Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 kilolardan kurtulmak
 Çar 07 Oca, 2009 17:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba araniza bugun katildim.Bugun sabah kalktim ve uzun suredir aklimda olna biseyi yerine getirmek istedim.Esasinda baya bi caba;adim baslamak icin ama bir turlu basliyamamistim.
su anda 82 kiloyum ve 26 yasindayim ilk defa bu kadar cok kilo aldim oglum yurt disinda yasiyorum.2 yasinda ve ben 60 kilaya kadar inmek istiyorum eve hafta sonu kosu bandi aldik birde bacaklari calistirmak icin bir cihaz insallah faydasi olur.
Destek olmanizi bekliyorum cunku destek olmadan kilolar gitmiycek galiba
?Herkeze kolay gelsin insallah en kisa surede kilolardan kurtuluruz.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 19:58

hoşgeldin izmirli.bende yeni üyeyim.ama çok faydalı bir site.benimde koşu bandım var günde 2 saat çalıyıyorum.sanada kolay gelsin .başarılar

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 20:06

izmirli ve çakıl taşı bende artık kilo bildirimi yapacağım ve düzenli olarak yediklerimi yazacağım umarım birbirimize destek oluruz. bende nerdeyse 100 kilo oldum 3 çocuğum var ama başladım inşallah gidicek bu kilolar.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 20:41

işallah kardeşler.herkese kolay gelsin.benim 3.gün yürümede aynen devam ediyor.27 gün sonra tartılacağım.inanın sonucu cok merak ediyorum.sevgiler

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Oca, 2009 20:45

slm çakıltaşı sen yürüyş yaparken sıkılmıyomusun varmı bi taktiğin yürüyüş bandı insanı çok sıkıyo çok zorlanıyorum ben

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Oca, 2009 20:53

evet ayıcık hemde çok sıkılıyorum ama tv izlerken zaman geçio.bide yürürken zayıf halimi düsünüyorum motive oluyorum.sen ne kadar yürüyorsun.bide zamana bakma yürüken tv'ye dalmaya çalış,yoksa sık sık saate bakmak insanı sıkıo.sevgiler...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Oca, 2009 20:18

çakıltaşı yürüyüş bandım tv yanında değil malesef bende laptopu götürüm müzik dinleyeyim bari yoksa çok sıkılıyorum ama yemeyi kestimya bu beni çokkk mutlu ediyo yarın sabahtan itibarende çok sıkı bi şekilde yürümeye başlıyacam

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)

çakıltaşı yürüyüş bandım tv yanında değil malesef bende laptopu götürüm müzik dinleyeyim bari yoksa çok sıkılıyorum ama yemeyi kestimya bu beni çokkk mutlu ediyo yarın sabahtan itibarende çok sıkı bi şekilde yürümeye başlıyacam

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Şub, 2009 18:07

slm aycık bende kosu bandı aldım eve 2 hafta oldu diyette basladım 2.5 ilo verdim bakalım destek olalım birbirimize aksam 9da blusalım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.