Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 zayıflıyor olmanın harika yanları:D
 Cmt 28 Nis, 2007 17:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkesin görünce "Amaaann!Ne kadar zayıflamışsın!Harika olmuşsun"gibi süper motive edici lafları,yavaş yavaş istediğiniz t-shirtlere girmeye başlamak,yüzünüzün incelmesiyle fotoğraf çektirmenin işkenceden zevke dönüşmesi,gıcık olduğunuz kişilerin bu azminiz karşısında çatlaması Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

bir de yaz geldi
oooh:D
acaip mutluyum yaa:D
bizi kimse tutamazz

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 May, 2007 22:59

evet canim cok dogru benim gerci daha 19kg var tam ideal kiloma ulasmam icin , ancak iki kilo vermis durumdayim ve cok mutluyum yavas veriyorumkillarimi ama yinede zaiyflayacagim zayifliyorum düsüncesi ve zayif olacgim düsüncesi insani hep motive ediyor, sahne bakalim ben cok mutluyum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 May, 2007 15:42

evvett valla ya hep seviniyorum daha yaz tam olarak gelmeden beslenme düzenimizi değiştirdiğimiz için çook şanslıyız yavaş ve sağlıklı kilo veriyoruz yiyoruz güzelleşiyoruz Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 May, 2007 22:52

dün ne oldu anlatayim, iki kilo verdigim halde bana bayagi kilo vermissin dediler. Ben sasirdim yani iki kilo bu kadar belli oluyormu diye???Bende olabilir vermisimdir, dedim cünkü kilo verdigimi kimseye söylemek istemiyorum. Sonucta kimse benim kilo verecegime inanmiyor, bunuda gösterebilmek icin yavas yavas ilerliyorum:-)

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 May, 2007 22:52

basaracagiz buna inaniyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 May, 2007 23:12

hakkaten söyleme fark iyice oluştuğnda kendileri görsünler bu sefer rahatsız ediyorlar insanı yok ne yiyorsun ne yapıyorsun ay yeter artık falan gibi.D

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 May, 2007 03:47

evet hem en büyük etken, benim kilo verecegime kimse inanmiyor ve bunu göstermek icin yavas yavas kilo verecegim nasil olsa eninde sonunda herkes sasiracak. Birde hem kiskaniyorlar cogu yok bende hemen vermeliyim diyorlar. Ben kilou oldugum zaman ufff kilo vermeliyim gel beraber verelim diyorlar ondan sonra birakiyorlar ben vermeye devam ettigimdede diyorlarki senin kilon aslinda iyi kilo vermene gerek yok diyorlar ama onlar o arada kilo veriyorlar, yani böyle bir durum oluyor, bu yüzden kimseye söylemiyecegim. ama suna inaniyorum basaracagiz Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 May, 2007 09:13

Kimseye söylememek en iyisi gizli gizli diyet yapmak daha doğru çünkü öğrenince herkes bi muzaffer kuşhan herkes bi ender saraç kesiliyor ne hikmetse Smile şunu yap bunu ye bunu yeme, ayrıca ısrarcı kesim ki en sevmediklerim "ay allah aşkına ye bundan bi dilim, bak ölümü gör vs" ay yeter die bağırasım geliyor bu durumlarda SmileKıskançlar en sevdiklerim en azından sesleri çıkmıyor içten içten kendilerini yiyorlar Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 May, 2007 14:22

yaa eisnlikle spoiltim yaseminim vall aynıları ban ada oluyo kız getirmiş biskremi yaa bitane yesen nolucak bunu da mı yemiyosun yaa diyo ..!!!
bir kez de zayıfladığımda kız geldi bana "inşallah tekrar şişmanlarsın diye dua ettim kihkihkih"dedi...!
kem gözlerden kaçınalımVery Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 May, 2007 16:15

dimi evet bu yüzden gizlice yapmak daha dogru zaten pek fazlada belli olmuyor. nasil olsa yiyoruz ama sadece acxiktigimizda. en sinir oldugumdada herkesin basima diyetisyen kesilmesine sinir oluyorum, ya birakin ben bildigim gibi yapayim dimi amma???

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.