Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 14:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

turkuaz demiş ki:
Merhaba,

Ben yeni üyeyim ve cimcime'nin ayrılma sebebini yorumlayacak kadar bir deneyimim yok... Ama şu kadarını söyleyebilirim kendi adıma; bilgisayar ve internetsiz bir yaşamı düşünemiyorum ama "diyet kardeşliği" mesaj attığım ilk forum... Takip edebildiğim kadarıyla yazanlar da son derece seviyeli yazıyor (hiç sevmem sulu muhabbetleri, samimiyet adına yapılan tuhaf esprilerin olduğu yazıları)!!!

Bence "diyet kardeşliği" amacına uygun kurulmuş ve devam eden bir site. Merakla o bahsettiğiniz siteye girdim hemen... Birkaç mesajdaki üslup, beni hemen rahatsız etti!Adı "diyetcenter" ve bir köşesinde de diyet bölümü var ama adet yerini bulsun diye açılmış sanki o bölümler... Asıl ilgimi çeken ve tuhafıma giden, adında diyet olan bir sitede, "ekmek, reçel, makarna&börek&pasta ve bilimum yemek tariflerinin" olması ve o bölümlerin oldukça da ilgi görmesi...

Neyse, sadece düşüncemi paylaşmak istedim. Herkes tabii ki mutlu ve huzurlu olduğu yerdedir... Bu arada, bu sitenin admin veya adminleri de kendi paylarına düşen birşey varsa, değerlendireceklerdir sanırım...

Sevgilerimle...

arkadaşım bu yorum biraz diyetcenter sitesi için ağır olmamışmı?şöyleki insanlar tercihleri yönünde istediği yerde bulunurlar. ben bu yorumunu şuna bağlıyorum ilk defa bir diyet sitesine üye oluşuna,ilk başlarda banada etik gelmiyordu ben bu siteye üyeyim ve başka siteye geçmem diye ama bilmediğim bir çok şeyin olduğunuda fark etim insanların üye olarak giriş yapıp hadi bende forum açtım gelin üye olun demeleri,kalbur üstü arkadaşları özelden toplayıp formuna üye yaptığını,(leylii bu senin forumun için geçerli değil zira diyetkardeşliğine en büyük emeği veren ve diyetkardeşlerini destekleyen sevdiğim bir kardeşimsin)

kaldıki biz cimcimeyle diyetcenter e üye olduğumuzda buranın linkini verdiğimizde site sahibi bizlere ne güzel yararlı linkler bölümüne yazın demiştir.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 14:45

rozerin bence senin de turkuaz a bu kadar yüklenmene gerek yok.Madem herkes kendi düşüncelerini özgürce belirtmekte özgür o halde o da bahsi geçen siteyle ilgili olarak istediği yorumu yapma hakkına sahiptir.Yani burda tutup da neden sen oraya gittin diye kimsenin kimseye kızdığı falan yok.O sebeple bence bahsi geçen sitenin avukatlığını da yapman gerekmiyor isteyen istediği yere geçer.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 14:49

Bende tubiikoşa katılıyorum rozerin biraz turkuaza yüklenmişsin.Zaten turkuaz o site için ağır bir suçlama yapmamış.Kaldı ki senin dediğin gibi insanlar tercihleri yönünde istedikleri yerde bulunabilirler..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 16:15

Merhaba rozerin, hoş buldum!!!

Kısa yazmak istedim ama olmadı galiba...Öncelikle benim yazdıklarımı bir kez daha ve sindirerek okumanı tavsiye ediyorum. Özetle dedim ki:

1. “diyetkardeşliği.com”da yeniyim ama ortam çok hoşuma gitti, amacına odaklı bir site.

2. Cimcime,“görceksiniz yaa okadar sıcak sohbet ortamı varki anlatamam” dediği için hemen diğer siteye baktım ve bir yandan da seviniyordum, başka paylaşımlarla buluşabileceğim diye... “Buraya üyeyim, başka yere olmayayım... etik olmaz” gibi düşüncelere sahip değilimdir çünkü dediğim gibi benim için aslolan paylaşmaktır, dürüst bir şekilde!!! Ama çok hoşlanmadım oradan. Birçok sebebi olabilir: Ben sadeliği seven bir insanım, orası çok karışık geldi... Alt banner’lar, üst banner’lar, yanıp sönen flash’lar, farklı boyutta ve içerikte ‘imza’lar... Birkaç yazının üslubu da yine benim tarzımdan uzaktı. Olabilir, site daha yeni... Eminim daha birçok şey oturmamıştır. Emek verilmiş, inşallah en güzelini yaparlar ve arzuladıkları okuyucu ile buluşurlar. Ben de site tasarımı yapıyorum, emek isteyen bir iş olduğunu çok iyi biliyorum... Ayrıca formattaki çelişkiye dikkat çektim, “sitenin adı bu ama içeriğinde bunların olması tuhaf duruyor” dedim. Bence iyi de dedim, belki onlar da zamanla hak verirler veya “bizim istediğimiz her şeyden biraz, adı da uygundur” derler ve devam ederler. Kim karışabilir ki!!!

