Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 22:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

nescafecim böyle cahiller hep var olacaklar.insanın kendi akrabalarından bile oluyor canını acıtan.ne konuştuğunu bilmeyen .onlara en güzel cevabı zayıflarak verebiliriz.belkide haklılardır.biz bile memnun değilken kendimizden.başkası ne dese doğrudur canımız yan
sada.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 23:50

tabii ya
biz burada bu kadar güzel sohbetler yapan insanlar,hiç birimiz sıradan değiliz yani öğretmenden öğretmene fark olduğu nasıl da belli oluyor Very HappyVery Happy

herkes gününü görecek de demek istemiyorum ama ağızlarının payını alacaklar en azından:D

bazı kız arkaadaşlarım vardı,ne kadar arkadaşsalar tabi,kiloluyken şöle hoşsun böle güzelsindi ,şimdi zayıfladım,zayıfladın bile demediler biliyor musunuz!ya resmen çeyrek porsiyon gitti üstümden kızlar farkında değil güya!konusunu bile açmıyorlar resmen..ama onlar demese de yüzlerindeki ifade yetiyor bana..buralarda konuşmuştuk yine bu konuyu,insanların birden takdir etmeyecekleri tutuyor(kimse söylemek zorunda değil tabi ama,80 kiloya yakınken arkamdaydınız da şimdi neredesiniz?bakışlar var ya bakışlar yani hemen anlatıyor insanın ne düşündüğünü)

bence biz kessinlikle doğru yoldayız.hepimiz de istediğmiz kiloları görcez valla kim isterse çatlayabilir:D

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 02:01

boş verin arkadaşlar biz kendimizi sevelim gerisi boş, dediğiniz gibi seviyesiz insanlar çokk, rouge onlar kıskandıklarından bişey diyemiyolardır canım bizim insanımızın takdir etme özrü var biliyorsun...
nescafe hep beraber başarıcaz canım benim.... hepinize sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 14:14

evet arkadaşlar size yürekten katılıyorum biz bize yeteriz zaten Smile

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 17:30

bencedee SmileSmile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.