Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 08:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yukarıdaki yazıdan tabii ki benim bu durumdan çok memnun olduğum ya da hiç bişey yapmadığım anlamı çıkmasın... bu işte çok başarılı sayılmam kabul... Smile çünkü yemeyi seviyorum yalan değil... Smile (seviyorum yaa napıyımmm) (sevgili cimcime'nin motive edemediği tek kişi olarak tarihe geçeceğim galiba Smile ) işin beyinde bittiğini düşünüyorum... ve son 10-12 gündür dikkat ediyorum... neler yapabileceğimi hep beraber göreceğiz bakalım... neler yapabileceğimizi...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 12:22

canım benimmm sen sadece istemediğin için yapmıyosunn bir istesen kesinlikle elinden kurtulamaz kilolar hepsini yok edersinnn... ki süper gidiyosun 12 gündür sabrediyosun bu 20 günü geçsin zaten ister istemez beslenme alışkanlığın gidecek.

AYRICA SANA ÇOOOOOOOOOOOK TŞK EDERİM BENİM HAYATA BAKIŞ AÇIMI DEĞİŞTİRDİN ŞİMDİ TAMM SÜPERR OLDUM Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 13:30

spoilt ve karpuz yazdıklarınızı okudum ve kesinlikle haklısınız.. fakat bazen insanın kendisini sevmesi yetmiyor işte.. ben astım hastasıyım küçücük yaşta kortizon ve bir sürü ilaç kullandım hala astım ilaçlarım var.. yani kısaca hiç zayıf olmadım birkeresinde 50 kiloya indim ama neyi yanlış yaptıysam, göz altlarım morardı halsiz kaldım herkes hastamısın diyip duruyordu.. ama buna rağmen 40 bedene zor giriyordum.. şimdi birazda korkuyorum yine aynı şeyi yaşamaktan

spoiltcim hani "sanki ben şişmanlığı yaşamamışım gibi bahsetmişsin" demişsinya, burdaki herkezin baş düşmanı kilolar çok iyi biliyorum.. senin yazılarınında takipçisiyim ayrıca.. ama sen o dönüm noktasını yakalamışsın o kararı verip başlamışsın.. işte keşke bende yapabilsem ama nekadar istersem istiyim daha önce yaşadığım "50 kilo olup 40 bedene zor sığma" macerasını yaşamaktan korkuyorum

zayıflasamda vücudumdaki çatlaklar hiç gitmiycek ve 24 yaşındaki normal bir insanın fit görünümüne kavuşamıycam.. sırf bunları bile düşününce sevemiyorum kendimi elimde değil..

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 13:54

canımmm benimm bence yanlış düşünüyosunn. çok şükür sağlığın yerinde inan ben hastanede çalıştığım için okadar çok seyle karşılaşıyorum ki her halime şükredip kendimi seviyorum. örneğin ben hi tv seyretmem ama dün bi program gözüma takıldı. bir dilek tut diye insanların hep kötü hikayeleri var örneğin genc bi kız gözleri doğustan kör ve para kazanıp gözlerini tedavi ettircekmiş inanırmısın izlerken programı göz yaşlarına boğuldum. çok şükür tüm organlarımız tam bunun için mutluluğumuzu elimizden alcak hiçbişey yok evet zayıf olmak çok güzel ama psikolojini bozmadan sağlıklı beslenmesini öğren diyeti hiç kafana takma bi bakmışın hiçbişey kalmamış. İNAN SUAN BİR NEFES ALMAMIZ BİLE BÜYÜK MUCİZEE O YÜZDEN BU KİLOLAR İÇİN CANINI HİÇ SIKMAA

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 15:59

karpuzzz demiş ki:
(sevgili cimcime'nin motive edemediği tek kişi olarak tarihe geçeceğim galiba Smile ) .

yok karpuzcuğum sen tek değilsin cimcime benimlede başa çıkamadı Razz Embarassed ama genede kendimle barışığım dışarıda çıkıyorum alışverişte yapıyorum.kendime küçük gelen büsürü kıyafet alıp içine girmek içinde uğraşıyorum başarılımıyım hayır çok iştahlıyım ve iradesizim.ama genede vaz geçmiyorum bu gün olmasa yarın..... Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 16:40

aaaaaaaaa kızlar demekki ben motive konusunda başarısızımm Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 18:51

cimcimem harikasın yaa 40 kiloyu ne kadar sürede verdim vallahi müthişsin!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 20:44

merhabalar arkadaşlar iradesizliğimle başa çıkmak için bugün diyete başladım ve ilk gün için gayet iyiydi.tasarladığım şeyleri yedim.yürüyüşümü yaptım,bol su içtim.umarım bunun devamı gelir.şimdiden burası bi motive alanı oldu benim için.herkes birbiri için iyi şeyler diliyor.ve herkeste aynı sorun var. yalnız olmadığımı anladım.bide arkadaşlar şu alttaki çizelgeyi nasıl ekliyorsunuz? denedim ama ekleyemedim.çok hoşuma gittide:) eee diyeti eğlenceli hale getirmek lazım.bu arada cimcime nasıl 40 kilo verdin?tebrik ederim

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 08:38

yok be güzelim bu senin başarısızlığın değil tabii ki... knedi adıma söliyim bu yanlış zamanlama ve doğruları bilsemde anlamak iştemeyişimden... yoksa deninle ne alakası var Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 08:42

gülçincimmm inan mutlu olarak zayıfaldım ilk başlarda çok etkilendi psikolojim ama daha sonra sağlıklı beslenmenin ne olduğunu öğrendim ve sağlıklı beslenerek kilo kaybettim hiç farkında olmadann

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.