Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Nis, 2010 00:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba İlknur ve diğer anneler Smile)))
Ne kadar çok yerinizde olmak isterdim anlatamam Smile))) Benimde bir bebeğim olsun çok isterdim ama sanırım önce bebeğe bi baba bulmak lazım Razz
Ben tabiki bunu yaşamadım ama geçenlerde doktorumuz programında aynen burada konustugunuz şeyleri tartışmıştı hekimler benimde dikkatimi çok çekmişti. Sizlerlede paylaşmak istedim. Annelerin bebeklere süt verdiği dönemlerde özelliklede bizim ülkemizde beslenme çok yanlış algılanıyormuş. Mesela bizde söyle bir inanış var tahinli pekmezli yada tatlı şeyler yersek sütümüz artar evet gercektende artıyormus ama dolaylı olarak Laughing Çünkü süt yapan bol sıvı almak tatlı seyler yıyınce daha cok su dolaylı olarak daha cok sut ve daha cok kılo Smile)) Birde emzikli anneler kendilerini kandırıyormuş emzirirken diyet yapılmaz. Emzirirken diyet yapılır dıyor doktorlar zaten şok dıyetler saglıksız seylerı normaldede onermıyorlar saglıklı beslenmeyı anlatıyorlar sureklı. Yediğiniz çikolatanın hamur işinin puaça böreğin ne bebeğe ne sutune nede kendınıze faydası var bol sebze meyve tuketmek ac kalmamak spor yapmak zaten hem önerilen hemde emzikliyken zararı olmayan bir durum bence bu durumu kompleksleştirmemek gerekiyor. Saglıklı bir yaşamı secer bol su tüketirseniz zaten kendiniz kadar bebeğinize de iyilik yapmış olursunuz....
Bence devam edin sağlıklı yaşama sarılın Hepbirlikte motıve oluruz burdanda Smile))

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Eveett ! HERKESE SLMMMM
 Sal 01 Mar, 2011 18:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BENDE ARANIZDAYIM ARTIKKKK:))) 2 BUCUK AYLIK BİR BEBİŞİM VAR AMA 10 KİLOYU BIRAN ONCE UZERIMDEN ATMAK İSTİORUMMM... KILO VERICEM DERKEN PSIKOLOJIM TAM ZIT CALISIOOOO:((( HERSEYI YIYORUMMM.... S.O.S........ HELPPPPP

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.