Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 02:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

şericim senin uçutmanda güzel olmuş Very Happy yaa benim kaplumbağam yol alsında yavaş yavaş alsın belki bir gün tavşanlı yaparım Razz

tombiş arkadaşım iki haftada 1kilo 100 gram vermekten şikayetçisin ama bence gayet güzel, önemli olan tartının aşağı doğru inişte olması değilmi.hem daha doğum yapalı 6 ay bile olmamış sen esas şimdi kilo vermeye başlarsın.birde bebişini emziriyorsan metabolizman daha hızlı çalışacak dr.lar emziren annelerin daha hızlı kilo verdiğini söylüyor o yüzden moralini bozma derim Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 02:20

evet canım, yavaş ama emin adımlarla ilerlemek en güzeli, çünkü ne kadar yavaş verirsen o kadar iyi korursun kilonu.

tompişcim rozerin'e katılıyorum, bence boşuna endişeleniyorsun,
eninde sonunda gidicek bu kilolar, bizimle başa çıkabilir mi söyle bana Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 09:25

Şeri canım senden özel bir ihtiyacım var !!Bu aralar blogumda beni çok yoruyorlar kendimi çok yalnız hissediyorum eğer mümkünse bana maille bu DKZ hakkında nasıl zayıfladığına nasıl karar verdiğini nasıl uyguladığını biraz anlatabilirmisin istersen burda yayınla izin verirsen burdan bloguma alıntılayım olurmu şericim Wink
Sevgiler.Öpüldün..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 09:50

Tebrikler Şeri'cim, aramızdan senin gibi başaranlar öyküsü çıktıkça,
inan bu bizlerin motivasyonunu çok olumlu etkliyor. Kendimize ve
başarabileceğimize inanmamıza yardım ediyor. Azmin ve istikrarın
için kutluyorum seni, ama sen şu an yolun yarındasın unutma, ilk yarısı
fazla kiloları vermekti, ikinci yarısı ise onları korumak. Ben senin
bu ikinci yarıyı da başarıyla atlatacağına inanıyorum. Ama lütfen
1 kilonun bile geri dönmesine izin verme. Çünkü biliyorsun bir bir derken
3-4-5- oluyor.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 10:34

sevgili dadaa, sen ne yaptığını biliyor ve bunun gözle görülen sonuçlarını elde ediyor musun... gerisini boşver. kendini hiç kimseye bişey anlatmak zorunda da hissetme... sen zaten kendine birşeyleri ispatlamışsın ne gerek var diğerlerine... ne diye kendini yoruyor, üzüyorsun...net garip bir yer insanların hangi amaç ve hangi psikolojiyle yazdığını bilemiyorsun o yüzden bir çoğunu dikkate almamak gerek diye düşünüyorum ben. zayıflıyor musun? evet... itirazı olan??? sanmıyorum... Smile (vay be içimde asabi net cadısı bir karpuzzz varmış da haberim yokmuş Wink )

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 10:37

hayır sinirleniyorum çünkü şişman olma psikolojisini yaşamış, bundan kurtulmak için çaba sarf eden ve bu konuda da yol almış insanlara karşı daha anlayışlı olunmasını bekliyorum. kilo verilmiş mi verilmiş ister diyetle ister diyetsiz kime ne yaa... (imdattt cadıyı susturamıyorum Smile )

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 11:24

Canım arkadaşım benim ya Şeri öyle çok sevindimki ne diyeceğimiz bilemiyorum. Ama pekde şarşırmadım açıkçası o kadar azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerledin ki, bana süpriz olmadı. Biliyordum en kısa zamanda başaracağını darısı benim ve diğer kardeşlerimin başına inşallah. Yeni hayatın ve yakın zamanda yapacağın düğünün için seni şimdiden tebrik eder, hayatın boyunca böyle enerji, azim ve mutluluk la dop dolu olmanı dilerim. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim bana karşı gösterdiğin sabır, verdiğin sonsuz desteğin için çok çok tşk. ederim. Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 11:54

karpuzzz cadısı sağol desteğin için kendimi gerçekten iyi hissettimmm.Teşekkürlerr;)mucks

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 12:53

Şeri tebrik ederim.Çooook sevindim.Kimse senin kadar mutlu olamaz değil mi:)
Aman sakın bozma dikkat et.Bize de örnek ol.Oburlar olarak senin gibi başaran herkesin desteğine ihtiyacımız var.
Arkadaşlar;hergün girip yazılarınızı okuyorum.Bilgisayar başında canım bir şeyle atıştırmak istiyor ama kalkıp su içiyorum.Müzik açıp dans ediyorum, yine su içiyorum. Smile Sizi okumuyor olsam çoktan "patates kızartması&kola" patlaması yaşıyor olurdum.
Veeee 1 hafta olmadan tartılmayacaktım.Bugün tartıldım, tutamadım kendimi.2 kilo az gösterdi.Diğer tartıyla da tekrar tartıldım.İnanamadım.Ama diğeri 2.4 daha az gösterdi.
Çoook mutluyum.Tam bir gaza gelme durumundayım. Razz
Bu kadar çabuk sonuç beklemiyordum.
Neyse, haydi, ben kalkıp biraz daha dans edeyim.Jennifer Lopez bile vız gelir artık. ;)Beyonce ve Shakira dinliyorum.Zıpladığıma inanabilirsiniz.Razz
Ne kadar verdiğim de önemli değil.Vermeye başlayınca gerisi gelecek biliyorum!!!Daadacım, Karpuzzz çok haklı.Sakın aldırma.Bunu itici güç olarak kullan.
Sevgiler.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Haz, 2007 13:13

daada'cım yakın zamanda yazmaya çalışıcam inşallah, tam DKZ olmasa da bu mantıktan uzaklaşmamaya kendimi sınırlamamaya calıştım, canım ne istiyorsa yedim ama suyun yardımıyla cabuk doyduğumu hissettim yani iştahımı kontrol altına aldım bi anlamda.

baledo'cum teşekkür ederim, sizi daha fazla hırslandırsın motive etsin diye hedefime ulaşmış bi şekilde uçurtmamı da ekledim oraya: hafif, özgür, rahat, yükseklerde, uçuyo, mutlu, huzurlu.... artık ne mesaj çıkarırsanız.. dediğin gibi kilo vermek bi yere kadar, önemli olan onu ne kadar koruyabildiğindir aslında, bende bu iştah varken, bakalım, Allah sonumu hayretsin.. Rolling Eyes

karpuzzz'cum sana katılıyorum, daada kendine güvenen ayakları üzerine sağlam basan başarılı ve güzel bi bayan, onun kimseye bişey ıspatlamaya ihtiyacı yok, önemli olan onun kendini nasıl mutlu hissettiğidir. ayrıca bence sinirlenme aksine keyif almak lazım bu durumlarda zira incelip güzelleşenleri çekemeyenler ancak böyle gıcıklık yapar, daada'cım boşver sen onları..

esra'cım, canım, senin yerin bende her zaman çok özel, biliyosun, desteğin olmasa bilmiyorum kimbilir ne zaman gerçekleşirdi rüyalarım Smile
asıl ben teşekkür ederim, herşey için..

hadi şimdi sıra sizde Wink
güzel mutlu haberlerinizi bekliyorum..
sevgiyle sağlıcakla kalın,
şeri.

En son şeri tarafından Cum 29 Haz, 2007 05:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.