Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 26 Ağu, 2007 21:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sevgili turkuazın sitemiz hakkında yapmış olduğu yorumlar nedeniyle cevap hakkımızı kullanmak adına bu siteye üye oldum.

Yazışmaların yapıldığı tarihlerde bu hakkı kullanmadım ; zira konuyu açan cimcime nickli arkadaşımızın yıpranmaması ve iki siteye ortak üye olanların sıkıntı yaşamamaları adına olayın bir süre sıcaklığını yitirmesini bekledim:)

Zira amacımız üzüm yemek; bağcıyı dövmek değil

Öncelikle sitemizin içeriği ile adının çelişmesi ithamından başlamak isterim.

Sitemiz üyelerinin çoğunluğu kilo sorunlarıyla boğuşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki; kilolu insanların diğer yandan sosyal yaşamları da vardır. Onlar da yer ,içer, gezer, eğlenir, aile kurup çoluk çocuk sahibi olur, siyasetle ilgilenir müzik dinlerler...(müzik köşemiz,anne-çcuk köşemiz,güncel hukuk ve tartışma köşelerimiz v.s.)

Onların da zayıf insanlar gibi lezzetli yemekler yapmak istedikleri eşleri, sevgilileri, çocukları, dost ve akrabaları vardır.Smile)

Bu nedenle sanırım ziyaretinizi eksik yapmışsınız ki sadece DiyetCenter Mutfağı başlıklı ve tamamı alt forumlardan oluşan kategorimizi görüp; adımızla içeriğimizin zıtlık teşkil ettiğini ve diyet ile ilgili bölümlerin çalakalem "sırf adet yerini bulsun" diye oluşturulduğu yönünde iddia ve tespitlerde bulunmuşsunuz. Bu iddianızın ve tespitinizin haksız ve mesnetsiz olduğunun altını çizmek istiyorum.

Eğer burada uzun tuttuğunuz eleştirinizdeki sabrı ; ziyaretçi olarak geçirdiğiniz zaman da göstermiş olsaydınız bu söyleminizin doğru olmadığını kendi gözlerinizle görmüş olacaktınız.

Hikayemizi merak edenler ve okumak isteyenler için bu linktedir.

http://www.diyetcenter.com/diyetcenter-yn-hikayesi-t-1482.html#pid27668

Üç senelik emeğimizin birkaç yorumla harcanmasına gönlümüz razı gelmez:) Emek verdik çünkü…

Dönersek eleştirinize içeriğimizle ismimiz arasında bir çelişki yoktur. Diyet günceleri ve spor ve egzersiz bölümlerimizin en çok yazışılan ve okunan bölümler olduğunu söylemeliyim.

(hiç sevmem sulu muhabbetleri, samimiyet adına yapılan tuhaf esprilerin olduğu yazıları)!!!

Diyorsunuz.

İşte en çok bu ifadeniz beni ve kullanıcı diğer arkadaşlarımızı oldukça rahatsız etmiştir. Bizler aklı başında, kariyer sahibi nerede espiri yapılır nerede ciddi olunur bunu ayırt edecek yaşlarda ve kültürlerdeyiz. Çoluk çocuk sitelerindeki anlamı ifade eden ya da basit, alt yapısı olmayan, cahil insanların yaptığı içi boş sohbetlerden oluşan bir paltform gibi algılayıp öyle de lanse edilmesi bizi derinden üzmüştür.

Gün içinde iş, aile , çoluk çocuk derken zaten yeterince geriliyoruz biraz neşeli yazıyor olmamızı “sulu ve tuhaf” olarak algılayıp bizi tanıyan ya da tanımayan insanlara bu şekilde bir önyargı ile sunmanız tarafımızca hiç hoş karşılanmadı.

Belki kötü bir niyetiniz yok ama dedim ya biz kelimelerin yüklendiği anlamlara göre değerlendirme yapıyoruz. Objektif kriterlere göre yazdıklarınızı tekrar okursanız biraz da empati gücünüzü kullanırsanız (çünkü BAŞKA mesajLarınızı okudum gayet aklı başında düzgün bir insan duruşunuz var) duygu ve düşüncelerime biraz olsun hak verirsiniz. Ben de sizin üslubunuz için “ kasıntı mürebbiye” desem bu hoşunuza gider mi? Yani empati açısından verdim bu örneği yoksa demiş kabul etmeyin lütfen:)))

Buraya sizinle kapışmak, gerilmek amacıyla üye olmadım biraz cevap hakkı biraz da kendimizi ifade etmek adına geldim.

