Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Dikkat ! (Başlık yok)
 Sal 31 Tem, 2012 01:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve bende akupunktur tedavisi oluyorum öncelikle akupunktur tek başına yapılan birşey değildir . Kötü yorumlara kesinlikle katılmıyorum çünkü akupunktur zayıflama yöntemi değil zayıflamaya diyete yardımcı bir faktördür . Akupunktur siz diyetinizi yaparken sizin daha rahat yasamanızı sağlar elleriniz titremez veya açlık hissetmessiniz . Bunun belli başlı kuralları var akupunktura gidiyorum diye herseyi yiyemezsiniz . pirinci makarnayı patatesi hayatınızdan çıkarıcaksınız ve 7den sonra bir şey yemiyeceksiniz meyve kilo yapmaz diye meyveye yüklenmiceksiniz meyvede şeker oranı fazladır günde 100gramdan fazlası artı kaloridir. hergün bir saat yürüyeceksiniz . bu bir yaşam tarzıdır siz aeterince açıklayabilmişimdir Smile)kupunkturu bırakırsanız ve bu yaşam tarznı sürdüremezseniz elbet kilo alırsınız Smile) bu konuyla alakalı soru sormak isteyen varsa yardımcı olabilirim ben bir ay bir hafta önce başladım 93 kilodan 84e indim herkese kolay gelsin umarım iyi açıklayabilmişimdir.Smile)))))

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.