3. “ilk defa bir diyet sitesine üye oluşuma” bağlamışsın yorumumu... Ama beni dikkatle okursan, "diyet kardeşliği" mesaj attığım ilk forum” demişim!!! Yani bu, bir siteye ilk üyeliğim değil, aksine pek çok sitede üyeliğim var, çünkü bilgiye ulaşmak için üyelik şart pek çok yerde... Ama ben “değerli bulup da yazmadım, ilk defa buraya yorum gönderdim” demek istedim. Umarım anlaşılmıştır.

4. “Herkes tabii ki mutlu ve huzurlu olduğu yerdedir...” diye de bitirmişim. Üzerine bu kadar neden alındığını veya savunma mekanizmanı harekete geçirdiğini de anlayabilmiş değilim!!!

Nokta: Sadece işimize gelenleri duymaktan hoşlanmak alışkanlığını bıraktığımız anda, daha huzurlu olacağız ve huzur yayacağız...

Sevgiyle kalın...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 18:17

öncelikle şunu söylemeliyim yazını görünce üzüldüm umarım arada birde olsa gelirsin cimcimem seni özlicem..

Arkadaşlar hepimizin amacı aynı, biz buraya stres atmaya, birşeyler öğrenmeye ve paylaşmaya geliyoruz o halde lütfen ortamı germiyelim

ayrıca cimcime paylaşımcı ve katılımcı bir arkadaşımız şayet artık bu sitede bulunmak istemiyor ve başka bir siteyi tercih ediyorsa buda onun görüşüdür. bence bu konuda eleştiri yapmasak daha doğru olucak

çünkü her eleştiride birileri kırılıcak yada üzerine alınıcak lütfen amacımızın dışına çıkmayalım

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 21:08

diyet kardeşliğine hiçte yakışmayan bir polemiğin içinde kendimi bulduğum için üzgünüm .cimcimede benim gibi eski üyelerdendirki kendisini severiz.site sahibi arkadaşlar burda olsalardı diyetcenter ı yararlı linkler bölümünde yayınlıyacaklarınada eminim zira bu tür sitelere emek verilmektedir her site kendi içeriğinde güzeldir.yazılarını dikkatli okumadığımı söyleyen arkadaşa yukarda yazdıklarımı dikkatlice oku diyorum.

diyetcenter e ilk üye olduğumda, diyetkardeşliğinden geldiğimi belirtiğimde ordaki site sahipleri memnuniyetle karşılıyıp buranın linkini verdiğim zaman ise yararlı linkler sayfasında belirtelim diyede karşılık vermiştir.

şimdi ben bu yeni arkadaşın aslında amacınıda anlamış değilim.birkaçtane diyet sitesine üyeliğim var her biri kendi çerçevesinde güzeldir.hiç bir sitedede bir diğerini kötüleme gibi bir yazılımlada karşılaşmadım aksine bu siteler benzeri olan siteleri kendi bünyelerinde belirtirler a bu diyetkardeşiğindede böyledir yeni üye olan arkadaşımızın diyetkardeşliğini iyice incelemesini öneririm...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 22:14

İsminde “kardeşlik” geçen bir sitede ve “FORUM” (bkz. Forum nedir?) yazan bölümde düşüncelerimi paylaştığım için “yeni gelmiş ve mixer’lik yapıyor” muamelesi görmekten doğrusu son derece üzgünüm Sad

Hem karakterim, hem de mesleğim gereği doğru bildiklerimi söyler ve paylaşırım insanlarla. Sevmediğim bir şey varsa, o da: 1.yanlış anlaşılmak, 2. polemiklerdir (başka şeyler de var ama konuyla ilgili değil Wink ).
1.den korkarım, 2.yle ise hiç işim olmaz... Kendi adıma bu konuyu kilitliyorum ve tekrar yazmayacağım. Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı da özür diliyorum.

*FORUM NEDİR?
Forum Elektronik ortamda yaratılmış bir tartışma platformu ve paylaşım sistemidir. Forum alanına girildikten sonra ilgili kategori seçilir ve bu kategori bağlı olarak;
* Yeni bir konu başlığı yaratılır. Yaratılan konu başlığına diğer kullanıcılar yorumlarını (cevaplarını) yazarak fikirlerini beyan ederler.
* Hali hazırda bulunan bir konu başlığı veya tartışma konusu üzerinde fikirlerinizi sunabilir. Yâda o konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
* Merak ettiginiz ve yardım beklediginiz sorularınızı foruma sorabilirsiniz.
(http://www.bigglook.com/biggclub/forumhelp.asp)

NOT: Google’dan “forum nedir” diye aratıp, ilk karşıma çıkan linki alıntıladım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 22:19

medeni davranışlarınızdan dolayı kutluyorum sizleri.

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 22:45

arkadaslar diyetcenter a girdim ama kafam karisti..cok karmasik yaw.. bu ne güzel net ayrintili... lutfen burayi bos birakmayin orda kafam cok karisti.. Sad

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 22:48

ezgineverland demiş ki:
arkadaslar diyetcenter a girdim ama kafam karisti..cok karmasik yaw.. bu ne güzel net ayrintili... lutfen burayi bos birakmayin orda kafam cok karisti.. Sad

evet bende baktım çok karışık.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.