Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik Benimle zayıflamak isteyen war mı??
 Cmt 21 Tem, 2007 14:54
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum ama arada girip okudum coğunuzu başarılarından dolayı tebrik ediyorum darısı başıma deyip bugun duzenli ve saglıklı bir yasama baslıyorum iste yediklerime dikkat ederek spor yaparak incelmeyi dusunuyorum tabii bu surede bana manevı destek verecek ve tabıkı gorecek:D(gazete ilanlarıyla es arayanlar gıbı hıssettım kendımı)
arkadaslar varsa gelin birlikte diyet yapalım Smile Foruma ılk gırdıgımde 68-69 kıloydum 6 ay oldu sanırım suan 64 kıloyum hedefim 50-53 kılo ekim ayının sonuna kadar varmayı hedefliyorum daha uzun olursa da sorun deil kurtulalım su kılolardan o da yeterli Very Happy Haydii arkadaslar birlikte saglıklı zayıflanacak diyet kardesleri bekleniooo Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 21 Tem, 2007 21:57

bende varım ama on kiloyu düzenli yaparsan verirsin ben on beş kilo verdim durdu şindi dahada vermen lazım hep beraber işallah canım Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Tem, 2007 00:17

ben yalnız çalışırım Twisted Evil

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Komik Re: Benimle zayıflamak isteyen war mı??
 Pzr 22 Tem, 2007 00:28

nemo demiş ki:
Arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum ama arada girip okudum coğunuzu başarılarından dolayı tebrik ediyorum darısı başıma deyip bugun duzenli ve saglıklı bir yasama baslıyorum iste yediklerime dikkat ederek spor yaparak incelmeyi dusunuyorum tabii bu surede bana manevı destek verecek ve tabıkı gorecek:D(gazete ilanlarıyla es arayanlar gıbı hıssettım kendımı)
arkadaslar varsa gelin birlikte diyet yapalım Smile Foruma ılk gırdıgımde 68-69 kıloydum 6 ay oldu sanırım suan 64 kıloyum hedefim 50-53 kılo ekim ayının sonuna kadar varmayı hedefliyorum daha uzun olursa da sorun deil kurtulalım su kılolardan o da yeterli Very Happy Haydii arkadaslar birlikte saglıklı zayıflanacak diyet kardesleri bekleniooo Very Happy

Smile O zaman seni DKZ Grubu'muza bekleriz canım,
pişman olmayacaksın inan.
sevgiler.
şeri.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 nemo ya destek
 Cmt 28 Tem, 2007 02:14

merhaba nemo kardes
biraz gec kaldim sana yetismekte sanirim ama yani bu kadar hislerime tercuman olmusun sansimi denemek istedim ben de 6 ayda 4 5 kilo verdim o yuzden motivasyonum dusuk biraz beni motive edicek bireylere ihtiyacim var irtibat halinde olmak dilegiyle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Tem, 2007 11:03

SENACIM öncelikle hoşgeldin.Ben ve burdaki bir çok arkadaşımız diyet yapmadan DKZ ile kilo veriyoruz Yani DİYETSİZ KALICI ZAYIFLAMA..Bu sitede sevgişi ŞERİ aradaşımız bu sayede ideal kilosuna ulaştı,sonra DAADA arkadaşımız çok güzel kilo verdi hatta şu anda blogunda slayt gösterisi var ben sana linki verim bak.Ben DKZ sayesinde 5 kg verdim,sevgili TUBİKKOŞ 2 kg verdi biz devam ediyoruz.Ben sana daadanın blog adresini ve DKZ hakkında bilgi alıcağın linkleri verim ama Daadanın sitesinde DİYETSİZ KALICI ZAYIFLAMA başlığını tıkla bilgi alıcaksın
http://daada.blogcu.com/3703774/
ayrıca soruların olursa ben ve Burda ki arkadaşlar cvp vermeye çalışırız.Sevgiler..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Tem, 2007 19:30

BENDE YENİ ÜYE OLDUM VE KİLOM 75:( BENDE 60'A DÜŞMEK İSTİYORUM. AMA O KADAR İRADESİZİM Kİ.BENİMDE SİZİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.BU KONUDA BANA DESTEK OLURMUSUNUZ?BENDE SİZLERE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.HERGÜN DİYETE VE SPORA BAŞLAMAYA KARARVERİP SONRA VAZGEÇMEKTEN BIKTIM:( 25 YAŞINDA 75 KİLO NASIL OLURUM YA.KENDİME ÇOK KIZIYORUM.......

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Tem, 2007 20:52

SEvgili duru;
Sevgi dolu mesajın için çok tesekkür ederim Smile Gonderdigin linki inceledim cok faydalanacagıma eminim hersey icin tesekur ederim durmak yok diyete devam ins Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 00:33

gulcin25 demiş ki:
BENDE YENİ ÜYE OLDUM VE KİLOM 75:( BENDE 60'A DÜŞMEK İSTİYORUM. AMA O KADAR İRADESİZİM Kİ.BENİMDE SİZİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.BU KONUDA BANA DESTEK OLURMUSUNUZ?BENDE SİZLERE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.HERGÜN DİYETE VE SPORA BAŞLAMAYA KARARVERİP SONRA VAZGEÇMEKTEN BIKTIM:( 25 YAŞINDA 75 KİLO NASIL OLURUM YA.KENDİME ÇOK KIZIYORUM.......

Hoşgeldin aramıza Gülçin, bir noktaya takıldım, kendine kızma boşuna ben geçen sene yani 25 yaşındayken 96 kiloydum (103e çıktım kısa süre) beterin beteri var...7 aydan fazladır ancak 74 kiloya düştüm.İradeni kontrol altına almak önce beynini ikna etmenden geçiyor.Problemini kabullen,ne istediği belirle ve bunu yaz bir kağıda hergün oku.Beynini şartlandır.Benim böyle bir kağıdım var ve ne zaman kaçamak yapmaya kalksam çıkarıp okuyorum etkili olduğunu göreceksin.

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 00:36

rica ederim senacım faydalanacağını umuyorum..güzel haberlerini bekliyoruz Razz

sena demiş ki:
SEvgili duru;
Sevgi dolu mesajın için çok tesekkür ederim Smile Gonderdigin linki inceledim cok faydalanacagıma eminim hersey icin tesekur ederim durmak yok diyete devam ins Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.