Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 11:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

rouge canım benim senin yaşındaki genç kızlar çok çabuk diyet yalanlarına aldanıyor ki bizler bile aldanıyorduk , daha yaşın küçük ama sen çabuk öğrendin bu işi güzel yol seçtin güzelimmm...sınavda başarılar sen bu azimle onuda başarırsın sevgiler...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 12:47

çok teşekkür ederim yaa bu site olmasaydı eğer biraz zordu işimm Smile

şimdi ben de soyutladım kendimi bütün herşeyden sınava giden yolda hiçbirşey aklıma takılmıycakkk..bi hayalim var bu sene okula başlarken umarım 60 olurum (daha bir ay var çünkü) okul eteğimin altına çizme alacağım ve başta h. hocam olmak üzere hereksin daha da dibini düşüreceğim Very Happy (manyak bi hocamız var,çok şişmansın deyip dururdu bana Crying or Very sad )

ay çok seviyorum ben sizi hekesi pınar ablam fanube ablam çoksağolun çok iyi ki varsınızz
yaa Mr. Green

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 12:58

Rouge cim tebrik ederim canım benim bak gördün mü işte insan isteyince herşeyi başarabiliyor. Yalnız habie yazmaktan unuttum sen ne zamandır dkz yapıyosun ve kaç kilo verdin onu söyler misin bana işler ypğun da çıkmış aklımdan Embarassed bu arada okul başlayana kadar bence istediğin kiloya da inersin sonuçta sen daha gençsin metabolizman hızlı işliyor bizlere göre ayrıca eminim hareketlisindir de:)

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 13:05

çok teşekkür ederimm Embarassed tam olarak marttan beri falan yapıyorum o zamandan bu zamana 12 kilo verdim.daha da verirdim aslında ama çok fazla kendimi kaybedip yediğim zaman oldu,düzenli olsaydım şimdiye çoktan 60 tım sanırım Very Happy ben dkz olarak başlamamıştım ama yaptığımın dkzden farklı olmadığını gördüm.bu yaz sürekli koşuşturma olarak geçiyor metabolizma dersen tubikkos ablam bendeki en bi yavaşından 1 haftada zar zor verdiğim o 1 kiloyu 1 günde alabilirim hemen hiç yakmıyor vücut ya:( tabi bunda zamanında yaptığım bi sürü safsata diyetlerin de payı var:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 13:40

canım rougecim sende iyiki varsın.hayatta öğretmende olsa böyle insanlar çok var.
benide çok gıcık edenler oluyor tabiiki.ben onlar için kötü dileklerde bulunuyorum.
aynı şeyleri onlarda yaşasınlar diye.doğru yapmıyorum biliyorum ama.bişeye bahane verirse insan aynı şeyi yaşamadan allah canını almazmış derler.çok kötüyüm değil mi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 13:46

vallahi doğru o söz.billahi de doğru yani:D çok haklısın.hepsi aynısını yaşayacak bence de..zaten bizim hoca da baya kısa boylu iice tombik birisi:D

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 17:33

rouge sende iyiki aramızadasın güzelim, sen gayretlisinde merak etme verirsin okul açılana kadar , ve canım sınava kendini strese sokmadan çalışırsan ki önce beyinde bitiyor herşey sonra planlı çalışma ama mutlaka bir planın olsun, o zaman işte önünde engel kalmaz canım.
ayrıca her mesleğin içinde kendi hayatlarıyla takıntılı olup bunu etrafına yansıtan insanlar var bu mesleğin içinde olan biri olarak söylüyorum ama iyilerinde hakkını verin yaaaaa, hepimiz kötü değiliz yaniiii,

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 17:37

sevgili öğretmenim sen kalitelisin belli.benimde var öğretmen arkadaşım ve oda
çok kaliteli.öğretmenler değil hedef.ne dediğini bilmez,karşındakinin üzülebileceğini düşünmeyen insanlar.kim olursa olsun.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 17:41

biliyorum canım bende dedimya içinde olduğum için biliyorum ... dengesizleri, lisede öğrenciye dayak atanları.... ve geçen yıl biriyle takıştım bu yüzden olay müdüre kadar gitti veeeeeeee sonunda hareketlerine çeki düzen verdi ve özür diledi benden.....('Very Happy')

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 22:07

insanın mesleği yaşı cinsiyeti hiiççç önemli değil önemli olan insanda vicdan olması... bazıları çok vicdansız ve sahiden cahiller (okumuşta olsa) !!!

bundan birkaç sene önce kurs hocam benimle dalga geçti hemde bütün sınıfın önünde öyle zoruma gittiki.. şişman olmak suçmu yani nekadar cahilce bir davranış..

1 2 hafta kadar önce yazdığım yazılardan dolayı spoilt yani sevgili duygucumun içinde beni dövme isteği uyanmış Very Happy iyikide olmuşş

kendimi sevmediğimi kilolarım yüzünden evlenmeyi ertelediğimi yazmıştım sonra duyguyla uzun ve hoş bir sohbet yaptık.. yeniden denemeye karar verdim

ben hiç zayıf olmadım birkeresinde 50 kiloya düşmüştüm ama hala 40 bedene zor sığıyordum halsizlik göz altı morluklarıda cabası... çok geçmeden fazlasıyla aldım.. ama şimdi sizlerin ve özellikle bana sık sık şiddeti gelen Very Happy spoiltin sayesinde başladım tekrar.
İnşallah hepimiz amacımıza ulaşırız

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.