Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 İRADESİZİM:(
 Cmt 28 Tem, 2007 19:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BİR TÜRLÜ DİYETE BAŞLAYAMIYORUM.YADA BAŞLASAM BİLE BİRKAÇ GÜNDE BIRAKIYORUM. HER GÜN SPORA BAŞLIYCAM DEYİP SPOR SAATİ GELDİĞİNDE VAZGEÇİYORUM. 25 YAŞINDA 75 KİLOYUM.MAKJAY YAPASIM BİLE GELMİYOR ARTIK YADA ARKADAŞLARIMLA ALIŞVERİŞ BENİM İÇİN KABUS OLUYOR.ÇOK İRADESİZİM GALİBA.SÜREKLİ ERTELEYEREK TÜM GENÇLİĞİM GİDECEK ŞİŞMAN BİRİ OLARAK.YARDIMA İHTİYACIM VARRRR:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 00:37

Kendine kızmaktan vazgeç,önce kendini sev kendine bak ve şımart.
Güzel kokulu duş jelleri ile yıkanıp, losyon sür yada parfüm temiz pak giyin,makyaj yap,yürüyüşe git hemde en süslü halinle, eğer mali durumun müsaitse kuaföre uğra ihtiyaç duydukça.Gençliğinin değerini bil bir daha asla 25 yaşında olmayacaksın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: İRADESİZİM:(
 Pzr 29 Tem, 2007 12:10

gulcin25 demiş ki:
BİR TÜRLÜ DİYETE BAŞLAYAMIYORUM.YADA BAŞLASAM BİLE BİRKAÇ GÜNDE BIRAKIYORUM. HER GÜN SPORA BAŞLIYCAM DEYİP SPOR SAATİ GELDİĞİNDE VAZGEÇİYORUM. 25 YAŞINDA 75 KİLOYUM.MAKJAY YAPASIM BİLE GELMİYOR ARTIK YADA ARKADAŞLARIMLA ALIŞVERİŞ BENİM İÇİN KABUS OLUYOR.ÇOK İRADESİZİM GALİBA.SÜREKLİ ERTELEYEREK TÜM GENÇLİĞİM GİDECEK ŞİŞMAN BİRİ OLARAK.YARDIMA İHTİYACIM VARRRR:(

seni okadar iyi anlıyorumki bende 24 yaşında 70 kiloyum ve hep hayatımı erteliyorum arkadaşlarımla haftada 3 4 kez görüşürken şimdi 3 4 ayda bir görüşüyorum çünkü ne giysem yakışmıyor kendimi kötü hissediyorum Sad

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 12:13

spoilt demiş ki:
Güzel kokulu duş jelleri ile yıkanıp, losyon sür yada parfüm temiz pak giyin,makyaj yap,yürüyüşe git hemde en süslü halinle, eğer mali durumun müsaitse kuaföre uğra ihtiyaç duydukça.Gençliğinin değerini bil bir daha asla 25 yaşında olmayacaksın.

spoiltcim düşüncelerin çok güzel ama insan şişmansa, kıyafetler üstüne yakışmıyor hatta giyecek kıyafet dahi bulamıyorsa bu dediklerin olmuyor malesef.. keşke biraz kendimize güvensek eminim herşey daha kolay ve daha güzel olucak

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 13:58

DESTEK VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER ÖZELLİKLE SANA SPOİLT.ARKADAŞLAR YARIN YİNE YENİ YENİDEN DİYETE VE AKŞAM YÜRÜYÜŞLERİNE BAŞLIYORUM.UMARIM BAŞARILI OLURUM BU SEFER:( AMA İNANMAK İSTİYORUM ZAYIFLAYACAĞIMA:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 16:15

sevgili gülçin ,
sakın vazgeçme moralini yüksek tut ve diyet yapmayı gözünde büyütme.Eğer diyet kelimesi sana işkenceyi çağırıştırıyorsa yaptığın diyetlerde hata var demektir.Bence diyeti gerçekten aç kalmadan, senin kolayca bulabileceğin yiyeceklerle yaparsan o kadarda zor olmadığını göreceksin.Öncelikle iyi kaynaklardan faydalan bence bu site çok güzel bilgilerle dolu.Ayrıca fark etmeden diyet ve siz diyettesiniz kitaplarını okudum, sanada tavsiye edebilirim.Kendi vücudunu tanıyorsun.

