Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oooh ! OH BE SONUNDA KENDİME İNANCIM YERİNE GELDİ
01.05.2007

Pts 30 Nis, 2007 13:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ÇOK MUTLUYUM ARKADAŞLAR!!!
24.03.2007 de beslenme alışkanlıklarını değiştirmeye karar verdim. 83.500 ile başladım bugün itibarıyla 75 oldum. daha önce birçok kez denemiştim diyet yapmayı ama olmadı. ama şuandan itibaren bu işi öğrendim. amaç zayıflamak için aç kalmak deil, amacın sağlıklı beslenmek yani beslenme alışkanlıklarını düzeltmek. çevremdeki herkez irademe çok şaşıyorlar. beklemiyorlarda bu karar kararlı olduğumu ama KARARLIYIM.UMARIM SİZLERDE KARARLILIĞINIZDAN HİÇ VAZGEÇMEZSİNİZ.SAKIN PES ETMEYİN.ARKADAŞLAR BU KİLO ÖLE Bİ İLLET Kİ YAŞAMAYAN BİLMEZ İNSANI NASIL YIPRATTIĞIMI.BU ARADA HEDEFİM 55 OLMAK .

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Oooh ! Re: OH BE SONUNDA KENDİME İNANCIM YERİNE GELDİ
 Pts 30 Nis, 2007 14:09

merhaba yasemin, tebrik ederim Very Happy
ben de aynı senin gibiyim. 83 kilo olarak dün diyete başlamıştım ve bugün 2. günüm
benim de görmedk istediğim kilo 52(eski kilom)
sakın bırakma diyetini.
çevremde bana karşı da diyeti yapamayacağım, başaramayacağım konusunda baskı var.
onlara inat başaralım Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Nis, 2007 22:13

selam jenisa teşekkür ederim .merak etme çok kararlıyım. pes etmicem. umarım herkez istediğine ulaşır.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 May, 2007 09:59

yasminpamukcu,süpersin valla.bu başarıları okudukca,insanın kilo veresi geliyor:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Oooh ! Re: OH BE SONUNDA KENDİME İNANCIM YERİNE GELDİ
 Sal 01 May, 2007 10:27

yasminpamukcu demiş ki:
ÇOK MUTLUYUM ARKADAŞLAR!!!
24.03.2007 de beslenme alışkanlıklarını değiştirmeye karar verdim. 83.500 ile başladım bugün itibarıyla 75 oldum. daha önce birçok kez denemiştim diyet yapmayı ama olmadı. ama şuandan itibaren bu işi öğrendim. amaç zayıflamak için aç kalmak deil, amacın sağlıklı beslenmek yani beslenme alışkanlıklarını düzeltmek. çevremdeki herkez irademe çok şaşıyorlar. beklemiyorlarda bu karar kararlı olduğumu ama KARARLIYIM.UMARIM SİZLERDE KARARLILIĞINIZDAN HİÇ VAZGEÇMEZSİNİZ.SAKIN PES ETMEYİN.ARKADAŞLAR BU KİLO ÖLE Bİ İLLET Kİ YAŞAMAYAN BİLMEZ İNSANI NASIL YIPRATTIĞIMI.BU ARADA HEDEFİM 55 OLMAK .

Tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim Smile Bende senin gibi defalarca diyet yaptım ama başaramadım yemek düzenimi kökten değiştirdim ve başardım.Hep birlikte istediğimiz kilolara ulaşabilmek dileği ile.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 May, 2007 11:32

selam karzu öncelikle teşekkür ederim kendi adıma eğer okuyanlara da hırs veriyosa mutlu olurum. ve yardımcı olurum . hepiniz destekcisiyim arkadaşlar hep birlikte zayıflıyıcaz.buna inanıyorum. tek kritik nokta var:o da PES ETMEMEK.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 May, 2007 11:37

selam spoilt öncelikle teşekkür ederim.bende seni tebrik ederim.11 kilo vermişsin .başarılarını devamı dileğiyle

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Başarıyla ilgili
 Sal 01 May, 2007 13:32

Kutlarım sizi..Gerçekten kendim başarmış gibi sevindim. Bende birkaç kez denememe rağmen sonu hep aynı oldu. Bana neler yaptığınızı yazarak anlatabilirmisiniz? Çünkü bende zayıflamak istiyorum ilk etapta 10 kg vermek benim için çok iyi olacak.Tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 May, 2007 14:46

selam hulya1965 öncelikle kararlı olman lazım ben buna inanıyorum. benim bir de şu düşüncem var daha önce çok denedim ama amacım zayıflamaktı. hızlı olsun zayıflayayım diyodum ama anladım işin püf noktası zayıflamak deil beslenme şeklini düzeltmek. ben 19 yaşındayım ve bu yaşıma kadar çok diyet yaptım ama olmadı hep annem zoruyla yaptım bundan sonra kendi irademle sağlıklı biri olmak için beslenme alışkanlıklarımı değiştirmeye çalışıyorum. diyetisyene gitmiyorum. 83.500 le başladım şimdi 75 oldum amacım 55 olmak . benim beslenme düzenimde yaptığım ilk şey ekmeği hayatımdan çıkarmak oldu. yani kalorisi daha düşük ekmek tüketmek ve az tüketmek. ikincisi şekeri kullanmamış. yağdan uzak durmak. özellikle ben abur cuburu çok seven biriyim benim için onları bırakmak çok zordu ve çok zorlandım hala da öyle çok aşırı çikolata seven biriyim ben . onu hayatımdan tamamen çıkaramadım ama az tüketmeye çalışıyorum. ve akşamları kesinlikle çok hafif şeyler tüketiyorum . gün içinde yeşil çay içiyorum ve bol bol su içiyorum. umarım sana da yararı olur bunların ki eğer olursa çok sevinirim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 May, 2007 19:57

Çok Teşekkür ederim.Bende deneyeceğim inşallah faydası olur.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.