Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Tem, 2007 10:05
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

spoiltcim sağol canım.inşallah bende buraya hep iyi haberler yazmak istiyorum.az önce 76 ya düştüğünü okudum.inan senin adına çok sevindim.bende şu 70 lerden bir kurtaysaydım kendimi.az kaldı ama milim oynamıyor tartının ibresi.ilk 70 i görünce havalara uçmuştum ama artık sıktı yani Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Tem, 2007 14:10

maasallah sohbet bayagi bir koyu...... ah ah bende sizler gibi azimli olmak istiyorum ve artik kesi basarmak istiyorum bir ara bayagi niyetlenmistim ama sanirim cok yanlis bir döneme denk geldi tam sinav zamaniydi ve stressden hic bunlari düsünecek halim yoktu. Simdi ise mezun oldum ve cok sükür tatildeyim... Simdi kendimi cok iyi derecede hazirlayabilirim tekrar bu yönteme ve basaracagim bu sefer cok inaniyorum buna bir haftadir spor yapmaya calisiyorum bir aerobik yapiyorum bir kosuyorum. Bakalim insallah bende hedef kiloma ulasacagim......sizlerin destgiyle bunun olacagina ben cok ama cok inaniyorum yasasin diyet kardesligi

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 12:36

sonunda başarıyorum galiba! Very Happy on gündür misafirim vardı o yüzden siteyede pek uğrayamadım.yorumlara baklmaya çalışsamda,yazamadım.bugün misafir sonrası cesaretimi toparlayıp tartıya çıktım.kilo almış olmaktan korkuyordum ama tartı 68,5 u gösteriyordu.Allah'ım inanamadım.tartıya inip inip çıktım acaba yanlışmı gösteriyor diye. Very Happy hatta kızımı çağırdım "kızım bir bak doğrumu diye"evet doğruydu.artık 70 lerden kurtuldum çok şükür.darısı da bütün kardeşlerimin başına inşallah!candan yürekten söylüyorum arkadaşlar İnşallah.hepimiz kurtulalım şu üzerimizdeki yüklerden.durmak yok devam kardeşlerim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 12:39

yasemin86 bende başaracağına inanıyorum.netice de önümüzde kendimizden başka engel yokki,bizde bunu gerçekten istedikten sonra neden başaramayalım ki değil mi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 13:33

karzucum çok sevindim tebrikler harikasın zaten şurda ideal kilona ne kalmış Very Happy dediğin gibi darısı bizim başımıza..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 15:38

karzucum çok sevindim yolu yarılamışsın walla bravo bak misafirin varken bile kilo verdin gördün ne kadar kolay basit olduğunu nasıl verebildiğinin farkındasındır umarım Wink..İşte böyle böyle yolu yarıladın bilee..Allah hedefine ulaşmayı nasip etsin kısa sürede hepimiz için geçerli tabiii ..Aminnn...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 15:41

Ya kızlar yaaa benim ibre durdu...Sad HAtta yakında abartıp gerşye gitmesinden endişe etmedim değil..Ama pes etmek yokk.Öğreniyorum yavaş yavaş farkındayım. Surprised Sağolsun durucum bu konuda desteğini esirgemiyor. Bu duraklamayı son zamanlardaki moral bozukluğuna veriyorum.Ee vücudumuz herşeye bir şekilde tepki veriyor di mi ? Bi de dün en yakın dostum bana tubiş çok iyi gidiyosun ben inanıyorum başaracağına dedi.Çünkü doğru yoldasın artık doğru olanı yapıyorsun ve ben seni ilk kez bu konuda kendinden bu kadar emin görüyorum dedi Very Happy Ay bi mutlu oldum bi mutlu oldum. Çünkü kendisi DKZ olayını doğal olarak yaşayan bir insandır ve de fıstık gibidir.... Laughing Ben de başarıcammmm Hepimiz de başarıcaaz işte. Bu arada durucum dediğin gibi galiba ibre yavaş yavaş en baştaki performans seviyesine inmeye başladı.Sabah 64.8 idi Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 16:02

basaracagiz kizlar mutlaka inanmak basarmanin yarisidir!!!!!Mutlaka basaracagiz ben buna cok ama cok inaniyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 16:10

hepiniz harikasınız ve az yada çok cetveliniz ilerliyor. hepimiz artık kendimizi tanımaya başlıyoruz ne güzel neden şimdiye kadar bunu düşünmedikki bunca zaman niye eziyet ettikki bu kadar kendimize bilmiyorum. demekki bize birilerinin yanlış yapıyorsun demesi lazımmış. ben bu aralar sessiz sedasız duruyorum ama sanırım bir nebze de olsun ilerleme var. doğru mu yapıyorum yanlışmı bilmiyorum ama şu aralar kilomun kaç olduğunu umursamıyorum benim için önemli olan şu an için dkz yı benimsemek ve devam ettirmek sonrasında zaten vücudum bana istediğim cevapları vermeyecekmi.
hedeflerimize ulaşmak dileğiyle.............

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Tem, 2007 16:34

Bıcrıcım en doğrusunu yapıyorsunnn...Önce DKZ yi benimsemek lazım bence de ve devam ettirmek tabi.Ben de yavaş yavaş tartıyla küsmeye başladım.Sanırım asıl önemli olan aynalarl a barışık olabilmek Smile Onu da başarıyoruz yavaş yavaş Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.