Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Tem, 2007 14:59
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

spolitcim ebby e yaklaşımını çok beğendim...sen harikasın tabiki heşeyden önemlisi sağlıklı bir fizik ve ruh hali ile kilo kontrolü sağlanmalı ama şekerim kendim içinde söylemeliyim hareketsizlik benim esas düşmanm bunu aşmalıyım... sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Tem, 2007 16:19

öncelikle aramıza hoşgeldin ebby.. BEn de yazdıklarını okudum ve pek çok arkadasım gibi aynı şeyi söyleyeceğim sanırım. Bana da yediklerin çok az gibi göründü...Sonuçta sen normalde yediğin miktardan kesip birden çok daha az enerji almaya başlamışsın ve bunun senin için iyi olduğunu düşünmüyorum... Hiçbirimiz için olmadığı gibi. Ben bugüne kadar bir sürü diyet denedim ama sonucu hep hüsran oldu bu tip aşırı kısıtlamalar insanın psikolojisini olumsuz etkilemekten öteye geçmiyoor malesef. Ben bu siteyle tanıştıktan sonra DKZ :Diyetsiz Kalıcı Zayıflama yöntemini keşfettim ve burada spoilt,daada vb. bir çok arkadasımızın bu uygulamayla hem de istediklerini yiyerek nasıl başarıya ulaştığını gördüm...Sadece 1 haftadır DKZ uyguluyorum ve sevdiğim herşeyi doyana kadar
yiyerek 1,3 kg verdim bile. Ben sana da bu metodu denemeni öğrenirim. İnan bana işe yarayacaktır. Özellikle senin gibi kilo vermek konusunda bu kadar azimli bir insan bunu rahatlıkla başaracaktır. Üstelik verdiğin kilolarda kalıcı olacak ve aç kalmadan başaracaksın bunu.... Haddime düşmez ama istersen aşağıda vereceğim linke bir tıkla ve bu yazıyı oku... Eminim diyetler konusundaki düşüncen hepimizin olduğu gibi değişecektir.
Ben bunu başarabileceğine inanıyorum..

http://www.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?t=287

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Dikkat ! DÜZELTME
 Cum 06 Tem, 2007 16:59

ARKADASLAR BİR DÜZELTME YAPMAK İSTİYORUM Exclamation

Ben bugün çok yoğun çalışıyorum ve bunun yanında bir yandan da forumumuzu takip etmeye uğraşıyorum... EBBY yi sanki yeni katılmış gibi hoşgeldin demişim halbuki benden çok öne üye olmuş...Açıkçası yazım tarihine kayıt tarihine bakmadan direkt olarak yazdığı mesajları okumuşum Embarassed Kusura bakma EBBY bu yoğunlukta bu kadar çok çalışırken oluyor böyle hatalar... Embarassed Embarassed Embarassed Laughing

www.tubikkoslife.blogspot.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 16:41

slm,bende aranıza yeni katıldım.hayatımda hiç bu kadar kilo almamıştım.tabi hepsi benim suçum(o kadar çok yersen olacağı buydu)neyse arkadaşlar bende iki hafta içinde 5 kilo vermişim.bunların çoğu şişkinlik ve yerleşmemiş kiloydu.bundan sonrası önemli di mi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 16:56

NEVİN demiş ki:
spolitcim ebby e yaklaşımını çok beğendim...sen harikasın tabiki heşeyden önemlisi sağlıklı bir fizik ve ruh hali ile kilo kontrolü sağlanmalı ama şekerim kendim içinde söylemeliyim hareketsizlik benim esas düşmanm bunu aşmalıyım... sevgiler

Nevin ablacım, çok özür dilerim mesajını bugun n gördüm.Güzel sözlerin için teşekkür ederim.
Bende hareket edemezdim ama Allah tarafından içime bir yürüme arzusu doğru dağ tepe yürüyorum artık.Darısı başına Smile

sevgilerimle

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.