Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 14:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

diyet yapiyorum.tatilden dondumde uyum saglamaya calisiyorum diyetime

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 14:57

ne diyeti yahu burda diyet yok okumadın mı dkz yi?boşver diyeti ya onu yeme bunu yeme şöyle yap böyle yap,hem nereye kadar diyet yapacam cnm.gerçi tamamen sana kalmış senin bileceğin bişey ama burdaki herkes dkz yapıyor aslında dkz değilde herkes sağlıklı yaşamın gerektirdiğini yapıyor.tavsiye ediyorum cnm...
bu arada ev işide spor sayılmazmı?sayılırsa ohooo ben hegün spor yapıyorum demektir yengoş bilir beni. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:05

sonuçta oda hareket ama.tempolu olması daha iyidir kanımca. ama hiç yoktan iyidir.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:30

evet bilirim bilmez olur muyum hiç.kendisi tam bir temizlik hastasıdır Shocked ama napsın canı sıkılıyo garibimin Very Happy yahu hüzünler güzelim ben seni anlamıyorum.ben senin yerinde olsam kocamı işe gönderdikten sonra çıkar yürürüm yani :)ohh mis gibi sabah havası

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:34

ezgineverland bak gel kandırma sen de kendini..hepimiz diyet mağduruyuz ve inan bana gerçekten DKZ bizi yola getirdi.Takıl bize sen de kendini kısıtlamadan istediğini yiyerek incel. Tatilden döndüğünde 5 kilo almışım diye çok üzülmüştün bir haftada. Eğer DKZ yapıyor olsaydın üzülmeyecektin çünkü kendini kısıtlamadığın için açık büfe sana o kadar da çekici gelmeyecekti. Hadi sen de gel katıl aramıza ne dersin? Smile ama tabi yine de sen bilirsin,ben derim ki diyetisyen kurbanı olma herşey beynimizde vitiyor açlık tokluk sinyallerimizi öğrenince herşey normale dönüyor...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:36

tubicim çok haklısın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:41

sağol pınarcım Smile herkes bu yöntemi keşfetsin diyet mağduru olmaktan kurtulsun i,stiyorum. Eminim ezgi de bunu denerse başaracaktır çünkü diyet psikolojisini kafamızdan attığımız anda yemek geçmiyo aklımızdan. ben eskiden çalışırken her dakka kafamda yemekler uçuşurdu.Ne yesem diye düşünürdüm habire.Şimdi işimi gücümü yapıyorum.Acıktığımda zaten midem bana haber veriyo ben de yiyorum doyana kadar. ne eski şişkinlikler kaldı ne de vicdan azapları.fazla kaçırırsam biliyorum ki daha geç acıkıcam ya da ertesi sabah canım kahvaltı çekmeyecek. tartıyı da takmıyorum kafama.. daada cımın dediği gibi biz bu kiloları bir günde ya da bir haftada almadık ki, pat diye bir anda verilen kilo ne kadar sağlıklı olabilir ki?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:51

tubicim bende dkz uygulamadan önce diyet modunda olduğum zamanlarda aklıma
gelmeyen yemek kalmazdı.devamlı ara atıştırmalar bisküvi kek çikolata falan.tatlılar beynimde uçuşurdu.kısıtladığımız için. sonra tabi diyetlerin ömrü 1 hafta bile sürmezdi.şimdi kendimi kısıtlamıyorum.atıştırmalardan kurtuldum.aklıma bile gelmiyo.tabiiki dkz ilgili kuşkularımda yok değil.dkz ile amacıma ulaşabilirmiyim diye.bunuda zaman gösterecek.diyet yaparken bosa giden çok zamanım oldu.psikolojim bozuldu.dkz ye güveniyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 15:51

ofosın dkz muduru doktrumuşun yahuuu tubışş hayatım da hiç bukadar rahat kılo olayını kafama takmadan yasamamıştım Razz ınsanın kendıne guvenı gelıo cunku gereksız yere yemedığın için dedığın gıbı azapta olmuo pişmanlıkta birgun herkes bızı duyacak ve turkıyede fazla kılolu kalmayacak hihi sayende canımm tesekkurler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Ağu, 2007 16:00

valla elimden geleni yapıyorum herkes bilsin diye misyon gibi bişey oldu bu benim için Smile DKZ yi öğrendiğimden ve uygulamaya başladığımdan beri diyet yapan birilerini görünce o kadar üzülüyorum ki anlatamam size Sad Herkes bunun bilincşne varsın ve kurtulsun istiyorum şu lanet diyetlerden.hatta çevremde sevdiğim insanlara bunu anlatınca beni dinlemeyip aynı kafada devam ettiklerinde kızıyorum bile... Pınarcım hiç çekincen korkun olmasın.DKZ mutlaka işe yarıyor çünü sen olayın beyinde bittiğini kavramış durumdasın zaten. Yeter ki kendine inan ve sabret..Bir günde gelmedi bu kilolar bir günde de gidemez öyle değil mi? BEn senin çok azimli olduğunu ve kendine inandığını görüyorum ve aksi için hiç bir neden yok.Güven bana....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.