Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:03
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

teşekür ederim tubicim. velhasıl gene haklısın.öptüm canım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:12

pınar sen tubışe guven bende olmaz dıodum yapamm dıodumm benı tesvık eden ve azda olsa kılo vermemi saglayan beynıme dkz yı yerleştıren odur sonuç olumlu denemıştır Very Happy ben dkz uyguluodum ama buralara fazla yazamıodum artık burdayımmm oops:

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:33

Arkadaslar,
Haklisiniz diyetle zayiflanmiyor ama ben kendimi o sekilde biraz disipline edebiliyorum cunku benim tsh troid hormonu sorunum var.bana ackende tokkende yemek yediriyor,buna ek olarak insulin direncim var.vucudumdaki seker hücrelere girmekte hic hevesli degil oyuzden onun sinyalini hic alamiyorum.diyetci bana su saatte bunu ye ogununu boyle yapmaya calis diyor.evet acik büfe ama peynir,süt ürünleri,dana eti yiyemiyorum.. oyüzden tatilde biraz hamur isini kacirdim.. cunku domatesler hiyarlar berbatti hersey ruskilerin,almanlarin zevkine goreydi.. otlarda bir aciydiki sormayin.. oyuzdn yedim yani kizdim tabi kendime ama acta kalamazdim yahu.. ya tipatip diyetede uymuyorum dedim ya kontrol aliyor ciddilesiyorum biraz.yoksa ohhh yerim hepsini herseyi tokluk bilmem Smile iste meyvelerden frambuaz ahududuya yoneldim mehmez özün dolabinda sürüsüne bereket vardi.Ben capa tıp fakultesinin obezitesinede 2002 den beri gidiyorum ama hic diyetiini yapmadim..akupunturlar 25 kilo vermistim sonra igneler canımı sıktı.. İste kızılaydaki diyetisyeni duyunca ve kiz arkadasimi incecik gorunce gitmeye karar verdim.. ama arkadaslar psikolojim bozuk.. bana yardim edin.. kimler bana destek cikabilir. Sad

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:41

insülin direnci olan bir ablam var iş arkadasımın ablası. Ama o da dkz uygulamaya başladı sanırım. ezgi ayrıca tiroid sorunu olup da zayıf kalan insanlar da var.bence bunu çok da kafana takmamalısın.yani sonuçta acıktığında yersen şekerler hücrelere girmek için daha hevesli olmaz mı.? ya ne bilim onuçta tıp uzmanı değilim ve ahkam kesemem.ama dkz de zaten bi süre sonra düzene giriyosun ve ne zaman acıkacağını bile anlıyorsun. ya yardımcı olmak isteerim Sad ama elimden gelen en iyi şey sana dkz yi tavsiye etmek,bende işe yaradı sende de yarayacağına inanıyorum....kendini kısıtlamadan yeme saatlerini düzenlersen ve istediğin şeyleri yersen bu psikolojik olarak da t-rahatlamanı sağlayacaktır ve incelmeye başlayacaksın bence... Kendini kontrol etmek senin elinde toksan yememek sadece sana bağlı.unutma bir diyet ya da doktor kontrol edemez senin iradeni.Olay tamamen beyninde inan bana Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:54

hihi beyni dinlemeye calisiyorum zaten.. sevgili beyn bana cok yamuk yaptin artik bana düsman degil dost ol.. ben geberirsem sende geberirsin.. sözümü dinle ey beynnn!! Smile

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 17:00

tubikkos dkz yi o kadar güzel anlatıyorsun ki bu işe gönül verdiğin belli zaten canım benim . tabi biz daha yeni sayılırız o yüzden dkz ile ilgili pınarında dediği gibi çekincelerimiz var ama ben hiç bir diyete ki bu diyet değil bu kadar inanmamıştım ve yine pınar senin dediğin gibi de diyetle ne zamanlarımız geçti bir gün öncesinden yarın diyete başlıyorum deyip herşeyi tıka pasa yediğimiz ve 2 gün sonra bıraktığımız diyeteler yediklerimizden vicdan azabı çekmeler ..... vs. 1 ayda 1 kilo gitse bundan böyle dkz den vazgeçmek yok hep beraber incelicez kızlar... tubi motivasyon prensesimiz ve adını saymadığım herkes herşey için teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 17:11

arkadaşlar dkz den önce tokta olsam yiyodum. geleni hiç geri çevirmiyo idim.doğumdan sonra 20 kilo verdim doğal olarak.ama en az 10 kilo daha vermem lazım.kilo vermem durmuştu. diyetler yüzünden.atıştırmalar yüzünden.dkz ile 2 kilo gitti ama. işallah gerisi gelir.25 inde görcem bakalım ilerleme oldumu.sporda yapma arzusu içindeyim.keşke şu kilolar bir günde gitse.bir daha gelmemek üzere.herşeyin başı sağlık tabiiki.
ezgicim tsh hormununu düzenlemek için ilaç kullanmıyormusun.benim eltimdede var.hiroşimamıydı öyle bişey.senelerdir ilaç kullanıyo.oda kilolu.ama hamileyken doktor kilo almamasını söylemişti. oda yemesine dikkat etti.zayıflamıştı hamileyken.ama doğumdan sonra
kendini bırakınca tekrar aldı.herşey bizim elimizde. istersek yapamayız diye birşey yok.dikkat et .sağlıklı yiyecekler tüketmeye çalış.dkz uyğulamıyorsan eğer.bol su iç.hareketlerini artır.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 17:12

sy motivasyon prensesimi Embarassed ya mahcup etmeyin kızlar beni... ne mutlu yardımcı oluyorsam...

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 17:15

canım tubikkoşum yani muhteşemsin sen nediyim ben sana canım arkadaşım bukadar lafa artık hiç birşey söylenmez Razz diyet yapıyor olsaydım çoktan bırakıp dkz ye geçmiştim ama neyseki dkz yapıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Komik (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 17:22

hoşgeldin seçil aramıza hoşgeldin adını duyuyordum tanışmak bugüne kısmetmiş Razz
secıl demiş ki:
pınar sen tubışe guven bende olmaz dıodum yapamm dıodumm benı tesvık eden ve azda olsa kılo vermemi saglayan beynıme dkz yı yerleştıren odur sonuç olumlu denemıştır Very Happy ben dkz uyguluodum ama buralara fazla yazamıodum artık burdayımmm oops:

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.