Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 25 Ağustos:Tartıldık ve sonuçlar...
 Cmt 25 Ağu, 2007 11:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba herkese,

nette sorun vardı ve uzun zamandır giremiyordum, sizleri de okuyamıyordum... bu sabah büyük bir heyecanla girdim, arkadaşlar neler yapmış diye... bir de mâlum bugün tartılacaktık ya! aslında bu başlığı, 25'inde tartılma fikrini ortaya atan arkadaşın açacağını umuyordum ama döndüm dolandım, hiçbiryerde bununla ilgili yazı göremedim...

ben de birazdan tartılacağım ve az sonra buradan sizinle paylaşacağım...

sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 12:32

ben 67.5 olmuşum Smile

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 13:40

Arkadaşlar, aşağıya blogumdan alıntı yapıyorum:

25.08.2007,Cumartesi:Bugün "Diyet Kardeşliği"nde herkes tartılacak. Ben de önce burada yazıyorum: DKZ'ye başlayalı 12 gün oldu. 102kg. ile başladım ve şu anda 98,6kg'yim. Yani 3400gr. inceldim. Yazacak daha çok şey var ama sonra , tamam mı? ...

"DKZ" ile tanışmamı sağlayan ve bunu herkesin burnuna sokmayı kendine vazife edinen "Daada'"ya, DKZ'nin mimarı Dr. Ozan Tuncer'e, hayatımın bu son zayıflama serüvenine başlarken yanımda olan "Diyet Kardeşliği" ve orada yazan tüm arkadaşlara SONSUZ TEŞEKKÜRLER... Pazartesi 15 gün bitmiş olacak... Paylaşacak daha çok şey var. ...

Sevgilerimle...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 13:46

Hadi kızlar, neredesiniz????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 14:27

turkuaz canım çok sevindim çok güzel bir başarı bende fazla değil ama 65 dim 64 olmuşum.j('Very Happy') ama bu bile benim için büyük başarı bunun farkındayım,çünkü ben nadirde içsem kola içtiğimde pasta yediğimde oysa kilo alırım diye aşırıya kaçmadan yerdim ve hep ertesi hafta tartıldığımda mutlaka kilo almış olurdum. yaklaşık 20 gündür misafirim çok tu pastamıda yedim kolamıda içtim hatta bazen kaçamaklarım da oldu son bi kaç gündür de yoğunluktan dkz yi pek uygulayamadım ama yinede 1 kg gitmiş aslında beklemiyordum o yüzden sevindim . dediğim gibi dkz hayatıma girmeden olmnuş olsaydı bu yediklerimle kilo alırdım kesinlikle sevgiler hepinizi öpüyorum dkz konusunda bize yardımcı olan ve hep destek olan tüm kardeşlerime teşekkürlerrr.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 15:05

saol, fanube'cim... ben burada uzun uzun yazamadım (ne de olsa forum burası, hayat hikayesi yazılmaz) ama blogumda detaylı anlattım yediklerimi... bunlara bakıldığında gerçekten fazla verilmiş ve dengesizlik gibi duruyor ama cidden bu mucize yaa, başka bişi değil:) o kadar yiyip de nasıl kilo verilir, hem de spor falan yapmadan (bazı akşamlar çok hafif, yattığım yerde -eski deyimle- "kültür-fizik" hareketleri yaptım ama 20 dakika falan)... bilmiyorum, şu andaki gidişat hızlı duruyor ama ben bunun için bişi yapmadım, ileride hız kesebilir bu kilo kaybı ama umurumda değil, çok ama çok mutluyum...

not: az önce eşim aradı, çocuklarla akşam iskender yiyelim diye... eskiden olsa, sıkılırdım,"tam da diyetimin ortasında nereden çıktı bu" diye... ama şimdi keyifle, "tamam aşkım" dedim... gideceğim ve büyük bir keyifle iskenderimi, -hem de tereyağlı ve soslu- yiyeceğim...

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 15:19

afiyet olsun turkuazcım, bende yediklerime göre normalde almam lazım dı haklısın mucize bu...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 19:07

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim.ama ben bugün tartılmak istemiyorum. çünki bu bende saplantı haline geldi.eğer kilo vermemiş olursam hayal kırıklığı yaşarım ve dkz yi bile
bırakırım.onun için tartılmak istemiyorum.kendimi ne zaman hazır hissedersem o zaman tartılacağım.hepinizi öpüyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 25 Ağu, 2007 20:24

turkuaz kilo vermene çok sevindim çok iyi vermişsin tebrikler..Fanubecim,sezincim senide tebrik ediyorum başka kilosunu yazan yok zaten tubikkoşun işi vardı giremedi galiba..Pınar dkz bırakırım nedemek?Sen bence diyet psikolojisine girmişsin lütfen bu karamsarlığı at üstünden bak ben nekadar uzun zamandır yapıyorum az az gidiyor ama gidiyor önemli olan beynimize bunu öğretmek tartılmaman aslında çok iyi olmuş çünkü tartılınca kendimizi diyette sanıyoruz doğla haline bırakalım herşeyi zaten giydiğimiz kıyafetlerden belli olur..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Ağu, 2007 15:11

pınarcım durunun dediği gibi diyette gibi hissetmemen önemli ne zaman hazır hissedersen o zaman tartıl biz bekleriz seni...'Very Happy')

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.