Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 Kilo vermek isteyen ben
 Cmt 08 Mar, 2008 13:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhabalar, adim Melek 27 yasinda 1.65 boyunda ve 67 kiloyum yaklasik 9 ay önce ikinci bebegimi kucagima aldim...zaten fazla oldugunu düsündügüm kiloma arti hamileleik kilosu eklendi...ideal kilom 55-57 yani en az bi 10 kilo ilk hedefim 2 ay icerisinde 60 a inmek....2 aydir ugrasiyorum ve nedense irademe hakim olamadim ve baglayici olmasi babindan buraya yazmakta buldum son careyi...Su an 67 olduguma göre bakalim bir dahaki cumartesi kac kilo olacagim...haftaya görüsmek üzre...yasasin diyet kardesligi: Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: Kilo vermek isteyen ben
 Cum 14 Mar, 2008 17:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

melly demiş ki:
Merhabalar, adim Melek 27 yasinda 1.65 boyunda ve 67 kiloyum yaklasik 9 ay önce ikinci bebegimi kucagima aldim...zaten fazla oldugunu düsündügüm kiloma arti hamileleik kilosu eklendi...ideal kilom 55-57 yani en az bi 10 kilo ilk hedefim 2 ay icerisinde 60 a inmek....2 aydir ugrasiyorum ve nedense irademe hakim olamadim ve baglayici olmasi babindan buraya yazmakta buldum son careyi...Su an 67 olduguma göre bakalim bir dahaki cumartesi kac kilo olacagim...haftaya görüsmek üzre...yasasin diyet kardesligi: Very Happy

Ne güzel.. Sen ikinci bebekten sonra 67 sin. Ben henüz doğum yapmamama rağmen 64 kiloyum ve ideal kilom 55 Smile Şu yaşıma kadar ideal kilomu görmedim.. Bende artık dur diyorum ve iki haftadır yürüyüş yapıyorum.Birazcık toparlanma oldu ama henüz kilo veremedim Sad İnş. veririm..
Kolay gelsin bakalım hepimize Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.