Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yeah Yeni Üye
 Pts 30 Tem, 2007 20:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba sevgili arkadaşlar :=)

Hayatımda ilk kez ciddi ciddi diyet yapmaya karar verdim ve google den diyet yapmakla alakalı birşeyler okuyayım dedim veeee süpriiiiz :=) bu sayfaya rastladım.
Kendimi çok şanslı hissediyorum, aynı hedefte olan bir
sürü güzel insanın arasına düştüm.

Benim hedefim: 12 haftada 14 kilo vermek.
Başaracağıma inanıyorum ve bu süreç içerisinde desteğinizi benden esirgemeyeceğinizi umut ediyorum.

Tüm forum arkadaşlarıma başarılar :=)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 20:56

merhaba banuece:)
bende bugün diyete başladım.umarım ikimizde kararlı ibr şekilde devam ederiz ve kilolardan kurtuluruz. düşünsene istediğimiz şeyin ne olduğunu biliyoruz,nasıl elde edeceğimizide,olursa ne kadar mutlu olacağımızı biliyoruz.neden hala erteleyelimki.umarım başarılı olucaz.bende 14 kilo vermek istiyorum.mümkünse iki ayda:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 00:25

Merhaba Gülcin :=)

Tam iki dakika önce yeni bir güne, dolayısıyla diyete başlamış bulunuyorum ve de 14 kilo vermek isteyen bir diyet ikizi bulduğum için de çok çok memnunum Wink

Ayrıca istedikten sonra başaracağına yürekten inanmış olsam da sevgili Gülçin , 14 kilo yu 2 ayda verme fikrinin sağlığın açısından zararları olabileceği ihtimalini düşünüyorum.
Haddim değil biliyorum, ama gel şu diyet tarihini 3 aya çıkar, hem kilo vermek zevkli hale dönüşsün, hem de sağlığına herhangi bir zarar gelmeceğini düşünmek içimi rahatlatsın. Ne dersin ? Wink
Biliyorsun uzmanlara göre en sağlıklı diyet, hafta da 500 gr ile 1 kg arasında kilo verdiren diyet.
Hızlı kilo verelim derken, ne diye metabolizmamızın başını dönderelim ki Wink bırak ayna da kendimize baktığımızda " ay ne güzel olduk ya Rabbim, şu zerafete bak " diyerek başımız dönsün (ben bunu yazarken bile heyecanlandım).

Bu kilolar ya gidecek, ya gidecek Wink

Sevgilerimle

Banu Ece

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 10:32

gülçin ve banu aramıza hoş geldiniz Very Happy ne güzel ikinizde aynı anda diyete başlamışsınız ve vermeniz gereken kiloda aynı size bir tavsiyede buluncam kendinize yeni bir dayanışma sayfası açın ve birbirinizin koçu olun mesela o gün yaptığınız sporu birbirinize haber verirsiniz yada yediklerinizi yazarsınız bizde size destek oluruz.o başlık sizin ortak günceniz olabilir.biizlerde sizi takip ederiz Cool

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 21:49

merhaba merhaba merhaba

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 22:26

merhaba herkese,
rozerin aslında güzel bi fikir. banuece sende istersen birbirimize diyetten çıkmamak için diyet koçluğu yapabiliriz. böylece motivasyonumuz artar.çünkü beraber diyet yapmış oluruz.en kaçamak yapmak yada pes etmek istediğim zaman birinin beni engellemesi hoş olurdu:) bugün diyetimin ikinci günü.yediklerim gayet makul şeylerdi ama yürüyüşe gidemedim yarında işim var gidemiycem.ama bu spor olayınıda bir düzene oturtucam.ya zayıflasak hepimiz, tam süper olucak:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Ağu, 2007 13:32

bende yeni üye oldum aslında siteye 7 kilo vermiş olarak geldim ama hala bana sisko diyorlar yaglarım hep kalçamda toplanmış poff zayıflarsak hayat benim için daha kolay olur

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! Aranıza yeni katıldım
 Çar 22 Ağu, 2007 16:25

arkadaşlar bende 20.08.2007 tarihinde artık diyete başlamam gerek diye bir karar verip kendime bir zayıflama blogu açtım.Yorum yazan bir arkadaşın blogunda gördüğüm diyet kardeşliği butonuna tıklayınca çok mutlu oldum ve dahada bir gaza geldim.Ve artık bende aranızdayım.Sıkıntılardı,doğumdu derken aldığım kilolarla yaşamaya çalışıyorum.Şuanda hiçbir sorunum yok çok şükür ama şimdide bu kilolarla başım dertte.Beni her görenin aaaaaaa efektini duymaktan sıkıntı geldi.Mağazalarda 46 beden aramaktanda sıkıntı geldi.Yani anlayacağınız artık incelme zamanı.Çünkü bu yüzden hipoglisemi hastası oldum.Ve ayaklarımın üzerine bastığımca topuklarım acıyor.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! yeniyim
 Çar 22 Ağu, 2007 16:28

herkese selam.
bende artık buradayım ve zayıflamaya karar verdim.Sorunum hipoglisemi!ve bir kısır döngü içerisindeyim.Kendimi sisteme bir türlü sokamıyorum.Büyük bir bölümünün psikolojik olduğunu düşünüyorum.Kilo aldıkça boşvermek daha da kolaylaştı.Olmaması gerekenleri bildiğim halde amannnnn napim yiğim bari modundayım.önerilerinizi bekliyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Ağu, 2007 16:53

merhaba pinito.zararın neresinden dönersen kardır.nasıl bir uygulamayla kilo vereceksin tam anlamadım.diyet mi ,dkz mi.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.