Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 18:14
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

03esra demiş ki:
Selam arkadaşlar,
Son bir kaçgündür Tere tohumu hakkında araştırma yapıyorum. Dr. Ender Saraç'ın bir gazeteye verdiği diyet listelerinde tere tohumunun zayıflattığını düzenli kullanımda tiroid hormaonlarını ve metabolizmayı hızlandırdığından söz ediyordu (bende hipotiroid hastası olarak hem hormon tedavisi görmekten kurtulurum ümidi ile hemde 1,5 yıldır verme çabası içinde olduğum ama bir türlü veremediğim 4 kilom için denicem). Aslında zayıflamak için yok yosun hapı yok lida işte isimleri herneyse bunlara kullanmaya karşıyım. Tere tohumu en azından doğal diye düşünüyorum ve yarın sabah uygulamaya başlıyorum. Ümit ediyorum söylendiği kadar işe yarıyordur. Bir hafta sonra neticeyi bildirmek için aranıza yeniden dönicem.

inşallah işe yarıyordur güzelim,
bence doktora bi danış önce, çünkü hormonlarla dolayısıyla sağlıkla ilgili çok önemli kararlar bunlar, hipotiroid için hap kullanıyorsan extradan onu da kullandığında fazladan metabolizmanı yorabilirsin, yine de sen bilirsin, kararın ne olursa olsun, her zaman yanındayım canımcım,
gönül dolusu sevgiler..
şeri.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 20:12

duru sen ne kadar zamanda kaç kilo verdin, kendime güvenim geldi saatlerdir yazılanları okuyorum sitede, ancak herkesin de dediği gibi şu tokluk hissini algılamak biraz zor gibi ama başarıcam desteğinizle.herkese başarılar.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 dkz
 Pts 06 Ağu, 2007 23:26

fanube ben 2-2.5 ayda 6 kg verdim tokluk hissini anlamak zor oluyordu başlarda ama zamanla alıştım tabii yavaş yavaş yiyerek

fanube demiş ki:
duru sen ne kadar zamanda kaç kilo verdin, kendime güvenim geldi saatlerdir yazılanları okuyorum sitede, ancak herkesin de dediği gibi şu tokluk hissini algılamak biraz zor gibi ama başarıcam desteğinizle.herkese başarılar.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 08:49

Duru arkadaşım Merhaba, bu sabah dkz ye başlıycam diye tartıldım ve çok sevindim 65 e inmişim 2 kilo gitmiş ve sanırım bu 2 haftadır kendimi diyet diyet diye sıkmadığım için oldu ve dediğin gibi herşeyi de yedim aslında bu 2 haftada, çok mutluyum sizlerle tanıştığım için , sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ben yeni üyeyim banada dkz yi anlatırmısınız acaba?
 Pzr 27 Şub, 2011 11:41

bana yardımcı olurmusunuz acaba. birde zayıflama cetveline nasıl ulaşabilirim.

En son aslış tarafından Pzr 27 Şub, 2011 11:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Şub, 2011 11:44

merhaba ben yeni katıldım aranıza ve zayıflamak istiyorum 58 kikoyum ve hedefim 10 kilo vermek. 19yaşındayım sınava hazırlanıyorum diyet yapmayı denedıgımde ders calısamıyorum. dkz yı duydum ve merak ettım nedır bu dkz? zayıflama diyetleri çöpe adlı kitapta yazıyormu? Rolling Eyes

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.