Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 Nis, 2008 17:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba adım aysin,yeni uyeyım.Ne satıcıyım ne de sızı kazıklamak ısteyen kar
duskunu bırıyım.Muzaffer Kushan dahıl bır suru dıyetısyen ve merkeze tonlarca para harcadım ama olmuyor sevıyorum yemeyı.Sonra yurtdısında yasarken tanıstıgım 3 urun ıle 80 kılodan 69 kıloya dustum 1 ay 10 gunde.Aynı zamanda sekerı ve karbonhıdratı kestım yuruyus yaptım.Bunlar neler ,
1-0 kalorı organık zeytınyagı.sebzelerımı bununla sote ettım yogurtla yedım,omlet yaptım,sogan kavurdum soslar yaptım daha da arttırabılırım.Haslama ıgrenc seyler yemek zorunda kalmadım.
2-1 gr dan az sekersızçkalorısız salata sosları ıle yesıllıklerımı seve seve yedım,dısarda yıyeceksem cantama koydum gıttıgım yerde sıktım yedım.Malum dıyetısyenler sosu yasaklar sadece 1 tatlı kasıgı zeytınyagı verırler bır tas dolusu salataya ve o da yetmez.
3-tatlı krızıne gırdıysem 0 kalorı sekesız tamamen dıyet jole ve puddınglerım yardıma kostu.Jolemı cevız badem ve meyve ıle yapıp rahatlıkla yedım.Ya da sekersız cıkolatalı pudıngımı yapıp rahatlıkla tukettım.

Basta da dedıgım gıbı kar guden bırı degılım.Daha fazla bılgı almak urunlerı gormek ıstersenız bana [email protected] a mesaj atabılırsınız.

Sevgıler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.