

netherlands.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 10:00

Selam Tubacim

Tavsiyen icin tesekkur ederim ilk firsatta soyledigin siteye girecegim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 10:16

rica ederim ne demek Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ağu, 2007 18:04

Kurabiye hepimiz birbirimize moral ve destek veriyoruz.Azim ve sabırla tabiki sende istediğin kiloya ulaşabilirsin.Yeterki başla:))

Image

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.