Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Ağu, 2007 20:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar . Bu siteyi şimdi keşfettim ve birbirinize desteğiniz çok etkiledi beni. Beni de aranıza alın nolurrrrrrrrr. Psikolojim çok bozuk. 32 yaşıma girdim 2 gün önce ve 155 boyunda 67 kiloyum kendimden nefret ediyorum acil yardım lütfen önerilerinizi bekliyorum beni yalnız bırakmayın.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 01:13

merhaba fanube hoşgeldin!sakın psikolojini bozma inatla sebatla yavaş yavaş gider o kilolar.Burada dikkat edersen dkz ile zayıflayan arkadaşlar ve diyetle zayıflayan arkadaşlar var.Hangi yolu seçersen seç moralini yüksek tutmalısın çünkü herşey beyinde başlıyor.Tek başına değilsin Smile sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 hoşgldin
 Pts 06 Ağu, 2007 10:16

Merhaba fanube.Aramızdasın zaten merak etme...Ama lütfen olumsuz düşünme kendinden nefret edersen hiç birşey başramazsın.Beynine devamlı ben kilo veriyorum ben sağlıklı inceliyorum komutlarını ver ve başaracağına inan tamam mı?Bu arada doğum günün kutlu olsun Razz

fanube demiş ki:
Merhaba arkadaşlar . Bu siteyi şimdi keşfettim ve birbirinize desteğiniz çok etkiledi beni. Beni de aranıza alın nolurrrrrrrrr. Psikolojim çok bozuk. 32 yaşıma girdim 2 gün önce ve 155 boyunda 67 kiloyum kendimden nefret ediyorum acil yardım lütfen önerilerinizi bekliyorum beni yalnız bırakmayın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 16:39

Merhaba , Beril ve Duru teşekkür ederim buna çok ihtiyacım vardı dün diyet sitelerinde dolaşırken keşfettim burayı iyiki varsınız. Bir dahaki doğum günüme zayıf girmek istiyorum artık . arkadaşlar ' dkz' dediğiniz şeyden bahsedermisiniz biraz. Sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Not (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 16:46

DKZ diyetsiz kalıcı zayıflama demek

fanube demiş ki:
Merhaba , Beril ve Duru teşekkür ederim buna çok ihtiyacım vardı dün diyet sitelerinde dolaşırken keşfettim burayı iyiki varsınız. Bir dahaki doğum günüme zayıf girmek istiyorum artık . arkadaşlar ' dkz' dediğiniz şeyden bahsedermisiniz biraz. Sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 DKZ
 Pts 06 Ağu, 2007 16:48

yani acıktığında sevdiğin yiyecekleri doyana kadar yiyorsun doyduğun zaman bırakıyorsun

fanube demiş ki:

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 16:53

sevdiğin şeyleri derken pasta börek .....vs. demi kastediyorsun ben bunlardan kaçındığım halde kilo alıyorum canım. hazımsızlık problemimde var kendimi düzene sokmalıyım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 17:00

evet ben ilk başlarda pasta börek yedim hala canım istediğinde yiyorum ama fark var diyette olduğum zaman bu yiyecekler yasak olduğu için daha fazla yiyordum acıkmadan da yiyordum stok yapıyordum şimdi yasak değil fazla canım istemiyor.Burda en önemli nokta acıktığında yemek ve doyunca bırakmak fanubecim ben sana site adresi verim dahabilgi edinirsin
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com/

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 17:06

tamam canım inceliycem çok teşekkür ederim , aslında haklısın yasak olunca insan daha çok yemek istiyor. başka taktiklerin varsa paylaşırsan seviniri. Aslında ben ilk çocuğuma hamileyken çok kilo almıştım sonra diyetisyene gittim ve 58 e inmiştim şimdi ise sanki daha iradesizim yapamıyorum o listeye uyamıyorum. Ama bu çok güzel ya herkesin birbirinden moral alması güzel bir duygu.tşk. ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 17:20

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Razz dkz yi başarırsın çünkü liste yok

fanube demiş ki:
tamam canım inceliycem çok teşekkür ederim , aslında haklısın yasak olunca insan daha çok yemek istiyor. başka taktiklerin varsa paylaşırsan seviniri. Aslında ben ilk çocuğuma hamileyken çok kilo almıştım sonra diyetisyene gittim ve 58 e inmiştim şimdi ise sanki daha iradesizim yapamıyorum o listeye uyamıyorum. Ama bu çok güzel ya herkesin birbirinden moral alması güzel bir duygu.tşk. ederim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.