Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
Oooh ! emzirirken kilo vermek
 Cmt 24 May, 2008 17:34
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam
bende emziriyorum ama kilo aliyorum kendimi her an ac hissederek yiyiyoirum su anda 82kg ulastim bana yardim edin lutfen bu arada seni tebrik etmeden gecemiyecegim,

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
Iıı ! emzirirken kilo verme
 Cmt 24 May, 2008 17:37

selam bende 2 ay once dogum yaptim ve emziriyorum ama kilo maliyorum hizli bir sekilde ne yapacagimi sasirdim motivasyona ihtiyacim var

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 Cmt 24 May, 2008 17:38

selam bende 2 ay once dogum yaptim ve emziriyorum ama kilo maliyorum hizli bir sekilde ne yapacagimi sasirdim motivasyona ihtiyacim var

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 Cmt 24 May, 2008 17:41

Shocked
selam seni tebrik ediyorum bende emziriyorum ama hizla kilo aliyorum nasil basardin motivasyona ihtiyacim var Shocked

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 17:45

selam belkıs, dikkat edersen eğer bu bölüme yazı yazan arkadaşlardan en son yazı yazanı 15 kasım 2007 de yazmış. onlardan burayı hala takip edenler varmı bilmiyorum ama istersen yardımcı olabilirim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 16 May, 2009 12:22

merhabalar herkeze bende emziren anneyim 5 aylık oğlum var doğumdan sonra hiç kilo almadım 62 klio olarak doğumumu sonlandırdım...amaaa emzirme döneminde kilo aldım ve çok rahatsızım ilknur hanım sizde emziren bi annesiniz rica etsem bana bi gün nasıl besleniyorsunuz yazabilirmisiniz ayrıca sizi tebrik ediyorum verdiğiniz kilolar için .... Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 16 May, 2009 12:29

herkeze merhabalar. bende emziren bi anneyim doğum sonrası sadece 1 kilo fazlam vardı ama emzirme dönemimde kilo aldım iştahım çok fazla arttı sütüm olsun diye herşeyi fazlasıyla yedim. ilknur hnm sizden rica etsem bi gün boyunca nasıl besleniyorsunuz bana yardımcı olursanız çok sevinirim. ben ilk çocuğumdada emzirme dönemimde fazla kilo aldım. oğlumu sütten kesince diyet yaptım 18 kilo verdim. ama sütten kesmeyi beklemek istemiyorum hem emzirip hemde kilo vermek istiyorum .... ilknur hnm sizi tebrik ediyorum verdiğiniz kilolar için darısı başıma.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: Emzirirken kilo vermeye çalışıyorum
 Pzr 17 May, 2009 15:51

merhabalar herkeze. ilknur hnm benimde 5 aylık bi oğlum var. ben hamilelikte değilde emzirme döneminde kilo aldım. iştahım çok fazla siz nasıl bi yöntem uyguluyorsunuz bir gün nasıl besleniyorsunuz bana yazarsanız çok sevinirim. herkezden destek bekliyorum . ilknur hnm ayrıca sizi tebrik ediyorum verdiğiniz kilolar için.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Merhabalar
 Sal 09 Haz, 2009 12:00

[color=#] [/color] [align=justify] Arkadaşlar Merhaba,

Bende yeni anne oldum. 3,5 aylık kızım var. hamileliğimden öncede fazla kilolarım vardı. Şimdide öyle Very Happy Şu Dkz nasıl birşey anlamaya çalışıyorum.
Bu sabah bende denemeye başladım. Doyuncaya kadar yedim. yerkende acaba doydum mu fazlamı yiyorum diye kendimi dinledim hep. eğlenceli birşeye benziyor.
inşallah bende kısa zamanda etkilerini görürüm.
aslında çok mantıklı birşey düşününce.
çünkü vücudunu dinleyince onun neyi isteyip, neyi istemediğini anlamaya başlıyorsun ve vücutta kendi kendini yenilemeyi öğreniyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 31 Mar, 2010 20:45

ya arkadaşlar bi şey sorcam ben yürüyüşle ve biraz miktar azaltmayla haftada yarımsar kilo vererek 2.5 kilo kaybettim ama bu hafta veremedim moralim çok bozuldu ben gibi olan var mı ben de bebek emziriyorum 9 AYLIK KIZIM VAR ama bu hafta neden böyle oldu anlamadım adetim yakın ondan olabilir mi? bu arada aranıza yeni katıldım çok mutluyum.. Laughing

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.