Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Dikkat ! YENİ DKZ ciler TOPLANSIN BURAYA !
 Çar 08 Ağu, 2007 09:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kardeslerim merhaba,

Gördüğüm kadarıyla yeni katılan bir sürü arkadas olmuş ben tatildeyken...Dedim ki şu olayı bir organize edelim DKZ hakkında bilgi edinmek iseyen yeni kardeslerimizi bir bilgilenidrelim...Duru,şeri,daada ve dkz konusunda tecrübeli olan diğer arkadaslarımız eminim memnuniyetle yardımcı oalcaktır Tabiki ben de Laughing
Hadi gelin de kaynaşalım kızlarrr

www.tubikkoslife.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 09:53

çok şükür bende burdayım artık,eee kaynaşalım ....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 10:08

aaa kızlar bu arada söyleyeyim burdan bu hüzünler güzeli benim görümce olur Very Happy Kendisine de burayı ben tavsiye ettim öyle üye oldu yani Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 11:20

bende burdayım kızlar gelin görümce burdasınız haaaa.çok güzel çok haklısın tubikos
yeni dkz ci olarak tecrübeleriniz çok önemli bizim için.öpüyorum Smile hepinizi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Bende burdayım
 Çar 08 Ağu, 2007 11:39

Merhaba...
Nilemec kullanıcı adım ne olduysa yasaklanmış bu nedenle kendi adımla artık aranızda olacağım. Bu arada 60.3 kilograma düşmüş bulunuyorum. Sanırım 55-56 olmam artık hayal değil :) Ancak her zamankinden çok daha fazla acıktığımı hissediyorum şu günlerde. O nedenle sanki işim daha bi zorlaştı gibi.
Kilo veriyoruz hoşta göbek karın yerinde duruyor !

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: Bende burdayım
 Çar 08 Ağu, 2007 11:48

nilhan demiş ki:
Merhaba...
Nilemec kullanıcı adım ne olduysa yasaklanmış bu nedenle kendi adımla artık aranızda olacağım. Bu arada 60.3 kilograma düşmüş bulunuyorum. Sanırım 55-56 olmam artık hayal değil Smile Ancak her zamankinden çok daha fazla acıktığımı hissediyorum şu günlerde. O nedenle sanki işim daha bi zorlaştı gibi.
Kilo veriyoruz hoşta göbek karın yerinde duruyor !

Nilhancım sabır sabır...En azından kilo veriyosun ona da dua et..Bak ben bi tatile gittim geldim verdiğim bir kilo da geri gelmiş o esnada Sad Ana öte yandan bu tma tersi de olabilir çünkü malum günler yaklaştı o sebeple 2 kilo fazla çıkıyor olabilirm..Neyse bunu sanırım ancak bu malum dönemi atlatınca anlayacağım...
aman almış olsam da sorun değil..Ne de olsa DKZ yapıyorum ve sonuçta bu sayede vücut dengeleme sistemi sayesinde ben yine zayıflarım Smile eveeettt sormak istedikleriniz varsa alalım soruları Very Happy Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 11:49

Nilhan merhaba senin bişey kalmamış biraz daha gayret .tecrübeli dkz li arkadaşlar
dkz ile birlikte spor şart değik mi ne önerirsiniz , bim den aldığım twıst stepper var .
önceleri yaparken faydası oldu ancak sonraları pek faydası olmadı gibi geldi. öneri
lerinizi bekliyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 11:56

valla fanube ozan bey der ki spor yapmak zayıflamak için gerekli değil...Çünkü sonuçta spor yaptığında ekstradan enerji harcıyorsun ve bu sebeple daha çok acıkıyorsun...Çünkğ kaybettiğin enerji fazla...Sporu yapacaksan sadece sağlıklı yaşamak zinde kalmak için yapmalısın.Zayıflamak için fazla kalori yakmak için yaparsan eğer bu diyet psikolojisinde olduğunu gösterir ki bu da tamamen DKZ kavramına ters düşen bir olay..Ne demiştik bütün zayıflama diyetleri çöpeee....Öncelikle spor yaparak inceleceğin fikrini kafandan çıkar..ve de daha önce kafana işlenmiş olan bütün diyet safsatalarından kurtul derim ben... Açlık tokluk sinyallerimizi kullanıyoruz..Unuttuğumuz açlık tokluk hissini geri kazanıyoruz...Ondan sonra zaten herşey yavaş yavaş yoluna giriyor...Bu arada DKZ ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak isterseniz dr. ozan tunçer in sayfasını inceleyin derim.. Ücretsiz e-kitabı koymuş tekrar bloguna..Onları iyice okursanız eminim bu konuda bir çok soru işareti kafanızdan silinecektir.Ve sporla ilgili de bilgi alabilirsin ordan fanube...
Eğer isterseniz link verebilirim.Sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 11:58

http://drozantuncer-zdc.blogspot.com/

işte link bu... okmanızız tavsiye ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Ağu, 2007 12:06

tubi tamam teşk. ederim inceledim biraz da spor bölümüne bakmamıştım ama diyet
psikolojisinden kurtuldum artık çünkü dkz çok rahatlatıyor insanı ben senelerdir diyet
psikolojisinde yediğim haftada bir çikolata ile bile vicdanen rahatsız oluyordum dkz
çok hoşuma gitti umarım başarırım da şevkim kırılmaz ve daada nın dediği gidi
yediklerimden zevk alıyorum artık ve açlık tokluk hissini anlamaya çalışıyorum .
sevgiler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.