Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 01:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

duru bencede canım Allah korusun beline falan bişey olur üzülürüz sonra hafif kendini yormadan bişeyler yap

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 10:02

hepimiz harikayız durucum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 16:10

hadi arkadaşlar kendimiz için 20 dk. ayıralım......bugün pınarcım senin motivasyonunla 20 dk. twıst stepper (1000 adım ) yaptım . hadi sizde katılııııınnnnnnnnnnnn. kendiniz için 20 dk. ayırın....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 17:25

canım ben akşam yapacaktım ama dayanamadım kalktım yaptım 10 dk. zımbırtımdan.akşam tekrar yaparım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 18:48

harika bak dayanamamışsın pınarcım , bak birimiz yapınca motivasyon oluyooo

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 22:42

beni düşündüğünüz için teşekkürler fanubecim ve pınarcım merak etmeyin kendimi çok zorlamıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ağu, 2007 09:26

en azından hiçbişey yapamazsan müzik eşliğinde zıpla dans et zaten hızlı müziklerde müziği hissedince tempo ister istemez artıyo durucum......yine yormadan kibrit topla ama ben denedim çok zor yaaaaa maşallah yapabiliyorsan.....aslında en güzeli yürüyüş ama ben yapamıyorum burası küçük biyer ve malesef imkan yok....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ağu, 2007 09:51

inanılmaz bişey oldu bugün ben sabah 45 dakika yürüyüş yaptım ben bile kendime inanamadım.Ben çok tembelimdir uykuyu bıraktım sabah 6.00 da kalktım.Kendimi aştım nazar değdirecem kendime maaşallah diyorum.Tubikkoş hep derdi yürüyüş yap diye bende kendimi ozaman diyette hissediyordum derdim ama dayım sabahın köründe aradı ve orla götürdü hemde tempolu yürüdük bacaklarım nasıl kaşındı anlatamam size..Kan dolaşımından sanırım...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ağu, 2007 09:56

süpersin harikasın canımsın senbenim yaaa...kırdın şeytanın bacağını bundan sonrası nasıl gelecek gör bak...Yalnız bacakların hamladığı için ilk bikaç gün biraz sızı olabilir ama sakın vazgeçme.Bacaklarının kaşınmasının sebebi dediğin gibi kan dolaşımı ve aynı zamanda metabolizmanın hızlanması canım benim. Bak sakın kendini diyette gibi hissetme tamam mı? Sen sonuçta sporu sağlık için yapıyorsun,karnını toplayacak bu emin ol bir süre sonra farkı görünce gözlerine inanamayacaksın canım aa süpersin sen süpeerrr...Ben de bu akşam yorgunluktan gebersem bile iş dönüşü yürüyüşe gidicem..Hatta bir durak önce inip eve yürüsem mi acaba o da bir fikir aSLINDA Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hehehe ! (Başlık yok)
 Pts 20 Ağu, 2007 11:45

"süpersin harikasın canımsın senbenim yaaa..."bana dedin sanırım...şımardım haberin olsun Cool canım sağol desteğin için zaten herzaman desteksin Razz hakkını yemiyim.Bu arada gebermek diye bir kelimeyi kabul etmiyorum haberin olsun bak kızarım tamam mı?(bu sefer kork)Canım inşallah yarın şeytana uyup yatmam kendimden bu konuda korkuyorum.Pınarrrrrrrrrrr fanubeeeeeee siz duydunuz mu yani okudunuz mu ben bugün yürüyüşe çıktım Razz (tubikkoş şımarttı beni de)

tubikkos demiş ki:
süpersin harikasın canımsın senbenim yaaa...kırdın şeytanın bacağını bundan sonrası nasıl gelecek gör bak...Yalnız bacakların hamladığı için ilk bikaç gün biraz sızı olabilir ama sakın vazgeçme.Bacaklarının kaşınmasının sebebi dediğin gibi kan dolaşımı ve aynı zamanda metabolizmanın hızlanması canım benim. Bak sakın kendini diyette gibi hissetme tamam mı? Sen sonuçta sporu sağlık için yapıyorsun,karnını toplayacak bu emin ol bir süre sonra farkı görünce gözlerine inanamayacaksın canım aa süpersin sen süpeerrr...Ben de bu akşam yorgunluktan gebersem bile iş dönüşü yürüyüşe gidicem..Hatta bir durak önce inip eve yürüsem mi acaba o da bir fikir aSLINDA Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.