Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Ne Kadar Sağlıklısınız.
 Sal 12 Haz, 2007 18:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sağlıklı Beslenme

Dengeli bir diyet hazırlamak güç olabilir. Dengeli bir diyet sağlık açısından temel öneme sahiptir. Sağlıklı beslenme karbonhidratlar, yağlar ve proteinler gibi mikro besinlerin de uygun şekilde alınmasını gerektirir. Diyetin öneminin daha iyi kavranması ve yaşam standardının genel olarak yükseltilmesi Avrupa vatandaşlarının beslenme düzeyinde önemli iyileştirmeler sağlamıştır. Artık yaygın olarak gözlemlenen yanlış beslenme alışkanlıkları geçmişte kalmıştır. Uygun ve dengeli beslenmenin sağlığımızı koruduğu gerçeğinin bilinmesine rağmen çok azımız bu bilgiyi uygulamaya geçiriyoruz. Protein, karbonhidrat ve yağ gibi 'Makro' olarak alınan besinler batılı diyetlerde çoğu zaman gereğinden fazla yer alırken, vitaminler ve mineraller gibi 'mikro' besinlerin tüketimi ise gıdaların saklanma, pişirilme ve işlenme yöntemlerinden ötürü veya bazen de meyve ve sebzeler gibi mikro besinler bakımından zengin gıdaların yeterince yenmemesi nedeniyle yetersiz düzeyde olabilmektedir.

Arkadaşlar ben uluslararası bu firmada sağlıklı beslenme danışmanlığı yapıyorum. Bu bilgileri öğrenmenizi istedim.Eğer ciddi anlamda kilo vb. problemi olan varsa benimle irtibata geçebilir. [email protected] 0538 479 82 61

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Haz, 2007 19:41

heh bi de bu herballife zincirleri moda oldu

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Haz, 2007 23:24

İNANMAYINNNN

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Soru (Başlık yok)
 Çar 13 Haz, 2007 00:34

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum bu herbalife mesajını okuyunca dayanamadım.ayol o kadar iyi bir üründe amerika avrupa kullanıyor da obezite niye çığ gibi büyüyor Question doğru beslenme alışkanlığı edinilmeden olmuyo işte ne yani zayıf kalmak için ömür boyu herbalife mamasımı yiycez siz öyle mi yapıyorsunuz Exclamation

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 13 Haz, 2007 18:44

Arkadaşlar bugün Murat topoğlu (akupunktur uzmanı) bile dediki yok bantmış eczaneden alınan ürünlermiş bunlar ticari.. zayıflamak için spor+ diyet başka yolu yokkk. ben kendimi bildim bileli şişmanım çünkü kortizonlu ilaçlar kullandım.. zayıflamak uğruna hap+krem+bitkisel destek hepsini kullandım sonuçmu hala 70 kiloyum amacım kimseyi kötülemek falan değil ama ben bu uğurda çok para harcadım lütfen dikkat edin !!!

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 13 Haz, 2007 23:56

burdaki herkes eminim bu tür yöntemlerin çoğunu denemiştir.ve yine eminimki satıcılarını görmek bile istemiyorlardır.

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Soru (Başlık yok)
 Sal 19 Haz, 2007 14:46

elifce demiş ki:
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum bu herbalife mesajını okuyunca dayanamadım.ayol o kadar iyi bir üründe amerika avrupa kullanıyor da obezite niye çığ gibi büyüyor Question doğru beslenme alışkanlığı edinilmeden olmuyo işte ne yani zayıf kalmak için ömür boyu herbalife mamasımı yiycez siz öyle mi yapıyorsunuz Exclamation

bende tüm dediklerine sonuna kadaar katiliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Soru (Başlık yok)

elifce demiş ki:

bende tüm dediklerine sonuna kadar katiliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
Soru cok dogru

elifce demiş ki:

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 29 Arl, 2008 16:03

selam bende şimdi üyeniz oldum boyum 160 kilom 95 obeziteyim Very Happy destek ve yardımlarınızı bekliyorum zayıflayamazsam kocam elden gidecek.bu herbalifeyi bende kullandım hiçbir işe yaramadı

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.