Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 16:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aaa aaaa tesadüfe bak, beğenmeyip değiştirmiştim, aynısı sende varmış
cimcime'cim. E ben tekrar değiştireyim bari, bu sanki aynı partide, aynı kıyafeti
giymek gibi geldi bana Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Haz, 2007 09:33

Smile baledocu aynısı olurdu ne olcakki! hangisi hoşuna gittiyse onu yap

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hoş Herkese Merhaba :)
 Per 28 Haz, 2007 11:54

Öncelikle herkese merhabaaa Smile Dün bloglar arasında dolaşırken tesadüfen bu siteyi keşfettim ve çok hoşuma gitti. Ne zamandır acaba diyet yapanların birbirine destek olduğu bi site var mıdır diye düşünüyordum,sonunda buldum Laughing
Ben 25 yaşındayım ve çocukluğumdan beri hem hafif tombul ve balıketliyim. Üniversite 3. sınıfa geçtiğimde bir ara 57 kiloya inmiştim ve nu hayatım boynca kendimi en iyi hissettiğim kiloydu... sonrası malum hepsi geri geldi bi şekilde Sad Şimdi üç aylık evliyim ve evlendikten sonra inanılmaz kilo aldım. Şu anda 66 kiloyum ve ben hayatım boyunca hiç bu kadar kocaman bir göbeğe kalçaya sahip olmamıştım Crying or Very sad Eşim benimle bu konuda çok dalga geçiyo ve çok yeme demek dışında verdiği bi destek yok malesef...Halbuki benim daha fazlasına ihtiyacım var.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hoş Re: Herkese Merhaba :)
 Per 28 Haz, 2007 16:24

tubikkos demiş ki:
Öncelikle herkese merhabaaa Smile Dün bloglar arasında dolaşırken tesadüfen bu siteyi keşfettim ve çok hoşuma gitti. Ne zamandır acaba diyet yapanların birbirine destek olduğu bi site var mıdır diye düşünüyordum,sonunda buldum Laughing
Ben 25 yaşındayım ve çocukluğumdan beri hem hafif tombul ve balıketliyim. Üniversite 3. sınıfa geçtiğimde bir ara 57 kiloya inmiştim ve nu hayatım boynca kendimi en iyi hissettiğim kiloydu... sonrası malum hepsi geri geldi bi şekilde Sad Şimdi üç aylık evliyim ve evlendikten sonra inanılmaz kilo aldım. Şu anda 66 kiloyum ve ben hayatım boyunca hiç bu kadar kocaman bir göbeğe kalçaya sahip olmamıştım Crying or Very sad Eşim benimle bu konuda çok dalga geçiyo ve çok yeme demek dışında verdiği bi destek yok malesef...Halbuki benim daha fazlasına ihtiyacım var.

Sevgili Tubikkos bizde seninle aynı probşemleri yaşıyoruz kimimizin sevgilisi kimimizin ailesi hep bize köstek olmuş yada olmaya devam ediyor.Ama biz ısrarla bu tatsız durumu ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.Bence eşin sana destek olamıyorsa onunla bu konuyu hiç paylaşma kendi kendine diyet yağ elbette bizimle birlikte Smile herkonuda yanındayız

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Haz, 2007 13:45

Spoilt desteğin için çok teşekkür ederim. Smile İnsanın kendini anlayan birileriyle bu konuyu konuşabiliyor olması çok güzel... Ben bu güne kadar bu konuda hep yalnız hissettim.Kilo verme çabama çevremdekileri de dahil etmeye çalıştım ama desteği kaybettiğim anda motivasyonum çok düşüyor,umutsuzluğa kapılıyorum ve bunun sonucunda kendimi çikolatalara dondurmalara saldırırken buluyorum. Sonradan duyulan pişmanlık da pek fayda etmiyor bildiğin gibi Sad

Ama bundan sonrasında gerçekten azimliyim....Çok kararlıyım istediğim kiloya kavuşmaya ama tabi ki bu noktada desteğiniz çok önemli...İnşallah hep beraber bunun üstesinden gelebiliriz...

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Haz, 2007 23:01

tubikkos demiş ki:
Spoilt desteğin için çok teşekkür ederim. Smile İnsanın kendini anlayan birileriyle bu konuyu konuşabiliyor olması çok güzel... Ben bu güne kadar bu konuda hep yalnız hissettim.Kilo verme çabama çevremdekileri de dahil etmeye çalıştım ama desteği kaybettiğim anda motivasyonum çok düşüyor,umutsuzluğa kapılıyorum ve bunun sonucunda kendimi çikolatalara dondurmalara saldırırken buluyorum. Sonradan duyulan pişmanlık da pek fayda etmiyor bildiğin gibi Sad

Ama bundan sonrasında gerçekten azimliyim....Çok kararlıyım istediğim kiloya kavuşmaya ama tabi ki bu noktada desteğiniz çok önemli...İnşallah hep beraber bunun üstesinden gelebiliriz...

Kesinlikle yalnız değilsin burda onlarca arkadaşınla diyette olduğunu düşün ki bu bir gerçek hepimiz rejimdeyiz ve başımıza gelenleri,üzüntülerimizi sevinçlerimizi paylaşıyoruz.
Umutsuzluk en büyük düşmanın ben de eskiden umutsuzluğa kapılır soluğu buzdolabında alırdım gelsin makarnalar gelsin ekmekler koca koca sandwichler...vs
Umutsuzluğa asla kapılma sen kendine bir yol çiz ve emin adımlarla ilerlemeye başla 1 hafta tartıda gelişme görmezsen 2.hafta görürsün ozaman da göremezsen izlediğin yol yanlıştır Smile
Asla aç kalma benim nacizhane tavsiyem budur,aç kalınca insan bir noktada patlıyor ve rejim çığrından çıkıyor elinin altında herzaman zararsız birşeyler bulundur.

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 16:21

yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!oleyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!yupiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!ben de dün dijital taart aldırdım. bu gün sabah tartıldım.72,5 çıktı Sad dememmki 69 um bu da iyi. ay kilo vermiş gibi sevindim Smile ama olsun tartıya göre devam önemli olan görntü tabiiiiiii öptüm

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.