Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik herşey güzel gidiyor, şimdilik..
 Pts 20 Ağu, 2007 23:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam tüm diyet kardeşleri Smile ben bu siteye kararlı diyetime başlamadan hemen önce üye oldum, yazılarınızı okudum, en azından benimle aynı şeyleri hisseden bu kadar insan olduğunu farketmem beni çok ama çok motive etti. Bunun için de belki yardımcı olabilirim diye ben de sizinle diyetimin ilk haftasını paylaşmak istedim.. Öncelikle her zaman olduğu gibi bir pazartesi günü başladım diyetime. Bu diyet bana daha önceden diyetisyenim tarafından verilmiş çeşitli bir yemek listesiydi. Daha önceleri diyetisyeni bırakmamdan ötürü aldığım kilolardan kurtulmayı hedefliyordum ve başladım. Neredeyse herşeyden yiyordum, tabi kızartma hamur işi yağlı yiyecekler değil ama sebze meyze tavuk ızgara ürünleri, herşey serbestti, ölçülü olmak kaydıyla tabi. İlk günler oldukça zorlandım, 1 gün geçti, 2 gün geçti derken kendimi ciddi bir beslenmenin içinde buldum, günler geçtikçe alıştım.. Açlığımı bastırmak için su içip meyve yiyordum. Hayatımda ilk defa canım pizzalar, börekler, çörekler, tatlılardan çekmemeye başladı. Bunu da şöyle başardım.. Canımın çektiği yemekleri yedikten sonraki pişmalık duygusunu getirdim aklıma, onlardan yersem nasıl da kendimi kötü hissedeceğimi kazıdım zihnime. Bugün tam 1 haftası doldu diyetimin. Sabah heyecanla kalktım, tartılınca şok oldum çünkü 1 haftada kendime eziyet etmeden tam 4.2 kilo vermiştim. Hayatımda ilk defa inanıyorum, ilk defa imkansız olmadığına inanıyorum. Meğersem herşey insanın zihnindeymiş, önce yürekten istemek önemliymiş. Devam edeceğim ve hedeflediğim kiloya varacağım kardeşlerim tabi ki destekleriniz de benim için çok önemli, hepinize bu güzel site için teşekkür ediyorum =)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Ağu, 2007 09:31

tebrik ederim jolene.yaşın daha çok küçük ve daha çabuk kilo verirsin.kilo verirken spor yapabildin mi.sana tek tavsiyem çok çabuk kilo vermek iyi değil.bir haftada 4 kilo çok fazla geldi bana.tabii insan ağırlığına görede kilo veriyor ama.kiloyu verirsin bir şekilde önemli olan geri almamak.verdiğin zamanda dikkat etmende gerekiyor.sen zaten bunları biliyorsundur.başarılarının devamını diliyorum.sevgiler.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Ağu, 2007 13:02

tebrik ederim...kilo vermene çok sevindim jolene senin daha iyi motive olmanı sağlamıştır eminim, moralini bozmak isteem ama pınarın dediği gibi inşallah geri almazsın canım kısa zamanda verilen kiloları şimidye kadar fazlasıyla almanın acısını çok yaşadık biz....ve sevdiğin yiyeceklerden ne zamana kadar uzak durabilirsin.... dkz ye çevirebilirsen bunu senin için daha sağlıklı ve iyi olur acizane tavsiyem....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.