Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 10:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

önemli değil yasemincim yardımcı olabildiysek ne mutlu bize değil mi tubbikkoşcum? Very Happy aklına takılan olursa bildiğimiz kadarını cvplarız

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 17:29

cok sagolun, benim aslinda tekrar bi sorum olcak bunu kendimde bugün dikkat ettim oda su dün aksam saat 23 gibi karnim acikti patates yedim sonra öncelikle bir tabak yedim, sonra karnim toklugunu hissetim ve yemeyi biraktim halbuku patatesi o kadar cok seviyorumki yani hayret ettim kendime cünkü normalde bitirene kadar yerdim o patatesi ama dün kendimi dinlkeyerek bir tabakta biraktim. Nesye bu sabah karnim acikmadi saat 13 gibi yedim ve arada bayagi bir zaman dilimi var ve o arada sadece 7 saat yattim yani bayagi bir karnim acikmadi neden kaynaklanabilir bu??

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 17:31

yarin sabah tartilacagim bakalim ne cikacak ortaya , benim en büyük korkum kilo almak yaaaaa bunu halen kafamdan silemedim Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 17:40

bu arada devamli vucut ölcülerimide ekleyecegim bu sayfaya ki tartilmak herzaman ise yaramiyor!!

En son yasemin86 tarafından Çar 09 Tem, 2008 21:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 23:40

yasemin bende çok tuhaf zamanlarda acıkıyorum ve bende çok az şeyle doyduğumu farkedince çok şaşırmıştım geç uyandığımda bende hmen yiyemiyorum herhalde enerji harcamadığımız için geç karnımız acıkıyor

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 02:01

olabilir sanirim ondan kaynaklaniyor, cevabin icin sana cok tsk ederim. Bakalim bugün sabah tartilacagim ve vucut ölcülerimde ne cikacak akalim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 10:17

Arkadaslar,
DKZ yi soyle yapiyorum ben... Sanirim okadar etkili olduki bazi seyleri gormem ve düsünmem oyuzden diyetisyenimin verdigi listeye bakiyorum..sonra hmm biraz boyle yiyeyim derken toık oldugumu hissediyorum veya bana yeter bukadar yemek diyorum her sofradan kalktigimda.. Uygun sartlar yoksa yemek icin bir maden suyu aliyorum acligimi gecistirmek icin mesela okul kantini.. Yaptigim diyetten memnun gibiyim.meyve yiyiyorum,yemek olarak salata ve izgarayi tercih ediyorum.dün uzun zaman sonra asure tatlisi yedim ama seker yerine bal kondu.onu sanki aksam ogun yemegimmis gibi yedim cunku kurubaklagil olmalidir.. Baska neler yapiyorum derseniz tenis oynuyorum.. Okula gidip kortlarda 1 saat oynamak beni yeteri kadar oyaliyor.. Yarindan itibarende bakirkoyde oturdugumdan devlet hastanesinin orda yuruyecegim 1 saat sabahlari... ve sonraki gunku planim bitirme tezimi halledim 2 agustosta tatile ciktigimda tatil koyune gidip ve spor aletleri varsa bol bol yapmak,yuzmek ve yurumek...
Size basarilar diliyorum arkadaslar...
Herkese diyetlerinde basarilar...
Gunun sarkisi:bu sarkiyi anlamli buluyorum zayiflayinca:"HENUZ YENİ ACILDI GOZLERIM DAHA DUNYAYI GORUCEM BEN DARALIP ALINMA BİRTANEM DAHA SEVMELİ ÖLMELİ ASKA ASIK OLUCAM BEN. "

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 11:00

rica ederim yasemincim bence devamlı tartılma çünkü biz diyet yapmıyoruz o yüzden uzun sürelerde tartıl bence bak mesela annem tartıyı sakladı Razz ayda 1 tartılıcam böylece kg vermediğimi görünce moralim bozulmuyor kalıcı zayıfladığımız için kg vermemiz belki gecikebilir belki hızlanabilir bu bünyemize göre değişir biz bilemeyiz.

yasemin86 demiş ki:
olabilir sanirim ondan kaynaklaniyor, cevabin icin sana cok tsk ederim. Bakalim bugün sabah tartilacagim ve vucut ölcülerimde ne cikacak akalim

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 12:12

@[quote="duru_79"]rica ederim yasemincim bence devamlı tartılma çünkü biz diyet yapmıyoruz o yüzden uzun sürelerde tartıl bence bak mesela annem tartıyı sakladı Razz ayda 1 tartılıcam böylece kg vermediğimi görünce moralim bozulmuyor kalıcı zayıfladığımız için kg vermemiz belki gecikebilir belki hızlanabilir bu bünyemize göre değişir biz bilemeyiz.

haklisinda, ama ben tartilmadan kendimi motive edemiyorum nedense???? Confused yani acikcasi birazda gaza gelmek daha fazla vermek istiyorum cünkü yeni bir okula gelecegim ve bilmiyorum aslinda diyorum uzun vadede kilomu verirsem daha iyi olacak kendime mesela ocaga kadar zaman taniyorum, ama tartilmazsamda hadi kilo aldiysam bir ay bosuna kilo vercem diye umutlandim sonrada kilo aldigimi görürsem bir aynim bosuna gitti derim. Yani bu yüzden SIK SIK tartilmak istiyorum yani haftada bir. Vucut ölcülerimide aldigim icin. Acaba iki haftayami cikarttsam???

bu arada bugün tartildim kilomda bir degisiklik yok yani ayni, ama vucut ölcülerimde bayagi bir degisiklik olmus Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 12:12

Düsündüm tasindim ve hesaplar olmuyor bu is ama ben yinede buna göre hareket edeyim.. Laughing her üc haftada tartilayim ben en iyisi.......

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.