Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Iıı ! cimcimee ayrılıyo
 Sal 14 Ağu, 2007 14:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaslar merhaba, bu siteye artık girmiycem hepiniz hakkınızı helal edin bir yıldır bu sitede hoş sohbetler oldu fakat üyeliğimi iptal ettirmemin tek nededin site sahiplerinin bu siteyi sahipsiz burakması. yeni bi siteye üye oldum görceksiniz yaa okadar sıcak sohbet ortamı varki anlatamam diyetcenter sitenin ismi. kendinize çok iyi bakın herşey gönlünüzce olsunnn....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ağu, 2007 17:26

yavvv:(gitme ya:( SİTE YÖNETİCİLerini niçin düşünüyorsun ki burada da kalsaydın biz varız ya Sad oof of:(

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ağu, 2007 19:09

Merhaba,

Ben yeni üyeyim ve cimcime'nin ayrılma sebebini yorumlayacak kadar bir deneyimim yok... Ama şu kadarını söyleyebilirim kendi adıma; bilgisayar ve internetsiz bir yaşamı düşünemiyorum ama "diyet kardeşliği" mesaj attığım ilk forum... Takip edebildiğim kadarıyla yazanlar da son derece seviyeli yazıyor (hiç sevmem sulu muhabbetleri, samimiyet adına yapılan tuhaf esprilerin olduğu yazıları)!!!

Bence "diyet kardeşliği" amacına uygun kurulmuş ve devam eden bir site. Merakla o bahsettiğiniz siteye girdim hemen... Birkaç mesajdaki üslup, beni hemen rahatsız etti!Adı "diyetcenter" ve bir köşesinde de diyet bölümü var ama adet yerini bulsun diye açılmış sanki o bölümler... Asıl ilgimi çeken ve tuhafıma giden, adında diyet olan bir sitede, "ekmek, reçel, makarna&börek&pasta ve bilimum yemek tariflerinin" olması ve o bölümlerin oldukça da ilgi görmesi...

Neyse, sadece düşüncemi paylaşmak istedim. Herkes tabii ki mutlu ve huzurlu olduğu yerdedir... Bu arada, bu sitenin admin veya adminleri de kendi paylarına düşen birşey varsa, değerlendireceklerdir sanırım...

Sevgilerimle...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ağu, 2007 19:26

herkesin kendi tercihi tabiki ve turkuaz sana yürekten katılıyorum dkz de birbirimize verdiğimiz destek bu sitenin kuruluş amacının devam ettiğini gösteriyor site yöneticilerini anlamak lazım tek işleri bu değil onların , zaten ne diyebilirim kalan sağlar bizimdir... ben burdaki herkesi kısa zaman önce üye olmama rağmen sanki yıllardır tanıştığım arkadaşlarım gibi oldular onları çok sevdim
SİZİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ağu, 2007 19:44

söylenecek söz yok.......
hoşçakal cimcime

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ağu, 2007 23:23

ya kötü oldu bu ya...

ne de olsa eskiden beri birlikteydik be cimcime, msn de görüşelim

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 08:17

cimcimecim ben de üzüldüm ayrılmana keşke ayrılamasaydın ama bu konudaki sıkıntını bildiğim için pek de bişey diyemiyorum açıkçası.Neyse nasılsa msn de görüşüyoruz canım.Ayrıca turkuaz ın da dediği gibi o siteye ben de baktım tavsiyen üzerine ama burdaki paylaşımı sıkcalığı içtenliği göremedim açıkçası...Neyse tabi ki herkesin kendi tercihine saygımız sonsuz. Smile Bu arada Fanubecim biz de seni seviyoruz Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 11:26

işallah hepimiz cimcime gibi amacımıza ulaşabiliriz.42 kilo süper işallah koruyabilirsin cimcime

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 11:34

ÜZÜLDÜM ve ŞAŞIRDIM ..!!!
CEVAP HAKKIMI SİTENİN BİR ÜYESİ OLARAK KULLANACAĞIM.ÖGLE ARASI UZUNCA YAZMAK İSTİYORUM.

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 13:21

Selamlar yeniden,

Cimcimeciğim merhaba,

Çok şey paylaşamadık seninle ama ben olmadığım zamanlarda arkadaşlarıma kardeşlerime destek çıkan, motive eden kişilerin başında sen,spolit,daada ve ismini yazmadığım lütfen kırılmayın bi çok arkadaşım vardı.Sen özellikle 94kg dan 50li kilolara düşmüş biri olarak,DENEYİMLERİNİ PAYLAŞMAN,YOL GÖSTERMEN,SİTEYE ZAMAN AYIRMAN hepsi birer EMEK.BIRDEN KESTIRIP ATMA DA,YINE ARA ARA UGRA HALİMİZİ HATRIMIZI SOR Wink

Bizlerin toplanış amacı belli zaten "MORAL DEPOLAMAK,DEŞARZ OLMAK ve BİLGİ PAYLAŞIMI (akupunktura gitmişsinizdir. etkisi yanetkisi .diyetisyene gitmiştirsiniz yararı ve zararları vs..vs gibi)

Site sahipleri hiçbiyere gitmedi !!Sen ben misafirler hepimiz sahibiyiz.Şuanda üye sayımız 1.071.Bunların hepsi ev sahibi.Ayrıca sitemizde bugüne kadar ne bir taşkınlık,ne bir kötü söz hiç biri olmamıştır.Yaz mevsimi az sayıda katılım olmuş olabilir.

Tek sıkıntımız şu olabilir,sitemiz güncellenmiyor.Bunu dersen bu yorumuna katılırım...

Umarım ismini yazdığın sitede daha çok mutlu olursun.Yolun açık olsun.

Sevgiler.Leylii...

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.