Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Oh evet ! DKZ KARDEŞLERİNİN DİKKATİNE :)
 Pts 23 Tem, 2007 09:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sevgili Kardeşlerim,
Son zamanlarda siteye girip girip bakıyorum ama birşeyler yazamıyordum.SAnırım bu biraz da yaşadığım sorunlardan kayanklanıyordu.Eşim işten çıkarılmıştı ve tek maaşa kalınca normal olarak bu bizi bir hayli zorladı... Tabi bu bir tek bu açıdan kötü olmuyor,duygusal bakımdan çaresiz ve üzgün hissetmeye müsait bir yapım olduğundan sanırım hayatı kendime biraz fazla zehir ettim.Bunun yanında DKZ yi de uygulumaya devam ettim ama psikolojik sebeplerden olsa gerek tartıda hiç oynama olmadı Sad tabi tahmin edersiniz ki bu da sinir bozucu bir durum benim için....Eskiden olsa umutsuzluğa kapılıp olmuyo işte diye yine abuk subuk yemeye başlardım ama bu sefer öyle değil...Şimdi kendimi biliyorum ve kafamdaki sıkıntılarımın ancak kafamda halledilebileceğine inandığım için kendimi dolaba atmıyorum..

Bütün bunları niçin yazdığıma gelince...Bu site benim hayatıma girdiğinden beri bende bir sürü değişiklik oldu.Yeni arkadaslar edindim,kendimle barıştım ve en önemlisi de kendime güvenmeyi öğrendim.Kilo vermek konusunda sıkıntım yok artık.Evet belki henüz istediğim gibi gitmiyor ama ben bunun hemen pat diye olmayacağını da biliyorum.Sonuçta bir gece uyuyup ertesi sabah uyandığımda ideal kilomda uyanamaycağım bir gerçek... Smile Başaracağım ben bunu yavaş ama emin adımlarla biliyorum ki bu oluyor. Bunu kafasına koyan bütün kardeşlerim de başaracak ve hatta başarıyor....

Hepinizi çok çok öpüyorum canlarım... Yazışmaya devam birbirimizdendesteğimizi esirgemeyelim...

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Tem, 2007 10:57

Tubikkoş eşinin yeni işi hayırlı olsun Very Happy Dkz yaparken rejimdeki gibi olmuyor canım gerçi rejimde de gidenlerin çoğu yağ olmuyor ya su ya kas...Dkz yapmak bana daha kolay geliyor ama benimde kilo vermem durdu sanırım.. ama olsun biz doğru yaparsak eminim er yada geç fazla stoklarımızdan kurtulucaz.HEP BERABER İNCELİYORUZ Razz

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Ağu, 2007 14:47

evet eşinin işi hayırlı olsun tubi ben henüz başlamadım diyete ama şu dondurmayı bitirim başlıcam valla Laughing çünkü umutsuz ev kadınını oynamaktan sıkıldım artık herşey benim elimde ve başaracağıma eminim.öpüyorum sizleri byy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Ağu, 2007 15:35

tubikkoş bende senin gibi duygusalım.ne kadar üzülsende herşey olacağına varıyor.işallah benimde senin gibi hayatımda değişiklikler olur.yani kilolarımda.aslında senin fazla değil kilon.8 kilo fazlalığın var. işin benden daha kolay.kolay gelsin.hepimize

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.