Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 04 Tem, 2011 18:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

KIZLAAAR!!! Hiç dışarı, parka, sahile çıkıcam diye kendinize dert etmeyin. Ben mesela dışarı makyajsız çıkmadığım için asla böyle bir şey yapmam mümkün değil. Ben de LESLİE SANSONE WALK AT HOME'un 68 dakika 5millik videosunu indirdim. Sadece yürümüyorsun çeşitli hareketler yaptırıyo kadın arada koşturuyo falan... Hiç sıkılmıyorsunuz 1 saat kadın sürekli konuşuyor çünkü=) İlk kez bugün yaptım ve deli gibi terledim ardından direk duşa attım kendimi Very Happy Sıkılaşmaya yetmeyebilir ama akşamları da Callanetics yapmayı düşünüyorum. Bunların ikisinden birini yapan var mı kızlar işe yarar mı? 5 kilo vermek için 3 haftam var diyet de yapıyorum. Başarır mıyım??

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: harika bişey yürümek
 Per 21 Tem, 2011 13:08

adige demiş ki:
uzun süredir yürü me planları yapıyordum nihayet iki gündür çıkıyorum çok mutluyum.84 ten 70 e yürüyüşle düştüm hemde kendi çabamla[bir an şimdi olduğunu düşündüm süpermiş] üzerinden çok geçti şimdi 93 ü gördüm,şoka girdim.87 den 1 ay içinde çıktım o kiloya.ikinci ay dikkat ettim 88 oldum tüm yolları araştırmaya çalışıyorum.ölçümü aldırdım doktora gittim.ne duyuyorsam faydalanmaya çalışıyorum hatta siteyide böyle buldum saatlerce int.de dolaşırken motive olmak için yazıyorum ve bende başardım yazmak için sabırsızım.iştahım çok nihayet bir sınıra getirebildim çok uzun sürdü.yürüyüşü giderek arttıracağım bu ay.ikinci ay spor salonuna gitcem.yürümenin faydaları anlatmakla bitmez.tarif edilemez.iki gündür çok heyecanlıyım hep yürürüm inş.önce mutluluk hormonunu çalıştırıyor bu kesin.her yerin gidiyor.inceliyorsun.müthiş bir ısınma sonra hareket yapabilirsin,özellikle açık havada yürümek herkese tavsiye olunur

ya ben yürüyüşün çok faydalı olduğunu biliyorum ama siz nasıl yapıyorsunuz??eşofmanları çekip spor ayakkabıyla tempolu tempolu mu yürüyorsunuz?çalışıyorum,oturduğum yerde yürüyüş parkuru filan yok Embarassed sadece işten eve yada evden işe yürüyebilirim.böyle hızlı hızlı yürüsem faydası olmaz mı acaba Shocked

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 22 Tem, 2011 10:30

Areira bende çalışıyorum canım 9da iş başı yapıyorum ve 7:30da kalkıp kahvaltımı yapıp bir saat yürüyüş yapıyorum. Hafif tempolu bir yürüyüş yeni başlayanlar için benim 2 ay olacak düzenli yürüyüşe başladığım bir kaç güne hafif koşmaya başlayacağım. Yani demek istediğim eğer daha sıkı bir vucuda sahip olmak istiyorsan gece erken yatıp (8saatlık bır uyku yeterlı) sabah uykundar feragat etmelisin =)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.