Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Ağu, 2007 21:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba sevgili pinito.. hani Mevlana Celaleddin Rumi'nin "Gel, gel, ne olursan, kim olursan ol gel." diye bir sözü varya.. işte o hesap kaç kilo olursan ol, kaç kere bozarsan boz gene başla..

yılmadan, pes etmeden.. çünkü kilo almanın sonu yokşöyle düşün daha nekadar alıcaksın? her görenin sana yaptığı aaaaaaa efektine çektiğin sıkıntılara üstüne üstlük vicdan azabına katlanmak zorunda değilsin.. hepimiz bu yollardan geçtik, yap boz tahtasına döndü vücudumuz.. Ama hepimiz biryerlerden başlamak zorundayız.. bence sende vakit kaybetmeden sağlığın elden gitmeden biryerlerden başlamalısın ve sana tavsiyem DKZ....

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 10:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaşlar başta banuece ablamız olmak üzere herkese başarılar inşalah herkes istediği kiloya düşebilir.ya ben biraz abartıyorum sanırım ben 2 ayda 20 kg veririm die düşünüyorum ama biraz fazla galiba. ama olsun ben hedefimi yüksek tutuyum da daha aşasıda olur:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.