Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Tem, 2007 11:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kızlar hepimiz başaracağız bu işi, kendime de sizede inanıyorum.ben yarından itibaren tatile çıkıyorum.umarım döndüğümde ibreleriniz sağa doğru epey bir yol almış olur.benim ibre tatil boyunca yerinde de saysa razıyım Laughing kendinize iyi bakın,hiçbirşey için canınızı sıkmayın.Allah'a emanet olun.hepinizi öpüyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hoş iyi tatiller
 Çar 18 Tem, 2007 18:05

İyi tatiller arzucum kendine çok iyi bak umarım çok güzel bir tatil geçirirsin.İnşallah hepimiz yaz sonuna kadar başarı elde ederiz.sende Allah a emanet ol...
karzu demiş ki:
kızlar hepimiz başaracağız bu işi, kendime de sizede inanıyorum.ben yarından itibaren tatile çıkıyorum.umarım döndüğümde ibreleriniz sağa doğru epey bir yol almış olur.benim ibre tatil boyunca yerinde de saysa razıyım Laughing kendinize iyi bakın,hiçbirşey için canınızı sıkmayın.Allah'a emanet olun.hepinizi öpüyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Eyl, 2007 20:59

slm. bütün kardeşlerime.Ayrıca yeni gelen bütün kardeşlerimede.Hepiniz hoşgeldiniz sitemize.Ben tatilden kilo almadan geldim çok şükür.Ama döner dönmezde çalışmaya başladım ve sitemize pek uğrama zamanım olamadı.Malum yıllarca evde oturunca çalışmak beni biraz zorladı ama olsun çok özlemişim iş hayatını.En güzel tarafıda kilo vermeme yardımcı olması oldu.Sitemize girince burayı ne kadar çok özlediğimi farkettim.Hepinize kucak dolusu öpücükler.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Eyl, 2007 21:26

hoş bulduk arzu kendine iyi bak selamlar

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Eyl, 2007 22:05

bende zayiflamak istiyorum arkadaslr nasil basariosunuz kilo vermeyi ben ne kadar az yemeye calissamda olmuo basaramiyorum.... olmuo olmuo olmuo...bir gun biraz ipn ucunu kacirsam geri aliyorum kilolari hemen aynianda....

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Eyl, 2007 22:10

bende zayiflamak istiyorum arkadaslr nasil basariosunuz kilo vermeyi ben ne kadar az yemeye calissamda olmuo basaramiyorum.... olmuo olmuo olmuo...bir gun biraz ipn ucunu kacirsam geri aliyorum kilolari hemen aynianda....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Eyl, 2007 10:52

Karzu hoşgeldin özlemişim seni göstergen çok mu hızlı ilerlemiş benmi yanlış hatırlıyorumm.İşin hayırlı olsun ..Nasıl 65 kilo oldun canımcım meraktan çatlıycam ben 2 aydır takıldım kaldım yaa Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Eyl, 2007 12:12

karzu tebrik ederim.darısı bizim başımıza:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.