Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Nis, 2009 19:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bende senin gibi çocukluktan beri kiloluyum hayatım ne diyetler ne dr larr ama yapı meslesi bende senin gibi 16 yaşındayken 81 kiloydum ama verdim aldım evlendim dığum yaptım ama yine 81 im :d:dVery Happy:dVery HappyD:D: ne komik dimi valla ama senin yaşın kğüçük verirsin tatlım hergün bir günlük tut b,rde akşam 18:00 sonra asla agzına bişe sokma tmmı söz ve bakim ablana :d dermişimm hadi canım kolay gelsinn allah sabır versinn senin yaşın itibariyle süt yoğurt meyve sebze yemen lazım abu cuburu ilk önce kescez çikolata çerez yokk ttmııı okeymii hadi görüyüm senin başarıcan ben sna güveniyomm yaparsın senin elinden bişey kurtulmaz yemekte kimmiş sen daha önemlisin onlar seni kansıramaz iraden daha kuvetli onlardan onlar bücür cadı bizikandırıyolar güzel tatları ve kokularıyla ama biz güçlüyüz onlara asla yenilmeyiz dimi o güzel ve kilo aldırcuı yemeklere baktıkça bize ne zrarlar veridigin herzaman aklına getirrr başaracaksınn inşallah bende başarırım tabii sende benim için du et byy:d

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Nis, 2009 09:15

slm ipekce senin gibi bende doğum kilolarından yakınıyorum 80 kiloyla diyete başladım 76.5 oldum sevindim ama kendime fazla ödül vermişim 1 kilo geri aldım canım sıkkın diyet arkadaşı arıyorum seninle aynı yolda ilerlemeye varım destekçinim bye.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Nis, 2009 14:40

slm duyarebru tşk ederim arkadaşım destegin için valla en çok başarmak istedigim şeyi başardım ve dün akşam 18:00 dan yatana kadar hiç bişey yemeim ve sabah tayryıya çıktımda çok sevnidim gerçekten gündüa hafif şeyler yeyip ve 18:00 dan sonra bişey yemessek sabah öle hafif uyanıyosunki anlatamam
hiç canını sıkma rahat ol ve kararlı ol sonuçta o bizi çeken yiyecekler bizim düşmanımız bunu anlarsak kolay olacak ve dstek önemli bende sana destek olcam yazmaya paylaşmaya devam ett byy:d

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhaba
 Pts 08 Haz, 2009 17:03

Arkadaşlar Merhaba,

Ben 3,5 ay önce kızımı dünyaya getirdim.
Birçok sağlık sorunu yaşadım hepsini yavaş yavaş atlatıyorum fakat kilolarım ve karnımda oluşan çatlaklar moralimi hayli bozuyor.
Diyetsiz Kalıcı Zayıflama yöntemi çok dikkatimi çekti ve nasıl oluyor diye merak ettim.
Ben şimdi istediğimi yiyip içip kilo mu vereceğim Very Happy
Bu çok harika olurdu gerçekten.
Bu konuda bilgi sahibi olan ve nasıl yapıldığını anlatabilecek arkadaşlara ihtiyacım var.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 Haz, 2009 17:06

[color=#] [/color]

Arkadaşlar Merhaba,

Bende yeni anne oldum. 3,5 ay önce dünyalar güzeli kızımı dünyaya getirdim.
Hamileliğimden öncede kilo sorunum vardı bunu halledemeden anne oldum ve şimdide aynı sorunu yaşıyorum. 10 kilo kadar vermem gerekiyor ideal kiloma kavuşabilmem için.
Diyetsiz kalıcı zayıflama çok cazip bir fikir.
Ancak bunun nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlara ihtiyacım var.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 Haz, 2009 17:08

[color=#] [/color]

Arkadaslar Merhaba,

Bende yeni anne oldum. 3,5 ay once dunyalar guzeli kizimi dunyaya getirdim.
Hamileligimden oncede kilo sorunum vardi bunu halledemeden anne oldum ve simdide ayni sorunu yasiyorum. 10 kilo kadar vermem gerekiyor ideal kiloma kavusabilmem icin.
Diyetsiz kalici zayiflama cok cazip bir fikir.
Ancak bunun nasıl gercekleştigi hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslara ihtiyacım var.

Yardimci olursaniz sevinirim.[
align=justify]

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! dkz :D
 Sal 09 Haz, 2009 11:53

[color=#] [/color]

Merhabalar,

Ben bu sabah başladım DKZ yapmaya Dr. Ozan beyin sitesini, kitabını henüz okumadım.
Anladığım kadarı ile acıktığımızda yicez, doyduğumuzu anladığımızda bırakıcaz. diyet, rejim gibi olgulardan uzak durucaz. Bunlara ihtiyacımız olduğunu düşüneyeceğiz. Böylelikle vücut stresten arınmış olacak ve kendini yenileyecek, kendi kendine fazlalıklarından kurtulucak Very Happy Doğru mu anlamışım?
Sanki sihirli bir değnek gibi Very Happy umarım bende başarılı olurum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! dkz :D
 Sal 09 Haz, 2009 11:54

[color=#] [/color]

Merhabalar,

Ben bu sabah başladım DKZ yapmaya Dr. Ozan beyin sitesini, kitabını henüz okumadım.
Anladığım kadarı ile acıktığımızda yicez, doyduğumuzu anladığımızda bırakıcaz. diyet, rejim gibi olgulardan uzak durucaz. Bunlara ihtiyacımız olduğunu düşüneyeceğiz. Böylelikle vücut stresten arınmış olacak ve kendini yenileyecek, kendi kendine fazlalıklarından kurtulucak Very Happy Doğru mu anlamışım?
Sanki sihirli bir değnek gibi Very Happy umarım bende başarılı olurum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Tem, 2009 09:47

dkz nedir arkadaşlar yaa

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Tem, 2009 09:47

dkz nedir arkadaslar

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.