Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Göğüs bölümündeki yağlar-sarkıklıklar için...
 Cmt 28 Tem, 2007 18:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Göğüs bölümündeki yağlar-sarkıklıklar için...

Evet arkadaşlar bunun için ne yapmalıyım, lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Baya bir sarkıntılık var. Aşırı kilolu olmama rağmen. Sad Sad Sad Sad

Arkadaşlar kullanıcıların birbirlerine çok yakın olduğu bir forum, sizden bu konuda yardım taleb ediyorum.

Şu an az yiyorum, min. 2lt su içiyorum. Ayrıca sağ ve sol elimle, ilk önce sağla 30-50 civarı sonra solla 30-50 civarı bir ağırlık cismini kaldırıyorum ( Göğüs kaslarımı çalıştıracak şekilde )

Bunun haricinde ne yapmam gerekiyor?

Teşekkür ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 08:28

ben suruver şeklinde bir çatlak giderici krem aldım umarım işe yarar hemen size yazıcam

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 12:15

rougecim muhakkak yaz umarım işe yarar paylaşımını dört gözle bekliycem çünkü en büyük kabusum şu çatlak ve sarkıklar bu yüzden evlenmeyi bile geciktiriyorum ya

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 04:32

yav hanımlar siz ne diyonuz ben erkeğim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

siz göğüslerinizdeki çatlaklar yüzünden mi evlenmiyorsunuz anlamadım ama ben size çatlak demiyorum kiii

sarkıklık diyommm

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 12:29

bende çok kilo verdim ister istemez sarkmalar ve çatlamalar oluştu. gitmediğim dermatolog kalmadı catlakların caresi olmadığını bunun için boşuna kozmatiklere para vermemem gerektiğini öğrendim. sarkmalar içinse acı badem sütü kullandım acayip işe yaradı tabii egzersiz de yaptımm. sarkmaları olana şiddetle tavsiye ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 13:29

fcvdav demiş ki:
yav hanımlar siz ne diyonuz ben erkeğim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

siz göğüslerinizdeki çatlaklar yüzünden mi evlenmiyorsunuz anlamadım ama ben size çatlak demiyorum kiii

sarkıklık diyommm

Very Happy Very Happy Very Happy sitede erkeklere nadir rastlanıyor (benim bildiğim tek erkek OYUNTEORİSİ idi)

Aramıza hoşgeldin Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Tem, 2007 18:48

aa badem sütünü nasıl kullanacağım biraz anlatır mısın kol egzersizlerimi ben de düzenli yapıyorum onlara ii gelir diye ayy eğer sarkmalar iyileşiyorsa süper olur ya göğüslerim bu yaşta felaket Sad

kremi ilk kez bugün kullandım gelişmeleri aktaracağım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 08:37

canım ben hergün yatmadan önce sarkma olusan bölgelerime sürüyordum. göğüsdeki sarkmalar içinse her duşdan sonra soğuk su göğüs sarkması için iyi geliyormus ben denemedim ama bidene istersen.

Üye
Üye

blank.gif
 Re: Göğüs bölümündeki yağlar-sarkıklıklar için...
 Sal 31 Tem, 2007 10:19

fcvdav demiş ki:

Şu an az yiyorum, min. 2lt su içiyorum. Ayrıca sağ ve sol elimle, ilk önce sağla 30-50 civarı sonra solla 30-50 civarı bir ağırlık cismini kaldırıyorum ( Göğüs kaslarımı çalıştıracak şekilde )

Bunun haricinde ne yapmam gerekiyor?

aramıza hoş geldin fcvdav Very Happy gögüs kaslarını sormuşsun nasıl çalıştırabilirim diye bende kendi bilgimi senle paylaşıyım. iki kolunu gögüs hizasına kadırıyorsun ve kolarını dirsekten kırarak elerini birleştiriyorsun avuç içi birbirine bakıcak şekilde tüm kuvetine bastırıyorsun,bu arada elerin döğüs hizasında olucak(hani cinlilerin selam verme şekli varya öyle)bu işlemi yaparken kalarını son kuvetle itiğin zaman içinden 5 kadar say ve kolarını gevşet,bu hareketi sabah 20 akşam 20 yapabilirsin sayısınıda kendin ayarlarsın dikkat edilmesi gereken yer eler ve dirseklerin göğüs hizasında olması gerektiği.

birde ağırlık kaldırdığını söylemişsin bu ne tür bir ağırlık kim sana bu kadar ağır kaldır dedi Razz yaşında yani Shocked Razz öyle ağırlık kaldırılmaz ben spor salonunda gördüm adam kendini kaslarına adamış türkiye ikinciliği var böyle bir kiloyu kaldırırken bile kolarından hocası tutuyor şu ağırlığı yanlış yapıyorsun bence bu kadar ağırlık kaldırmanın göğüs kaslarına yararı olcağını sanmam kendini yorarsın sadece ve tehlikeli sen benim dediğimi uygula ve uyguladığın zaman anlıycaksın zaten spor yapaken çalıştırdığın kası hisedersin.ilede ağırlık kaldıracam diyorsan bir uzmandan yardım al derim (işinin ehli spor hocaları var)bu iş kedemeli bir şekilde olur.

uzun oldu sağlıcakla kal... Very Happy

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2007 10:25

cimcime demiş ki:
canım ben hergün yatmadan önce sarkma olusan bölgelerime sürüyordum. göğüsdeki sarkmalar içinse her duşdan sonra soğuk su göğüs sarkması için iyi geliyormus ben denemedim ama bidene istersen.

evet evet cimcime haklı gitiğim spor salonundada aynı yöntem uygulanıyordu ,önce saunaya giriyorduk sonra vucut kendini toparlasın sıkılaşsın diye soğuk suya.bunun içinse şimdi her duştan sonra bir dakkika çıkarken sadece göğüse değil bütün vucuduma soğuk su tutarım ve öyle cıkarım Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.