Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Haz, 2007 13:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Gülcan'cım önce yüzümden alıyorum ve veriyorum şimdi görenler yüzün çökmüş diyorlar ki doktorum 20 kilo fazlan var demesine ragmen sanırım bu konuda şanslıyım.38 beden allahım zaten ne geliyorsa başımıza bu beden meseleleri yüzünden geliyor insallah hep birlikte 38 sınıfına dahil oluruz Smile benimde en büyük hayalim şu "bu bana büyük geldi bir küçüğü var mı ? " hep büyüğünü sormaktan sıkılmıştım artık.
Belli bir noktadan sonra profesyonel destek almak gerekli sağlık problemlerine yol açmamak için.Aç aç gezdirmiyorsa iyi bir doktordur benim düşüncem bu :)insallah istediğin 38 bedenlere kısa sürede kavuşursun

sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Haz, 2007 17:52

ay çok güzel:D

ben bugün gayet güzel sabah 6 da kalktım yürüyüşüme gittim 7 30 da döndüm çok iyi geldi stresime falan da Smile ama sanırım iştah açtı biraz bugün toplam bir kepek ekmeği yedim Embarassed iki öğün tavuk yemeği semizotu kiraz kayısı sabah da biraz kepek ekmeğiyle beyaz peynir.spora başladım diye yediklerimden kaybetmem umarım Sad ama acıkıyorum ne yapayım Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Haz, 2007 17:56

ay çok güzel:D

ben bugün gayet güzel sabah 6 da kalktım yürüyüşüme gittim 7 30 da döndüm çok iyi geldi stresime falan da Smile ama sanırım iştah açtı biraz bugün toplam bir kepek ekmeği yedim Embarassed iki öğün tavuk yemeği semizotu kiraz kayısı sabah da biraz kepek ekmeğiyle beyaz peynir.spora başladım diye yediklerimden kaybetmem umarım Sad ama acıkıyorum ne yapayım Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Haz, 2007 19:08

Yapma Rouge ya ne güzel hareket ediyorsun fazladan ekmek yiyerek bunu boşa çıkarma salatalık kemir ekmekten uzak dur Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 Haz, 2007 12:08

dimi haklıısn ben de böle bi gıdımcık aldım ekmeği öle yedim heheh hadi bakalım ağustosa kadar inşallah 55i görürümVery Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 Haz, 2007 12:34

Başaracağına yürekten inanıyorum kardeşim herşeyden önce senin gençliğin yeter bunu başarmaya (kendimi birden yaşlı hissettim ehehe)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 Haz, 2007 22:43

yaa yapma asıl genç sensin Very Happy ben okadar hamım ki bütün sırtım ağrıdan ölüyor:D

alışacak ama başka çaresi yok sonucu görmeden vaz geç memm:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 Haz, 2007 22:47

yaa yapma asıl genç sensin Very Happy ben okadar hamım ki bütün sırtım ağrıdan ölüyor:D

alışacak ama başka çaresi yok sonucu görmeden vaz geç memm:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 15 Haz, 2007 22:52

bende gencimde senin gibi çıtır değilim ben kıtır sayılıyorum sanırım Smile Sen beni bir görsen Rouge'm florya sahilinin dili olsa konuşsa dili dışarda biri her akşam (karanlık çökünce gidiyorum gizli gizli ehe) elinde su şişesi bi o tarafa bi butarafa 1 saati doldurmaya çalışıyorum eve zor atıyorum kendimi yatağın yolunu zor buluyorum ama mecburuz zayıflamak şişmanlamak kadar kolay değil malesef Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 16 Haz, 2007 11:31

hakkat ne kadar haklısın ya ben de sabahın köründe gidiyorum gizli gizli sorma Smile ne yağpayım ama hep konuştuğumuz diyet sabotecileri burda da baş gösteriyor imalarla falan sinir ediyorlar adamı :

bunların hepsinin yararını zayıflayınca ve vucüdumuzda kaslar çıkmaya başlayınca görüciizz gerçi bilmiyorum yürüyüşle kas olur mu ama Very Happy iyi çalışıyordur sanırsam çünkü belimin bu kadar ağzımasından sırt kaslarımın çok zayıf olduğunu çıkarttım Rolling Eyes

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.