Bence diyet beyinde başlıyor.Öncelikle kendime yeni bir ajanda aldım.Diyet günlüğü tutmaya başladım.Sıkılmadan severek yiyebileceğim şeyleri tesbit ettim.tabiiki sende böyle yap demiyorum ,hepimizi motive eden şeyler farklıdır ama farklı bir adım at diyete bakış açını değiştir.Kimbilir keyifli bile olabilir.Hele bir iki kilo gitsin, birileri 'sen kilomu verdin' demeye başlasın.Bak o zaman nasıl motive oluyorsun.

başarıcağına inanıyorum Smile
sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 16:31

zaman akıp gidiyor

moral vereyim biraz))

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 21:58

Nescafe demiş ki:
spoilt demiş ki:

spoiltcim düşüncelerin çok güzel ama insan şişmansa, kıyafetler üstüne yakışmıyor hatta giyecek kıyafet dahi bulamıyorsa bu dediklerin olmuyor malesef.. keşke biraz kendimize güvensek eminim herşey daha kolay ve daha güzel olucak

Sevgili Nescafe'm sanki ben şişmanlığı yaşamamışım gibi bahsetmişsin, ben kendimi bildim bileli şişman biriyim.Üstelik depresyon kökenli biri olarak bile kendimi sevmekten asla vazgeçmedim ne benden nede senden bir başka yok önce kendi önemimizi kabullenmemiz gerekiyor.(2002-2005 yılları arası prozac ve yanılmıyorsam ismi cipralex kullanıcısıydım)

Güzellik insanın kaşında, gözünde,göbeğinde değil halinde tavrındadır sadece "şişman" olduğumuz için kendimizi beğenmeyip soyutlama yoluna gidersek biz ne güven problemimizi nede kilo problemimizi ortadan kaldırabiliriz .

Temiz saçlar,güzel koku,ojeli tırnaklar,rujlu dudaklar,samimi bir gülüş vs bunların hepsi kendinden emin olmanın sadece adımlarıdır.Önce vücudunu olduğu gibi kabul edeceksin ki ona kilo verme konusunda söz geçirebilesin.

Keşke kendimize güvensek demişsin bu senin elinde! Ya kilonun depresyonu depresyonun kilonu tetiklemesine seyirci kalıp soyutlanacak haline acıyacaksın yada kendini önce olduğun gibi sevip hayatını kontrol altına alacaksın...seçim senin.Bunları senin gıyabında tüm kardeşlerime söylüyorum.

Üstelik 70 kilo olduğunu görüyorum bak ben 103 lerden bahsediyorum ki ozaman bile kendimi seviyordum.Sanada söylüyorum bir daha asla 24 yaşında olamayacaksın.

sevgilerimle.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 22:06

gulcin25 demiş ki:
DESTEK VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER ÖZELLİKLE SANA SPOİLT.ARKADAŞLAR YARIN YİNE YENİ YENİDEN DİYETE VE AKŞAM YÜRÜYÜŞLERİNE BAŞLIYORUM.UMARIM BAŞARILI OLURUM BU SEFER:( AMA İNANMAK İSTİYORUM ZAYIFLAYACAĞIMA:)

Kendine inan Gülçin yemek herşey değil,kilo verme sebeplerini ve zayıflayınca yapmak istediklerini düşün.Asla gözünde büyütme zamanın var bu bir yarış değil.Adına diyet deme "sağlıklı beslenme" de beynini kandır,yürüyüşü eziyet gibi değil eğlence gibi düşün.Asla kendini kandırma kaçamak yaptıysan yapmışsındır bunu sorun etme telafi yoluna git.En önemlisi devamlılık hergünü programla ne yiyeceğinden ne içeceğinden başlayarak,kaçamakları diyetin sonu olarak görüp bırakma devam et.Bir süre sonra işler yoluna girecek ve sende tartıda rakamların küçüldüğünün göreceksin.
Sevgilerimle

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 08:10

sevgili nescafe...sen 70 kilonla 3-4 ayda bir dışarı çıkabiliyorsan ve giydiklerinin hiç yakışmadığını düşünüyorsan ben 109 kilomla evden dışarı adımımı atmamalıyım ya da en basitinden çuval giymeliyim... Smile aksi gibi ben de eve girmiyorum gezmelerden... Smile insan kendisini nasıl hissediyorsa karşıdakine o duyguyu geçirir... yani insanlar senin kendine hissettiğini sana karşı hissederler...(ne hisli bir yazı oldu bu yaa Smile ) ama hayat öyle bişey değil... tamam kabul 109 kilo normal bir kilo değil Embarassed... ama bu benim kendimi sevmeme engel de değil... kilolara küs... arkadaşa küs... ailene küs... ama kendine küsme... çünkü o hep seninle... Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.