Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Kas, 2006 23:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bende akupunkturla zayıflayanlardan biriyi başlayalı 1 ay oldu.ayrıca bölgesel zayıflama için karboksi terapi alıyorum.10-12 seansta tamamlanacak.mezoterapiye göre daha sağlıklı bir yöntem.iğne batarken acı hissedilmiyor fakat gaz enjekte edilirken hafif bir yanma ve gerginlik hissi oluyor.iğneden çok korkan biri olarak hiç korkusuz tedavime devam ediyorum.tavsiye ederim.sevgiler.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Kas, 2006 02:30

sevgili karabiber, tam aradığım kişisin. Bugün akupunkturumun 2., diyetimin 3.haftasına başladım. 15 günde toplam 3,5 kilo verdim. Gerçi doktorum 2 haftadır bu verdiğim kiloların su ve kas altı yağları olduğunu özellikle karın bölgesi yağlarından hiç vermediğimi söyledi. Bugünkü kontrolümde de aynı şeyleri tekrarladı ve 10 seanslık karboksi terabi önerdi. Açıkçası moralim bozuldu. Neden mi?
1.si doktoruma olan güvenim biraz sarsıldı.
2.si karboksi terapinin maliyeti Sad
Başta kabul ettim fakat eve gelince vazgeçtim. Embarassed Ben bir süre daha diyet ve akupunktur eşliğinde devam etmek istiyorum diye karar verdim. Ancak şu saat itibariyle kafamda henüz soru işaretleri kaybolmuş değil. Sen daha detaylı olarak bu karboksi terapiden bahsedebilir misin. Şimdiden teşekkürler.sevgiler.banus

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Kas, 2006 14:18

iyigünler banus.ben akupunktura 2 hafta devam ettim ve kendi isteğimle akupunkturu bırakıp karboksi terapiye başladım şu anda diyetime kendim devam ediyorum.karboksi terapinin 5 seansı bitti 5 seansım daha var.benim yaşadığım yer küçük bir yer ve karboksi terapinin maliyeti burada çok fazla değil.gerçi bütçemi biraz zorluyor ama inceldiğimi ve çatlaklarımın kaybolduğunu gördükçede mutlu oluyorum.istanbulda bu işin maliyeti nedir bilmiyorum ama gerçekten işe yarıyor.korkulacak kadar da acımıyor.ben ayrıca her sabah düzenli olrak yürüyüşümüde aksatmıyorum.inşallah yardımcı olabilmişimdir. sevgiler

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Arl, 2006 17:35

Sevgili Karabiber, erken cevabın için çok teşekkürler. Karboksi terapinin maliyetinin 600 USD olduğunu söyledi doktorum. Senin de söylediğin gibi benim de bütçemi biraz zorlar ama aklıma koyarsamda yaparım aslında.
Ama bir de şöyle düşünüyorum. Benim zayıflamakta amaçlarımdan biride 2.çocuğu düşünüyor olmam. (Tabi bu sefer çok kilo almamaya çalışacağım.) Acaba 2.hamileliğimden sonra mı başlasam diyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Arl, 2006 20:25

merhaba banus,hamileliğinden önce akupunkturla kilo verip karboksi terapiyi doğumdan sonra alman daha iyi olabilir.bence iyi düşünmüşsün böylesi daha akıllıca olur.tabi ki son karar yine sana ait.herşey gönlünce olsun.sevgiler.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 akapunktur..
 Cum 01 Arl, 2006 21:55

Sevgili Münevver

kilo vermeyi gerçekten arzu etmekte haklısın..fakat henüz başlarken zayıflamak için neden akapunkturu seçtin.?.cevabını biliyorum.. çünkü pek çok hastamdan duydum bunu.. ''irademe hakim olamıyorum akapunktur iştahımı kapatacak'.. peki güzel kızım ya sonra..? iştahın kapandı.. sana verilen şok diyetlerlede işte marul yoğurt maden suyu..v.b 1 haftada 5 kilo vereceksin..
v.s.. ya sonra?..sonrasını söyliyeyim.. 1 hafta boyunca yoğurttan aldığın yüksek protein lerin sağlığa sakıncalı termik etkisi ile bolca su kaybedeceksin..karbonhidrat tüketiminin son derece kısıtlı olmasıda bu su kaybını arttıracak..ve beraberinde kasta kaybedeceksin.. ama yağların aynen duracak.. yani aslında zayıflamayacaksın..ilerleyen dönemlerdede su kaybın duraklamalarla sürecek.. PEKİ AKAPUNKTUR İĞNESİNİ HAYATIN BOYUNCA KULAĞINDA TAŞIYACAK MISIN?_
iğne çıkarıldığı anda büyü bozulacak.. bu hikayenin sonunda bizlere başvuran pek çok hastamızı toparlamakta zorlanıyoruz. çünkü bilinçsizce verilen bu diyetler sonucu durma noktasına gelmiş metabolizmaları harekete geçirmek bir hayli güç oluyor..
bence vakit geçirmeden bir diyetisyenden destek alman daha sağlıklı olur.. yaşın genç..böyle sağlıksız yöntemlerle sağlığını bozma.. diyetisyenden alacağın liste,sana özel yeterli ve dengeli beslenme programıdır..
5-6 defaya bölünmüş öğünlerle asla açlık hissi duymadan ,ve yavaş yiyerek doyma merkezini uyararak,alışkanlıklarına uygun bir beslenme modeli ile kendini zorlamadan zayıflaman mümkün.. ve beslenme prog. la birlikte birlikte uygun egzersiz programlarıda kas kaybını önleyerek metabolizmanı hızlandırmana yardımcı olacaktır.. şunu unutma ki diyetten diyete koştukça yağ oranını yükseltir şu anki kilonun iki katına çıkabilirsin.. aslolan yaşam biçimini değiştirmek yavaş yavaş doğru beslenme alışkanlıkları edinmektir.. başarabilirsin...sevgimle.. Dyt. Nazmiye

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Arl, 2006 08:39

tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim nazmiye hn.
agustos ayinda akupunktur yaptirmistim acikcasi kilo kaybi olarak pek bi faydasini gormedim zaten.
ben totalde 4 kilo verdim sadece!!
ama mezoterapi tedavisi icin ayni seyi soyleyemiycem.bende acayip ise yaradi.
sevgiler,

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 iğnesiz akupunktur
 Pts 11 Şub, 2008 11:29

Ben de akupunktura başladım. iştah kesme konusunda işe yarıyor ama , asıl etki bitkinlik ve karın kazıntısının olmaması.
yani kokusunu falan duyarsanız bişey cekiyo canınız
benim vermem gereken birsuru kilo var, +30 diyeyim
umarım işe yarar daha 1 hafta once basladım, bugun tartılıp kaç kilo verdigime bakacagım 1 haftada, öyle hergun tartılmayı sevmem ben.
herkese sevgiler!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 19:45

sevgili arkadaslar bence en ii yol diyet ve spor cunku bir cok tanidigim arkadasim akupunturla verdigi kilolari cok cabuk bir sekilde geri aldi pek kalici bir cozum olarak gormuyorum tabi bu sadece benim gorusum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 19:49

akupunkturla 22 kilo verip 30 kilo aldim.. bilginize.... hemde o kilolari 4 ayda löpür löpür aldim.. sadece diyet ve yürümek.. baska birseyi cözüm görmüyorum... ve BOL SABIR lazim

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.