Öte yandan; buradan üye olan birkaç arkadaşımızın karışık bulması v.s. gibi açıklamaları bizi üzmez. Herkesin kendi doku ve kumaşına uygun platformlarda bulunma hak ve özgürlüğü vardır. Ve kapımız sn. turkuaz siz dahil herkese de açıktır.

Site sahiplerinden peşinen özür dilerim. Zira onların emek verdiği ve bir çok arkadaşın ayakta tutmaya çalıştığı bu site hakkında tek olumsuz düşüncem de yoktur. Sadece ismimiz geçtiği için cevap hakkımızı kullanmak istedim.

İnternet ortamları sanal olmaktan öteye geçmiştir artık günümüzde. Bu nedenle başkaları ile yaptığımız eleştirileri dozunda yapmayı önerir

http://www.diyetcenter.com/index.php

adına

herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

Not: rozerin ve leylii size çok teşekkür ederim. Özllikle Leylii; hanımefendiliğiniz ve hakkınızda duyduğum güzel şeyler adına sizinle tanışmak isterim. Hoş ve uzlaşıcı yaklaşımınıza hayran kaldım.

Hoşçakalın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 00:03

ben turkuazın avukatı değilim ama ben bişeyi anlayamıyorum turkuaz diyet center üyelerinin hiçbirine kırıcı bir şey yazmamıştı ve diğer anlayamadığım burda yazılan bir mesaj nasıl olurda diyetcenter üyeleri tarafından biliniyor?
Turkuazın yazdığı "hiç sevmem sulu muhabbetleri, samimiyet adına yapılan tuhaf esprilerin olduğu yazıları)!!! "benim anladığım kadarıyla diyet center a yönelik bir elştri değildi.Sadece diyet kardeşliği nde böyle sululukların olmadığı yönündeydi diye anladım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 00:04

Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 08:25

turkuaz (üzme tatlı canını), durucum, pınarcım her zaman yanınızdayım, bu yazılan mesajada sadece.. ('Laughing').

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 09:10

sağol fanubecim bizde senin yanındayız Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 09:28

duru_79 demiş ki:
ben turkuazın avukatı değilim ama ben bişeyi anlayamıyorum turkuaz diyet center üyelerinin hiçbirine kırıcı bir şey yazmamıştı ve diğer anlayamadığım burda yazılan bir mesaj nasıl olurda diyetcenter üyeleri tarafından biliniyor?
Turkuazın yazdığı "hiç sevmem sulu muhabbetleri, samimiyet adına yapılan tuhaf esprilerin olduğu yazıları)!!! "benim anladığım kadarıyla diyet center a yönelik bir elştri değildi.Sadece diyet kardeşliği nde böyle sululukların olmadığı yönündeydi diye anladım.

Evet durucum katılıyorum burda turkuaz tutup da yanlış hiçbişey söylememişti. BEn onun yorumunun iyice okunmadan bu yazının yazıldığını düşünüyorum ve ben de sadece gülüyorum Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Ağu, 2007 23:18

" ... "

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 10:54

arkadaslar bu yasananlar hoş şeyler değil yazdığıma yazacağıma pişman oldum. burda çok şeyler paylaştım sezsizce ayrılmak istemedim. kilo yüzünden bende çok çektim sadece faydalı olur dşye o sitenin adını yazdım fakat gerçekden çok üzüldümmm. çok kırıldım yaa herkes birtarafa çekti olayı ben niyetim kimseyi üzmek falan değildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Eyl, 2007 12:33

cimcimem bazen seni forumda görüyorum umarım fikrini değiştirirsin ve buraya gelmeye devam edersin.. her ne yazılırsa yazılsın ben senin sohbetini seviyorum aramızda olmanıda çok istiyorum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Oca, 2008 20:00

Arkadaşlar kendisi demek bu siteyede atlamış inanmıyorum nasılda germiş sizin ortamınızıda pes demekten başka yazacak bir şey bulamıyorum tek amacı diğer sitelerden üye toplamak olan bu insan üye topladığı yetmiyormuş gibi bir de ortamı gerip linkinide ekleyip çıkıyor bahsettiği şanına yakışıyormu sorarım kendisine ??

Arşatırın ve görün bebek.com dan taylankümeli forumdan da uzaklaştırılmış bu insan neden çünkü tek amamcı üyeleri kendi sitesine çekmek ..diyetle falanda işi yok yakınen biliyorum yok hatta arkalarından dalga bile geçeçcek kadar rahat bir insan o bu forumu kurarken ne kadar o kadar üye o kadar rant o kadar gündem mantığı ile yola çıkmıştır

Siz kendi seviyenizi paylaşımlarınızı bozmadan yolunuza devam edin derim ..

Sevgiler ....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.